|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tifol, Elevit, Centrum?
7.9.2010 8:29:04   
zita
v prvi nosečnsoti pred 5 leti sem jemala tifol- obupno slabo, zdaj sem pred 1 mesecem začela jemati centramed- na škatli piše za ženske v rodni dobi in nosečnice. Mislim da sem že nsoeča, bom testirala med vikendom.

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tifol, Elevit, Centrum?
7.9.2010 12:21:32   
anity_1
zita, držimo pesti user posted image user posted image

Jaz pa jemljem šumeče tablete z vitaminom b in folno kislino.. Imam jih še samo nekaj za popiti. Doma pa že imam pripravljeno pkatlico Elevita. Te bom začela jemati, ko bom dobila user posted image , ker v naslednjem ciklu upamo, da bomo zagledali user posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tifol, Elevit, Centrum?
15.9.2010 12:16:22   
jeanitte
Sama jemljem 3 škatlo Tifola, pa nimam nobenih stranskih učinkov.
Razen 1 mesec mi je blo skoz slabo, sam ker sem mela kao še druge "znake nosečnosti", to pripisujem moji psihi.
Karkoli že jemljete, želim, da čimprej zagledate (zagledamo) user posted image .

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tifol, Elevit, Centrum?
21.9.2010 8:21:12   
zita
aha, sem pozabila napisati... seveda je test pokazal user posted image . Uh, tako kot prvič, zanosila prvi plodni dan :-). Zdaj je 8 teden, prvi pregled imam šele v 9 tednu. Nobenih slabosti.

(odgovor članu jeanitte)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tifol, Elevit, Centrum?
22.9.2010 18:27:55   
smeška83
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?