|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in dodajanje
22.6.2005 23:42:49   
Talija
Zanima me kakšno mleko dodajate gosti hrani svojim malčkom, če jih sicer še dojite. Si svojega stisnete ali si pomagate z adaptiranim mlekom in če - s katerim?Zanima me tudi, če se razen Aptamila dobi še kakšno drugo mleko v mini pakiranju, da ga ne bom po nepotrebnem metala stran, saj je rok uporabe po odprtju razmeroma kratek. Hvala za odgovore in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojenje in dodajanje
23.6.2005 14:55:34   
Anonimen
Do šestega meseca se je dojil, potem pa em mu hrano pripravljala z alpskim 3,5.

(odgovor članu Talija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojenje in dodajanje
23.6.2005 23:48:33   
skuštrana
Jaz si ga črpam, za hude dni mam pa doma škatlo adaptiranega...

(odgovor članu Talija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojenje in dodajanje
24.6.2005 0:01:52   
piščanc
dodajam adaptirano beba2, dojim, nočem iztiskati, ker je to preveliko matranje, naj raje spije

(odgovor članu Talija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?