|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi otroček
26.5.2005 9:33:33   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo:
Najprej lep pozdrav!
Sem začetna uporabnica tega foruma in sem rekla, da vas obvestim, da sva se z dragim odločila za eno majhno štručko!Sva premlevala in razmišljala a bi al še ne bi, pa sva rekla pa dajva. Končujem faks, pa sva rekla najprej moja služba in hiška, pol pa dojenček, samo sva sedaj ugotovila, da potem bo pa šele, ko jih bom imela trideset (sedaj 25). In ker ima on uredu službo, sva rekla, zakaj pa ne. Bova imela eno majhno kepico, ki jo bova gledala kako odrašča v edinstveno osebnost.
:sloncek::sloncek::sloncek:

Moj dragi je čisto blažen, mu je delanje otrok v veliko veselje, hi hi hi. ;);)

LP,
pa vas obvestim, ko bo kaj. Potem bom pa itak čisto panična in mi boste prav prišle s svojimi nasveti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi otroček
26.5.2005 9:38:18   
biba77
Pozdravljena, Ankica :rozica:!

Dobrodosla, obilo uzitkov :sloncek::sloncek::sloncek:, ljubezni in veliko srece! :miska::miska::miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi otroček
26.5.2005 9:43:53   
Nattka
Ankica,

veliko uspeha in užitkov :sloncek::sloncek:pri delanju :duda:
in da čimprej zagledaš :modri::roza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi otroček
26.5.2005 9:49:52   
tinkatonka
Dobrodošla Ankica...
Jaz imam čisto isto situacijo kot ti. Končujem faks (ravno te dni pisem diplomo), pa sva s fantom tudi zelela pocakati na mojo sluzbo itd., no ampak se je kot pri tebi izkazalo, da bova kar zdaj poskusila, sej kje pa pise da bo kr ta prvi mesec ze :modri::roza:, ceprav fino bi pa bilo a ne.
No se enkrat...WELCOME TO THE RR CLUB!!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi otroček
26.5.2005 9:57:00   
Anonimen
Hvala vsem za lepe želje.

Saj, kot je rekla moja kolegica za službo: sigurno me bodo povsod rajši vzeli, če bom že imela otročka doma, ker si bodo vsi mislili, da bom ostala pri enem (glede na slov. povprečje),
kot pa da nimam še nobenega in bodo mislili, ji damo službo, potem jo pa eno leto ne bo (saj niso vsi delodajalci taki, jih je pa na žalost vse več).
Tinkatonka, tudi jaz pišem diplomsko, bo enkrat jeseni končana. Držim pesti za vse.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi otroček
26.5.2005 10:10:46   
PiaM
Dobrodošla, Ankica.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi otroček
26.5.2005 10:12:58   
ona78
dobrodošla :bravo::bravo:
pa kr v akcijo!!! :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi otroček
26.5.2005 10:25:35   
marrusa

:rozica:Dobrodošla:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi otroček
26.5.2005 10:34:28   
kajča
ankica dobrodošla med nami bodočimi :nosecka:

jaz sem fax sicer že končala in sem zaposlena od novega leta. Pri zaposlitvi mi niso težil glede otrok, mogoče zato ker sem že prej 2 leti tu delala preko študenta. Ampak mi bo vseen mal grozn povedat, če postanem v bljižni prihodnosti :nosecka:

veselo:sloncek::sloncek::sloncek: in čimprej :modri::roza:ti želim


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi otroček
26.5.2005 11:45:22   
aljča
Ankica dobrodošla med nami in veselo na delo:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: me pa bomo pestke držale.:miska::miska::miska::miska:
L.p:Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi otroček
26.5.2005 12:02:26   
tinkamiška
Ankica, vedno rada preberem, ko se kdo odloči met :duda::):):) Dobrodošla in vama želim, da čimprej rata:rozica::rozica::rozica:

Lepo se imej!

Tinka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prvi otroček
26.5.2005 16:28:45   
Teya
tudi najin scenarij je bil TOČNO tak...le, da imam jaz avgusta rok, o diplomi pa še vedno ni ne duha ne sluha :ups::ups::ups:
ma mi ni žal!!! :)-

srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prvi otroček
26.5.2005 18:28:24   
metka11
Pozdravljena, Ankica.
Tudi midva z mojim :love: sva se ta mesec odločila, da bova naredila majhno štručko. Začela sva 01.05.,tako da sedaj odštevam dneve do :hudicek:, da vidim, al je kaj ratalo al ne. Lepo :sloncek::sloncek: na vsake dva dni, pa upam, da počas bo pa kaj ratal.
Držim pesti tudi zate in dobrodošla med nami.
p.s. Tudi jaz sem med novimi na RR.

:rozica::rozica:
Lp metka11

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?