|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
IUI postopek in endometrioza 6.5.2009 16:10:33
|
|
|
|
SANDOLINA
|
Pozdravljene, zanima me, če katera mogoče ve, kako je s postopkom IUI, v primeru če imam endometriozo in imam že datum operacije čez 14 dni ? namreč dobila sem že iz leonišča papirje, da moram poklicat prvi dan menstruacije, vendar sem klicala in mi je sestra Tatjana rekla, naj pokličem po operaciji in se bomo potem dogovorili, jaz bi pa rada da grem čimprej v postopek,če je možno takoj prvi mesec po operaciji. prosim, če je katera imela podoben primer ali kaj ve o temu, naj mi pove kako pa kaj..... hvala in l.p.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
Vozički ImplastBožička09Kateri od Implastovih vozičkov se vam, po vaših izkušnjah, zdi najbolj primeren za makadam, pesek in neraven teren nasploh?Clipper 3 (
27%)

Bolder 3 (
8%)

Bolder 4 (
6%)

Bolder SD (
11%)

Če bi kupovala ponovno, bi kupila drugo znamko vozička (
48%)
Število vseh glasov: 84Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!