|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S.O.S.
14.5.2010 21:20:20   
*miska.mcc*
bdv.....a ne sluzis drzavi?user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: S.O.S.
14.5.2010 21:21:28   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

macka,  ti si poooool napisala, ko sem telefon ze ene 5-ic zgubla.....sam je bil moj doma in sem mela od kje klicatuser posted image


OKuser posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: S.O.S.
14.5.2010 21:22:45   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

bdv.....a ne sluzis drzavi?user posted image


nE,DANES IMELA MAČKA ZASLUŽEN DOPUST,PA NE ZA PUCANJE,AMPAK ZA ŠOPINGuser posted image user posted image ****tiš,spet črke...pa kaj mi jeuser posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: S.O.S.
14.5.2010 21:25:07   
*miska.mcc*
staaaraaaa, jst sm tud šopingirala...že drugi dan zapored...pa se od*uk frizuro sem si naredla(oz. frizerka)user posted image user posted image user posted image


juuu juuu juuuuu hu huuser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: S.O.S.
14.5.2010 21:29:16   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

staaaraaaa, jst sm tud šopingirala...že drugi dan zapored...pa se od*uk frizuro sem si naredla(oz. frizerka)user posted image user posted image user posted image


juuu juuu juuuuu hu huuser posted image



Prav maš,včasih je treba mal odklopa narest,se kr boljš počutišuser posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: S.O.S.
14.5.2010 22:24:35   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Tole si me zdejle na neki spomnla.Sem pred časom šla iz trgovine,ko mi ječel telefon v žepu zvonit.Me je klicala kolegica in jaz v tistem trenutku nabasano vrečo stvari odložim ob zadn pecikl avta in veselo čvekam.Ko neham se vsedem v avto in seveda v rikverc.Povozla sem si vse...od jogurtov,mesa,sadja....user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  zdej si me pa nasmejala

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?