|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slinček
10.8.2010 14:57:27   
AnciM
Saj ne vem pod katero rubriko naj napišem svoje vprašanje, ampak se mi zdi da ste ve najbolj v tem trenutno. user posted image

Zanima me, kateri slinček uporabljate za hranjenje? Rada bi imela slinček, ki se res lepo prilagaja vratu in ima spodaj gumijast žep za "padajočo" hrano. Starejši ima od tommee tippee pa ima vedno umazano majčko spodaj. Sedaj bi pa potrebovala slinček za mlajšega, pa nočem narediti iste napake pri nabavi. user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slinček
10.8.2010 15:43:05   
kakadoo
Mi smo vedno uporabljali polivinilastega. Ima sicer žepek spodaj za hrano,
ampak ker ni tak iz plastike (trd) se ne ujame prav veliko noter. Kupili smo
ga pa... mislim da v dm-ju al pa baby centru. Pa tisti so tud fajn, ki so kar za oblečt.
Kao ena palerinca. Ni pa za poleti ker zna bit vroče spodaj...
To je seveda v primeru če želiš majčke fajn zaščititi. Ker če vzameš tiste, ki
imajo spodaj žepek za hrano, se rokavči še vedno umažejo - sploh pa otrok krili z rokami
in se bo tko al tko umazal - če ima slinček al pa ne.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slinček
31.8.2010 22:20:39   
slovenka
mi smo bili tudi navdušeni nad tem plastičnim ali gumijastim, ki ima žepek za hrano, ja. SAmo ga nismo zelo dosti uporabljali, krajši čas ob špagetih. Ne vem zakaj ne. Pupa se ni nikoli kaj dosti po obleki umazala. Sedaj je stara 2 leti in ji samo ob paradižnikovi juhi zavežem sivjet okrog vratu. Bomo pa ta slinček uporabili ob ta malem, samo je vijolični, no pa nič zato user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slinček
31.8.2010 22:23:06   
ledenaa
Ancim a ga še rabiš? Jaz ga imam ,dam ti ga

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slinček
1.9.2010 7:32:18   
Hope2
Rabili smo samo te polivinilaste z žepkom. Kupili v ikei, pa še v pralni stroj ga lahko flikneš. Niso mi pa všeč plastični-trdi, tudi mali se je nad njimi pritoževal.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slinček
3.9.2010 17:14:17   
Buhteljcek
Meni pa ni vsec tak polivinilasti, ker hrana prevec spolzi dol, mi imamo takega ful ogromnega bombaznega da ji pride do kolen, ima rokave, ven striljo samo spodnji deli nogic. spodaj je pa polivinilast, tako da ne premoci, rokavi so pa celi bombazni. kupljen v mothercare. v najslabsem primeru umazemo nogavice ali hlačke, majice se nismo. 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slinček
6.9.2010 21:37:53   
nananaja
pod tistega plastičnega s čepom jst vedno dam spodej še navadn bombažen slinčk. pol pa sploh ni tok važn, kakšen je. so ga pa uporabljale za jest juhe, za ostalo pa niti ne.

(odgovor članu Buhteljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slinček
8.9.2010 12:01:28   
samado
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

pod tistega plastičnega s čepom jst vedno dam spodej še navadn bombažen slinčk.


Jaz isto. Kar steče, gre v bombažnega, kar pade, se ujame v žep user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slinček
10.9.2010 12:08:10   
Barbara_L
@ledenaa-še morda imaš slinček? Se toplo priporočam.

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?