|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   britje po porodu
22.12.2009 21:49:16   
nikolinca
mene pa zanima kdaj se lahko prvič po porodu tam spodaj pobriješ????

jas sem že 3 t po porodu in si še ne upam ,ker sem bila šivana( zunanje in notranje )...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: britje po porodu
22.12.2009 21:52:48   
melanija
Jaz sem se takoj ko sem prišla domov, pa sem tokrat imela CR, isto sem naredila prvič ko sem bila tudi šivana na presredku, sem pač malo bolj počasi in previdno tam okoli šivov.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: britje po porodu
22.12.2009 23:53:03   
Anonimen
hja....takoj, ko mal neha bit obcutljivo in bolece

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: britje po porodu
23.12.2009 7:39:11   
miapia
Tudi jaz sem bila šivana (5 šivov) in sem se prvič pobrila po 4 tednih, res pa je, da okoli brazgotine zelooo površno.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: britje po porodu
23.12.2009 9:53:17   
Jančika_
Tokrat sem se po dveh tednih, po drugem porodu še kak dan prej, po prvem sem pa kak mesec počakala. Pač ko se ti zdi, da vse skupaj ni več preveč občutljivo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: britje po porodu
23.12.2009 14:03:58   
nikolinca
ja jst se pa še ne upam ker me še malo zateguje spodaj in je od tega že 3 tedne...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: britje po porodu
23.12.2009 20:12:09   
marjetica8
Jst nisem bla šivana, sem se pa malček raztrgala...pobrila sem se prvič kak mesec po porodu, ko je nehalo bolet.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?