|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   urinski testi v in CB
25.7.2009 21:25:13   
topolina
Zanimam me kakšne so vaše izkušnje z urinskim testom v laboratoriju ter CB.
Prvi dan izostanka user posted image   sem naredila test CB in pokazala se mi je tanka( kot nitka)
modra črtica. Naslednji dan sem šla v laboratorij na urinski test kateri je bil
negativen.user posted image Istega popoldneva sem iz firbca  naredila še enkrat test CB in pokazala se
mi je zelo bleda črtica(plusek). user posted image  mi zamuja 3 dni,ponavadi je točna ko švic.ura.
Ni mi jasno zakaj se mi na testih prikazujejo blede črtice. ? Kolegice pravijo, da se
jim je že prvega dne izostanka user posted image   pokazal močan +.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: urinski testi v in CB
25.7.2009 22:06:41   
Rakica_80
Če ti v laboratoriju ni pokazalo nič, je žal ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej bouser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu topolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: urinski testi v in CB
25.7.2009 22:18:54   
kepica
Ja, urinski test iz laboratorija je žal bolj točenuser posted image
Enako se je dogajalo meni. Cb pozitiven, laboratorijski pa negativen. In res ni bilo nič.
Želim ti, da vseeno čimprej zagledaš pravi plusekuser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 16:57:50   
topolina
user posted image  še vedno(zamuja 3 dni) ni in v meni je še kanček upanja, da bi se zgodil čudež in, da bi vam lahko napisala, da so se v laboratoriju zmotili.user posted image  Sicar pa sem, danes naredila še test VIOLA(sta dva tipa (pred M in po M)jaz sem kupla -PO izostanku in se mi je prikazal
user posted image . Plusek je bil bolj bled od kontrolne, vendar lzelo epo viden. Ima katera izkušnje z VIOLA TESTOM, katerega sem kupila v Mullerju?

Hvala!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 17:17:49   
Fargesia
grrrrrrrrrrrr, a je treba za isto vprašanje dve temi odpirat? tista k ti bo znala odgovorit, ti bo, tista ki pa ne, ti pa 100 enakih tem ne pomaga....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu topolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 17:24:00   
~Biba~
Fargi si te predstavljam user posted image evo da se mal umiriš user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 17:25:15   
Fargesia
jao jao biba...bi pa ja lahko kakšnega bolj "gledljivega" gor nalimala....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 17:30:58   
~Biba~
fargi na pa šeškaj tole user posted image

da ne zaidem s temeuser posted image topolina ...krvni test ti je pokazal negativno, tako da..počakaj da pride user posted image in v nove boje.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: urinski testi v in CB
26.7.2009 17:42:17   
ellie
Meni je enkrat ena sestra v porodnišnici rekla, da so njihovi urinski testi manj občutljivi kot ti kupljeniuser posted image  

Ne vidim pa fore v tem, da se gre v zd na urisnki test...potem že greš raje na krvnega, če ti ne da miru. Oz. par dni res hitro mine, da se test ponovi. Časa ne moremo prehitevat. Sama imam še izpred let slabe izkušnje s temi rahlimi črticami...nikoli niso pomenile user posted image . Ko sem res bila noseča, so črtice bile močno vidne.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?