|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa je minilo od prvega izcedka do SS?
18.3.2009 8:25:34   
Anonimen
Tako kot že sam naslov pove:

zanima me, koliko časa je minilo od takrat ko ste prvič opazile rjav izcedek ( ali pa rdeč ) pa do SS?

Torej do prave krvavitve kot pri M, ko so šli iz vas koščki, kot pišete?

Jaz imam namreč že dobre 3 tedne rjave izcedke, skos po malo,.. pa me skrbi kaj bo.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 8:37:45   
Mikica
1.SS - zjutraj rjav izcedek, zvečer močno krvavenje.
2.SS - najprej rjav izcedek, čez eno uro močna krvavitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 8:42:19   
Jančika_
Prvič sem po malem krvavela en teden (vmes sem imela 2 UZ, takrat je bil plod še živ), potem se je ulilo ko pr norcih. Drugič se je pa kr ulilo, zgledalo je kot normalna M.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 9:52:04   
MAŠKA
Od prvega suma na krvavitev (bila je res minimalna) do abrazije je minilo le 3 ure.
Pri drugem ss sem začela takoj krvaveti konkretno in sem takoj vedela, da je konec.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 11:16:11   
kepica
Pri prvem ss sploh nisem krvavela in če ne bi imela kontrolnega UZ v 8. tednu, sploh ne bi vedela, da je plod odmrl. Takoj so me poslali na čiščenje.
Pri drugem ss sem imela rjave izcedke že od samega začetka-od zamude M, ki so trajali 4 tedne. Res so bili minimalni rjavi izcedki, četrti teden pa se je začel izcedek jačati in počasi je prehajal že v krvavega. V enem dnevu se je spremenil v hudo krvavitev s krči. Šla sem na UZ, kjer so samo še potrdili, da ploda ni več in so me samo še poslali na dodatno čiščenje.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 13:51:40   
janapan
od rjavega izcedka do močne krvavitve nekaj ur

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 16:38:19   
mića
pozdravljene
jaz sem imela pa v nedeljo zjutraj malo rjavega izcedka potem pa nič do četrtka ponoči ko sem ob 1 vstala  da grem na wc se je pa samo vlilo kot user posted image  potem sem pa krvavela do 13 ure ko sem sla na abrazijo potem pa sem imela malo krvavega izcedka sele v sredo in cetrtek in to je bilo vse nisem sploh krvavela tako kot so v bolnici rekli da bom ampak počutim se pa ok kolikor se pać lahko v tej situaciji

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
18.3.2009 20:50:19   
čebelca2
 1. sem po malem 14dni, potem je pa začelo tečt iz mene, veliko krvi in sluzi...  drugič sem krvavela 14 dni predn so mi abrazijo nardil zaradi odmrtja ploda...

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
30.3.2009 22:35:21   
grahek85
Zdravo! Sicer malo pozno, ampak mogoče bo kdo še kdaj tole bral.
Prvi dan sem po kosilu, se pravi zgodaj popoldne, opazila nekaj svetlo rdeče sluzi na WC papirju, se blazno zasekirala in odšla na gin. urgenco. Tam so me pogledali in rekli, da je prezgodaj, da bi se kaj videlo in da tako ni kaj storiti oz. ne morem vplivati, če je tako namenjeno (HB za te besede!). Zvečer je bilo že toliko sveže krvi na hlačkah, da sem imela moker občutek (kot začetekuser posted image ), potem čez noč nič, zjutraj pa pravi vodomet z grozno močnimi krči. 

Vidim, da niti ni pravila oz. so zgodbe precej različne.... Upam, da se je pri tebi vse dobro izteklouser posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
30.3.2009 23:53:27   
tinncyka
2dni rjavo-rdeč izcedek čez 2 dni močna krvavitev  (hujša kot med user posted image ) SS v 7t nosečnosti nato čiščenje

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
7.4.2009 22:23:48   
Anonimen
Najprej krvavitev kot pri M, potem v bolnici injekcije spasmex, krvavitve so nehale, vse je bilo OK. Ko bi mogla biti odpuščena domov, pa sem dobila krče (brez krvi) in čez 3 ure je bilo vsega konec. Torej, od začetka krvavitve do žalostnega konca je minilo 35 ur. Nosečnost je trajala 16 tednov.

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
4.5.2009 14:18:02   
jagnje
Imela sem že več SS zapored. Izcedki so se mi pojavljali različno: od nekaj dni do nekaj tednov. Prvič sem imela mrtev plod v sebi več kot en mesec, ne da bi to sploh vedela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa je minilo od prvega izcedka d...
19.5.2009 16:26:46   
sabri
Zakaj se sploh ss ponavljajo toliko, ker me res zanima a je to fizičnega izvora, ali pač večkrat smola pri nekaterih, ali kaj? Ker je prav blesavo, ko se spet veseliš potem pa, a spet ni, pa zakaj spet jaz?! Saj se že nosečnosti ne moreš veseliti vsaj do minimalno 3 meseca al kaj.

(odgovor članu jagnje)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?