
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Izkušnje z vozičkom Jane Powertwin 23.6.2009 17:01:20
|
|
|
|
gacka1
|
Pozdravljena! Sama imam 11 mesečna dvojčka in sva se z možem odločila (po celi ekspertizi za vozičke dvojčkov) za Jane Twin Two. Ni nama žal. Dnevno je v voznem stanju, na dan naredim po cca. 5 km z njim. Izredno vodljiv in uporaben. Izbrala sva ga zaradi dejstva, da gresta nanj dve Matrix košari, ki sva ju uporabljala do 5 in pol mesecev starosti otrok. In da je ozek in se z njim pride povsod. No, še ta podatek: kupila sva rabljenega, že dva para dvojčkov sta ga drgnila, sicer malo manj, kot mi. Mislim, da je model Powertwin malo drugačen: ima drugo sedišče dvignjeno in pol gor ne gresta dve matrix košari-pišem po spominu, je tole za preveriti. Odvisno, zakaj se voziček potrebuje. Za dvojčka ali za otroka različnih starosti. V glavnem zelo zadovoljna, edina pripomba bi bila, da je zdaj, ko uporabljamo športni del, mala dva nimata možnosti, da dvignem nogice. Pa jima pač med spanjem v vozičku dol visijo. Toliko o našem voziču. Vso srečo pri izbiri, Gacka1
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Otroški dodatek Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka, kadar dohodek na družinskega čla...
Zadnje s foruma
Varstvo otrok.пеперутка16Kdo pazi na vašega otroka, medtem ko ste v službi?Hodi v vrtec. (
74%)

Stari starši. (
19%)

Varuška. (
0%)

Ne delam, pazim sama. (
7%)

Drugo. (
0%)
Število vseh glasov: 27Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!