|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
18.3.2011 7:50:48   
Jada82
svašta, a? kdo bi si mislil?!?!

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
19.3.2011 22:27:52   
j.b.
IZVIRNO SPOROČILO: tjasa1

Men je prva ratala v 8. krogu. Zdaj je stara 4 leta, za drugi krog pa cakava ze 31.mesecev?!?!?


Čak zdej pa ne razumem točno?
Drgač pa tukej še ena, ki bi rada prvorojencu dala naziv "big brother" user posted image

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
20.3.2011 11:50:19   
tjasa1
Ok, mogoce nisem bila dost jasna. Za prvega otroka sva rabla 8 mesecev, za drugega pa se trudiva 31 mesecev.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
21.3.2011 16:25:41   
2.2.
user posted image  babnice moje vem kaj prestajate upam in želim vam čim prej, da zagledate tisti pričakovani +.
jaz sem čist v nosečniških občutkih, slabost, močni glavoboli, krči......mah samo da bo vse ok. sem pa še vedno na bolniški.

na vas še nisem pozabila in res upam da uspete.
tjasa 1 pa si kaj omenila svoji g o tem. jaz se rekla dve leti da bom bila tiho no potem sem pa itak zanosila. malo ji kar omeni. secer se nama je ta nosečnost res posrečila ker decembra nisva bila skoraj nič aktivna mogoče3user posted image  in glej ga potem januarja kaj nas je doletelo +user posted image .
tako da res misli stran; lahko reč ja vem ja sem poskusila....


vso srečouser posted image

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
21.3.2011 18:42:27   
Anonimen
Drage dame,

minilo je že 100 let odkar sem visela na RR-ju (kot srečka nosečka in kasneje tudi mamica). Služba in otrok sta me potegnila v drugo stran in leta so minevala... Sedaj sem spet tukaj.. Ne vem zakaj..
Še zdaj nisem prav doumela, da bi po prvem uspehu (uspelo je takoj), lahko v drugo imela težave. Nikoli si niti v sanjah nisem predstavljala, da se bom kdaj ukvarjala s testerji merjenja ovulacije ... Vsak mesec je novo razočaranje, kljub temu, da mi takoj mož kot starši govorijo, da naj se ne obremenjujem, da bo naslednji mesec ...

Nočem dramatizirat, nočem se sekirat, nočem upam... Pa to kljub temu počnem... Razočarana sem, pa še sama prav ne vem nad kom. En mesec imam ovulacijo, drugi je nimam... Po več mesecih imam vsaj normalni menstrualni ciklus.. G mi pravi, da še ni razloga za skrb. Rada bi mu verjela. Ampak ne bi rada, da bi po 1 letu poskušanja ugotovil, da imam svašta v maternici ali na jajčniki in šele takrat začel z zdravljenjem...

Sedaj spet upam. Vsakič, ko grem na wc upam, da na wc papirju ne bo rdečih madežev. In z vsakim dnem, ki mine, v meni raste upanje...

Vsem, ki čakate na dve črtici ali plus ali karkoli pozitivnega želim, da se vam sanje čim prej uresničijo ...



(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
26.3.2011 14:49:04   
girly
Midva sva se tudi odločila za 2user posted image . Prvi bo kmalu star 2 leti, zanj sva se trudila 4 leta in ko sva že skoraj obupala, je prišeluser posted image  - po naravni poti! Ne obupajte punce!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
1.4.2011 16:23:33   
tjasa1
2.2 sem ze leto dni v postopku pri mojem g. ravno ta teden sem bila na laparo. zal niso nasli kaksne vecje zavore.

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.4.2011 11:41:17   
2.2.
ja in kaj potem moraš kar nadaljevat to delo in konc a nebojo več delali nobenih drugih preizkav-nevem no....user posted image

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.4.2011 12:12:43   
tjasa1
zdej ne vem...pac delam po starem(ta mesec ne, ker moram malo k sebi priti)...v maju mam ponovno pregled, ko bom vedela kako in kaj. Mislim pa, da mi bodo sedaj predlagali IVF. Sama nisem ravno navdusena nad umetnimi oploditvami. Pred tem sva se zmenila, da bova poskusila se z alternativnimi variantami...probat ni greh ne?

Kako pa se ti pocutis 2.2.? Koliko tednov je ze?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.4.2011 14:43:37   
2.2.
ojoj nevem že ko berem mi je težko in si ne predtavljam če bi to zmogla...ali šele kako je to tebiuser posted image .

jaz sem zdaj v redu. težave so minile (krvavenje, slabosti) občasno špikanje-to mora bituser posted image ...mah zaenkrat vse ok. sem pa 16t. samo za vsak pregled me je tako strah, da ne bo srčka zaznat pa take neke čudna mišlenja imam....preveč si želimo potem pa na vse misliš. zate pa res močno upam , da čim prej uspe..

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 185
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?