|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup kolesa
1.7.2009 9:01:44   
**Tinkara78**
Sem dala pod Eko kotiček, ker prehajam iz avtomobila na kolo user posted image user posted image .  Lahko pa moderatorji preusmerijo na boljšo lokacijo.

Sem pred nakupom kolesa. Izbira velika - jaz pa ne vem kje se naj zraven spravim.

Kolo bi rabila za prevoz do službe - mestna vožnja, kolesarjenje s hčerko - otroški sedež več ni potreben.

Prosim pomagajte mi z nasveti kakšno kolo izbrati!? Na kaj sem naj pozorna.

Hvala za pomoč.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 1.7.2009 9:02:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup kolesa
1.7.2009 11:00:29   
Lolek in Bolek
ne poznam tvojega dosedanjega bajka, zato ti vsekakor svetujem treking gume, na kako gorsko opremo. Še najbolje pa boš naredila, da za nasvet vprašaš prodajalca, ki ti bo svetoval zagotovo bolje kot jaz.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup kolesa
2.7.2009 1:41:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**
prehajam iz avtomobila na kolo user posted image user posted image .

Izvanredno pitanje - ZAKAAAJ?! user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup kolesa
2.7.2009 13:33:01   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**
prehajam iz avtomobila na kolo user posted image user posted image .

Izvanredno pitanje - ZAKAAAJ?! user posted image



Ker se mi avto do službe niti ne segreje. Pa moram zgubiti par kg. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...
Kako finančno pomagati sorodnikom in prija...
V resnici se na koncu, tudi ko gre za denar, vedno ustavimo pri zaupanju. Lahko temu družinskemu članu ali prijatelju za...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?