|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 8:00:36
|
|
|
|
muki1
|
Jaz imam m parkrat na leto pa sem dvakrat zanosila bp. Prvič takoj, drugič po treh mesecih. Srečno.
_____________________________
Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 8:14:33
|
|
|
|
end1
|
tudi meni je uspelo, prvič po 3 m, drugič točno takrat, ko je bila želja. Pa so mi od 20 leta naprej zdravniki govorili, da bom imela problem z zanositvijo.
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 8:50:06
|
|
|
|
Isabellabina
|
No še ena takšna.Kar pomnim sem imela svojo M 2× na leto in imam 5 otročkov.Očitno smo zadeli v terno ravno pravi čas.Menstruacijiski ciklus se mi je začel urejati šele pred zanositvijo z zadnjim otrokom.
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 9:21:06
|
|
|
|
Jančika_
|
Prvič sem zanosila po sedmih mesecih (ne vem, koliko ciklusov je bilo to, 5 ali 6, ker sem imela pač zelo dolge in neredne), po porodu pa se mi je M končno vsaj približno uredila. Potem sem štirikrat zanosila v prvem poskusu, nazadnje pa v četrtem.
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 10:21:21
|
|
|
|
donat
|
imam skoz ne redno, ko pride pride , bom ti povedla ko bodo
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 11:20:27
|
|
|
|
anabelaana
|
zivijo! tole je pa res spodbudna tema,prav vesela sem ko preberem take poste namrec moja M je neredna in sem bila že pošteno zaskrbljena,saj delam na ko pa preberem tole sem pomirjena res,lepo. PS:upanje zadnje umre.....
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 12:46:20
|
|
|
|
Ayo
|
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR Prvič sem zanosila po sedmih mesecih (ne vem, koliko ciklusov je bilo to, 5 ali 6, ker sem imela pač zelo dolge in neredne), po porodu pa se mi je M končno vsaj približno uredila. Potem sem štirikrat zanosila v prvem poskusu, nazadnje pa v četrtem. kaj a ti imas 6 otrok??? no, jaz tudi imam neredne ze celo zivljenje, to je na 40/50/60/90 dni. v prvo smo se matrali 13 mesecev, v drugo je ratalo takoj. pa srecno!!!
_____________________________
"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj. Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene." Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g) Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 13:37:07
|
|
|
|
Jančika_
|
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo kaj a ti imas 6 otrok??? Ne, imam dva, pričakujem tretjega. Trikrat žal ni šlo srečno do konca.
|
|
|
|
|
RE: Ali lahko ob neredni menstruaciji zanosiš? 30.7.2009 14:28:09
|
|
|
|
Anonimen
|
Ja sej v prvo nam je takoj ratalo. Samo nevem pa kak bo v drugo Ker bi radi meli še kakšnega .
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako se obnašati po prenosu zarodkov?Poskrbite za pretok krvi z gibanjem in svežim zrakom. Hoja zagotovo razbremeni stres. Bolj kot bo zanimiv vaš dan, hitre...
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
LjubezenagnesAli ljubite svojega partnerja?Da, zelo. (
70%)

Mislim, da ga ljubim. (
14%)

Včasih sem ga. (
5%)

Ne, vendar vztrajam z njim, zaradi... (
5%)

Ne, pravzaprav ga težko prenašam. (
2%)

Ostalo:______________ (
4%)
Število vseh glasov: 400Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!