|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
9.11.2009 21:50:20   
alička
Ali jo je katera že preizkusila? Izkušnje? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
9.11.2009 21:55:18   
Anonimen
Za steklokeramiko imam jaz strgalo iz Müllerja, loščilo iz Mercatorja in papirnate brisače, pa se plošča šajna 100 na uro.

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
9.11.2009 21:59:44   
somic
ja. dela, samo če je precej prižgano ne gre do konca, tako, da je še vedno strgalo in pasta za ploščo boljša rešitev

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
9.11.2009 22:01:28   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: somic

ja. dela, samo če je precej prižgano ne gre do konca, tako, da je še vedno strgalo in pasta za ploščo boljša rešitev


Hvala, bom torej ostala pri strgalu user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
11.11.2009 19:57:42   
Barbara_L
Kaj pa za indukcijo? Jaz s to gobico nisem bila zadovoljna, zdaj imam neko čistilo iz spara, ki pa mi tudi ne odgovarja.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
12.11.2009 16:58:40   
alenkica
Sem jo kupila lih dva tedna od tega. Od Vilede, in sem zelo zadovoljna. Hitreje očistim kot s strgalom, če se kaj huje prime pa uporabim še strgalce.

In ni prask,pa lepo se sveti, samo fajn jo moraš odtisnit.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
13.11.2009 14:49:41   
enea
Jaz jo imam že od kar je v prodaji, in moram jo zelo pohvalituser posted image . Na primer, danes sem kuhala riž na belo in mi je šlo malo preko, in kaj sledi, vse se je primlo in pržgalo. Vzamem mercatorjevo čistilo za SK in gobico zmočim z toplo vodo in ... gas po plošči, sveti se pa ko nova. Če je pa kaj bolj user posted image vzamem še strgalce in dokončam z gobico.user posted image
Tudi navaden tekoči vim od mercatorja je v redu.user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
17.11.2009 19:05:38   
peterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Kaj pa za indukcijo? Jaz s to gobico nisem bila zadovoljna, zdaj imam neko čistilo iz spara, ki pa mi tudi ne odgovarja.

GLITZI za teflon in nič drugega. Imamo indukcijsko ploščo že najmanj 8 let in do sedaj nismo uporabljali nobenega drugega pripomočka razen prej omenjene gobice. Smo nekoč poskusili od vilede pa je pregroba in zna pustiti praske. Na plošči nam ni še uspelo kakšne stvari zažgati in si tudi ne predstavljam kako bi jo lahko zažgal.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
22.11.2009 17:39:09   
Barbara_L
Ja, saj zato. Meni se še tudi ni nič zažgalo, kvečjemu zasušilo, ker nisem takoj očistila. Danes sem nabavila merkatorjevo čistilo za steklokeramiko, bom pa še tole glitzi za teflon.  Čistilo deluje super. Ima zrnca, ki dobro spucajo površino, moti me le, ker je težko spolirati do visokega sijaja-ves čas se nekaj "vleče"...user posted image

(odgovor članu peterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
22.11.2009 17:45:26   
rija
jaz sem jo nabavila prejšnji teden...pa je kar ok.

sicer pa imam raje strgalo in dr. beckmans čistilo za ploščo...samo ga v dm nisem več zasledilauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glitzi gobica za steklokeramično ploščo
22.11.2009 20:43:02   
anja03
Z Viledino gobico smo zelo zadovoljni. Tudi zelo prižgane stvari se da z malo več truda uspešno spraviti stran.user posted image

LP 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?