|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 20:38:45   
*daša*
oj!

sem prej brala par postov nazaj, da se vam slovenščina sploh ni zdela težka:zmeden2: na naši šoli pa še na eni drugi celjski šoli pa je večina čist prestrašena kr se jim je zdelo fuuuuul težko. pa meni tudi. pa premal časa.:grrr: pa me zanima če ste res na vsa vprašanja znale odgovorit in kako vam je to uspelo?

ok, sej men čist vse tud ni blo tak težko, pa sm na vsa vprašanja odgovorila, sam ena so mi bla pa čist mim in ful težka.

no mal komentirajte prosim:)

lp in uspešno učenje

daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:02:14   
Micy
Men se ni zdel težko, ampak da ne boš zdej mislna da sm jest pa use prov rešla jest upam da bo 2 zdela se mi je pa dokaj logično vse, nič tako presenetljivo težkega.
A si ti na poklicni ali splošni maturi, ker jaz sem na poklicni.:)-:nosecka:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:07:47   
*daša*
aha, jst mam splošno maturo in kr visoke omejitve in sm se ful učila ampak bi blo čist vseen, če se ne bi nč, kr bi isto znala:grrr:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:16:04   
Micy
Kako je bilo naslov članku ki si ga dobila in kaj si za en esej dobila.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:22:17   
maya1
meni se ni zdelo težko :bravo::bravo::bravo:, res pa je, da je bilo premalo časa za pisanje. bolj me skrbi matematke :) , ker pravijo, da je zelo težka na maturi.
lp
maya1

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:22:26   
*daša*
ja naslov članka je blo neki glede kviza lepo je biti milijonar

za esej pa ne vem kater misliš. a on ko smo ga pisali 9.5? kr tle ni blo nobenga eseja:zmeden:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:29:12   
Micy
Aha no mi smo mel dva dela slovničnega in pa književnega (esej).
Zato ti bom zdej tkole rekla, naša poklicna matura je baje ful lažja k prava matura zato ti želim veliko sreče in znanja.:)-:rozica:


Men bo pa itak moj dojenčk pršepetvov tko da itak bom vse iz rokava stresla.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 21:38:00   
*daša*
hvala:rozica: se mi pa vedno bolj zdi, da bom rabla več sreče kot znaja:hudicek:

tebi pa želim enga zdravega in pridnega in mal nagajivega:duda:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MATURANTKE - eno vprašanje
1.6.2005 23:17:44   
čaki
jaz ta stara sem tud maturantka. :ups::zmeden::zmeden:
bla sem mal razočarana nad polami, mela sem besedilo o nekem plovilu....:((:((:((:(( na koncu je blo pa treba predstavit tudi eno plovilo, kar pa pri nas noben ni znal!!!:ups::ups::ups::ups: a je katera mela tako polo? :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:
ja v pon pa matematka...jaz sem šele dans začela mal bolj računat...pa mi se nič ne sanja...:kava::kava::kava::kava::kava::kava:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MATURANTKE - eno vprašanje
2.6.2005 8:18:18   
maya1
ira!
jaz sem mela to polo pri slovenščin. no, ni se mi zdela težka, razen zadnja naloga je bla tko, tko. nisem vedla kako napisati, oz. opisati.
kdaj se pa matematka piše v ponedeljek, ob kateri uri?
lp
maya1

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MATURANTKE - eno vprašanje
2.6.2005 22:12:36   
čaki
mi smo se na pripravah 100 na uro pripravljali na zahvalo, prošnjo interju... :zmeden::zmeden::zmeden: pol pa to sranje!!!:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek: men je itak cajta zmankal kar so najbolj poudarjali naj pazimo:ups::ups::ups::ups::ups:
ja tud jaz pišem matematko ob 9 je po celi sloveniji enako...spet bomo švical...:kava::kava::kava:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?