|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: znamke,znamke......;)
18.10.2009 22:46:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Edino, kjer ne morem brzdati svojih nakupovalnih nagonov je, pri otroških cotah. Če moram dati v Benettonu za svojo majico 20 € mi je to full dosti in 5x premislim, če jo res potrebujem, če moram dati toliko za majico za kateregakoli od otrok, mi je to normalnouser posted image user posted image .


crapola, a ti si ista? user posted image user posted image matr, se pa skoraj sliši kot dve shabby mame s posh froci user posted image



mateyka....brez zamere....ampak mislim, da raho ne sežeš niti do gležnjev...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: znamke,znamke......;)
19.10.2009 0:15:02   
mateyka
zdaj pa ne razumem to dokolensko primerjavo - a je ona tolk velika, tolk shabby ali sem jaz tolk bolj, da ni za govort, ali ona več za otroške cujnce zmeče? user posted image
se pa ne primerjam z njo, itak. ne vem od kje ti to. mislim, saj je ne poznam.. samo ta del je pa isti - otroške cujnce sindrom user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: znamke,znamke......;)
19.10.2009 5:07:54   
babylove
Pri nas se v redu obnese Redskins in NafNaf, pri teh dveh sem res zadovoljna s kvaliteto.
Desigual ne poznam, ostalih omenjenih znamk nimamo toliko kosov, da bi lahko o kvaliteti sodila.
G-star, C. Klein ipd je pa toliko ponaredkov s tržnice, da niti slučajno ne bi kupila česa takega.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: znamke,znamke......;)
20.10.2009 20:02:42   
kaya2007
kupujem tudi firme..in moram priznati, da pri teh firmah, ki so po tanovem tako drage in včasih niso bile (danza, deha, guess...) kvaliteta res ni primerna ceni. še zdaleč ne. sem pa zadovoljna s kvaliteto cavallija, D&G, Diorja in podobnih znamk...Armani kakor kdaj. sem pa res presenečena na koliko dragih znamk naletim v nekaterih trgovinah, pa so to neke **** znamke user posted image  sem zadnjič v italiji prijela nek spodnji del trenerke za tamalo, nič posebnega, pa je bila čez 200€ user posted image  haloooo

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: znamke,znamke......;)
20.10.2009 20:03:40   
kaya2007
aja, še to..pri torbicah in čevljih se pa kar pona razlika v kvaliteti, vsaj večinoma.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: znamke,znamke......;)
13.11.2009 17:02:50   
Felicita
no, ko smo pr znamkah: http://www.zurnal24.si/slovenija/ne-boj-mesarsko-klanje-149095
kdaj torej začnejo te čevlje pri nas prodajat, ker v članku se bere kot da ju3? user posted image reklam pa nikjer...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: znamke,znamke......;)
13.11.2009 22:44:10   
ANJA5
Tako je, jutri v City parku (LJ) začnejo z kolekcijo Jimmy Choo. Sigurno bo VELIKA gužva. Na H&M-ovi Slo web strani imaš že celo kolekcijo... s cenami vred..ki pa so kar dobre...
Prijeten šoping in lep pozdrav
Anja

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: znamke,znamke......;)
13.11.2009 22:48:31   
ANJA5
Evo nekaj za shabby mame s posh froci :)
www.kidscouture-eu.com
user posted image

Lp,Anja


(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: znamke,znamke......;)
13.11.2009 23:48:42   
* Mateja *
mi proračun nikoli ni prenesel takih zneskov za nakup cunj ... če bi mi  bi si pa privošla kej od desiguala!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: znamke,znamke......;)
15.11.2009 13:31:58   
muška
Imam en Guess kostimček, ki sem si ga kupila na razprodaji. Kljub 40& popusta ni bil ravno poceni, ampak ker sem bila kmalu po porodu, pa RD sem kmalu imela sem se razp. in si ga kupila in moram rečt, da je vreden čisto vsakega €.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?