
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Srečanje z Aljčo!!!!!!! 3.5.2005 19:18:27
|
|
|
|
Sulfinija
|
Pozdravljene!!!!!!! No punce končno em spoznala našo Aljoč,tako da si jop lahko predstavljam kaka ženska je,fletna prijazna o njej imam res njalepše mnenje,res bi jo tudi fve morale spoznat kar v živo!!!!! Sve se pa zmenile in ob :kava::kava: klepetale več kot eno uro,da bo čez slab mesec prišla k meni za vikend z svojo familjio,da bomo mal žurale in takrat bom prosila Anitko,da nam bo zrihtala srečanje v MS,če vam je seveda prav saj res želim da se spoznate z Aljoč mojo najboljšo frendico iz foruma,le škoda da je mal daleč od mojega kraja :((:((:((. Aljča vesela sem zate,držim ti pesti za ponedeljek,ti pa meni kar za petek,da bo vse ok na uz,in da čimprej dobim termin za dr.Kovačevo. LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
CepljenjaMiška2006Poleg rednih cepljenj, bi otroka cepila še za....Vodene koze (norice) (
13%)

Pneumokok (
5%)

Rota virus (
33%)

Tuberkuloza (
11%)

Ne bi dodatno cepil (
27%)

Sploh ne bi cepila otroka niti za redna cepljenja (
10%)
Število vseh glasov: 283Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!