|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cheese cake
23.12.2009 9:31:34   
kaya2007
jutri bom za goste naredila skutni kolač, pa je toliko receptov, da ne vem katerega izbrati user posted image

za podlogo bom zdrobila piškote in jih vmešala z maslom..prosim povejte mi kakšne izkušnje imate ve z maso? original recept vidim, da vsebuje tudi par žlic moke, nekateri pa ne...pa nekateri dajejo notri tudi vanilijev puding..kako delate ve, da pride taka rahla skutica?
pa kako je s hlajenjem, date v hladilnik ali hladite v pečici?

uf hvala, letos bom doktorirala iz peke user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.12.2009 9:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cheese cake
26.12.2009 11:18:08   
kaya2007
sicer sem skombinirala ene par receptov, ampak pita je bila naravnost božanska user posted image

je ne bom več delala, ker se nisem mogla zadržat, da je ne bi jedla..v velikih količinah user posted image

skratka, vsi so bili navdušeni!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cheese cake
26.12.2009 11:22:51   
kaya2007
evo še recept, če kdo rabi: za testo sem zdrobila 200g piškotov in jih zmešala s 115g stopljenega masla. testo sem pritisnila v model in dala v hladilnik.
za maso sem zmešala ricotto, mascarpone, še malo skute, vse skupaj za cca. 850g, 150g sladkorja (jaz sem dala fruktozo), 4 rumenjake, sladko smetano po občutku (ca. 100ml), sneg iz 2h beljakov, malo limonine lupinice, malo limoninega soka, malo vanilije..pa dala sem še žlico gustina (po nekaterih receptih se da malo moke ali pa tudi ne) in sem pekla kakšno uro na precej nizki temperaturi. tam med 140 in 160, edino na začetku in koncu sem malo povišala za par minut.
potem sem jo hladila več ur v hladilniku.
zraven sem dala še gozdne sadeže in vanilijev sladoled.

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 26.12.2009 11:23:41 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Ideje za piknik
photo
Kako si olajšati priprave na družinski piknik? Kaj pripraviti in kako? Preverite nekaj idej, ki so vam lahko v pomoč za ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?