|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 11:24:38   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Volga, meni si ti in tebi podobne antistres, ker takrat opazim, da sem res na višjem nivoju in sem zadovoljna. user posted image user posted image user posted image user posted image




A tako določimo nivoje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 11:25:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Volga, meni si ti in tebi podobne antistres, ker takrat opazim, da sem res na višjem nivoju in sem zadovoljna. user posted image user posted image user posted image user posted image




A tako določimo nivoje?



ja, seveda, prek stresa. A nisi vedela? Moraš pa malo bolj natančno RR prebirat, marsikaj novega se izve takole user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 11:25:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 12:04:03   
Freycha
Adijo pamet! user posted image  _rebeca_ daj prosim reči, da se hecaš, ker s takimi posti pa res pokažeš svoj nivo user posted image user posted image user posted image

kaj si ti nor, kake izjave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala, ker si mi polepšala dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 12:12:15   
špelin@
Ob vsem temle si bom sposodila podpis ene od vas: Živi in pusti živeti!
Dajte ga čimvečkrat prebrat. Tako tista, ki ga poseduje, kot še kdo drug.
 
suzy26, glede tvojih vprašanj sta ti pa maca m in kat007 lepo napisali user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 12:18:18   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ob vsem temle si bom sposodila podpis ene od vas: Živi in pusti živeti!
Dajte ga čimvečkrat prebrat. Tako tista, ki ga poseduje, kot še kdo drug.
 


kaj a to pomeni, da ne smeš nobene stvari replicirat in za nobeno stvar imeti svoje mnenje? Daj no..... get a life.....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 14:59:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ob vsem temle si bom sposodila podpis ene od vas: Živi in pusti živeti!
Dajte ga čimvečkrat prebrat. Tako tista, ki ga poseduje, kot še kdo drug.
 


kaj a to pomeni, da ne smeš nobene stvari replicirat in za nobeno stvar imeti svoje mnenje? Daj no..... get a life.....

Replicira se na dotično temo user posted image
"Get a life" ali "Živi in pusti živeti!" user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 15:13:18   
kat007
no verjamem, da si je suzy s temi odgovori blazno pomagala, predvsem Volgimi..
Suzy, sicer pa ne pasiram z palicnim mesalnickom, ampak pretlacim z vilicicami user posted image , pa nasi frajlici kar gre, ceprav je hrana v manjših KOSIH (no, kosckih) user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 15:15:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kat007
Suzy, sicer pa ne pasiram z palicnim mesalnickom, ampak pretlacim z vilicicami user posted image , pa nasi frajlici kar gre, ceprav je hrana v manjših KOSIH (no, kosckih) user posted image

Imaš prav, najbolje je najprej poskusiti, kako gre otročku s hrano, ki je samo pretlačena z vilicami. Šele če to res ne gre in ne gre, potem človek pač poseže po paličnem mešalniku user posted image

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 16:12:54   
suzi26

 
suzy26, glede tvojih vprašanj sta ti pa maca m in kat007 lepo napisali user posted image user posted image
[/quote]

sej sem sam od njih zvedla,druge se tuki gor kregajo.
nisem vedla,da se bo taka debata tuki razvila,ampak ne o moji temi,ampak kar neki brezveze:)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 7 mesečnik
13.3.2009 16:18:12   
suzi26
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kat007
Suzy, sicer pa ne pasiram z palicnim mesalnickom, ampak pretlacim z vilicicami user posted image , pa nasi frajlici kar gre, ceprav je hrana v manjših KOSIH (no, kosckih) user posted image

Imaš prav, najbolje je najprej poskusiti, kako gre otročku s hrano, ki je samo pretlačena z vilicami. Šele če to res ne gre in ne gre, potem človek pač poseže po paličnem mešalniku user posted image


sej jst sem na začetku z vilčkami vse pretlačila,pa se mi je skor zadavu,tok da sem zdej pa s paličnim poskusila.
sam bom verjeten šla nazaj na vilčko,ker se more naučit tud drugačne oblike hrane(malo večji koščki).
tko,da še enkrat hvala za odgovore,predvsem volgine bom zelo upoštevala:))))

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 7 mesečnik
30.3.2009 20:03:46   
pikicai
la la la.....a sm to tud js narobe napisala......a bi mogla la-la-la.........dejmo se kregat ko je pa tak fajn.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 7 mesečnik
30.3.2009 23:52:34   
Najaa
Sem vedla, da moram it na rr, kadar sem slabe volje... user posted image user posted image

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 7 mesečnik
2.4.2009 23:50:50   
pikicai
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem vedla, da moram it na rr, kadar sem slabe volje... user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?