|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet iz domačega računalnika
24.7.2005 22:33:52   
monja
Pozdravljene vse, še posebej avgustovke!

Jaz se spet oglašam iz domačega računalnika! Juhuuuu!:bravo::bravo::bravo:
Za prejšnjega nas je strela prikrajšala, pa nam ni preostalo druga kot da nabavimo novega!
Pa se mi je ta čas brez računalnika tako vlekel, sploh zdaj ko sem tako pri koncu. PDP imam čez osem dni in me zdaj tako veseli, da vas lahko spet berem in sem malo bolj na tekočem.

Zaenkrat sva z :duda: vredu, le spimo bolj slabo, ker ni več prave lege za nas, pa medenične kosti me ful bolijo, pa nestrpni smo že.
V sredo imam še zadnji pregled pri G in CTG. Prejšnji teden mi je na krivulji CTG-ja kazalo popadke, jaz pa nisem nič kaj čutila, potem pa zvečer eno uro konkretni popadki - vsaj zdelo se mi je tako - potem pa kot da bi odrezalo, se je vse pomirilo. In do danes nič kaj posebnega.

Ampak nonstop sanjam, kako se vse skupaj začenja, kako mi odteka voda... Se mi zdi, da se ti zadnji dnevi še najbolj vlečejo.

Hotela sem vam le sporočiti, da sem spet z vami in sem takoooooo vesela:bravo::bravo::bravo:.

Lepe sanje vsem!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spet iz domačega računalnika
24.7.2005 22:41:34   
Tiamo
Pozdravljena...zdaj bomo pa na vezi. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Lepo, da si še v enem kosu...:sloncek::sloncek::sloncek:


Se tipkamo

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spet iz domačega računalnika
25.7.2005 0:45:40   
Jessy
Ojla, monja! Lepo, da si spet v "civilizaciji"!!! :bravo::bravo::bravo:

Glede na to, da si imela že popadke, zna biti, da boš morda res kmalu šla v Rim!!! Se kar iztekajo ti dnevi, ni kaj!

Tudi mene bolijo vse kosti. Prej sem opazila, da me tudi na notranji strani nog bolijo kosti, sam ne vem, al so to kolki ali kaj drugega. No, saj ni važno kaj je, boli pa! Saj bo kmalu konec

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spet iz domačega računalnika
25.7.2005 0:52:27   
mami Lea
Ojla Jessy a si za en čvek? Se mi zdi sa že vsi spijo.

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spet iz domačega računalnika
25.7.2005 11:49:48   
Jessy
Mami Lea, sem šele zdaj videl,a to sporočilo...žal sem takoj po sporočilu tudi sama šla spat. Pa kdaj drugič!!! ;)

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spet iz domačega računalnika
25.7.2005 19:51:06   
mami Lea
leja nujno se čimprej odpravi v staro porodnišnico v 2. nastropje, imasta dve fizioterapevtki telovadbo za nosečnice z bolečinami v križu.
Jaz sploh nisem mogla ležat ker me je tako bolelo pa po tej vadbi nisem imela več težav.
Bolečine imaš zaradi hormonalnih sprememb. Notranja medenična mišica ne deluje več refleksno ampak je sproščena in ko vstaneš ne drži več medenice skupaj ampak je le ta "razrahljana". To lahko pripelje celo tako daleč, da ne moreš hoditi brez bergel, zato prosi za napotnico in pojdi čim prej na pregled.

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spet iz domačega računalnika
26.7.2005 14:59:20   
mami Lea
Te bolečine so se samo stopnjevale. Je bilo že tako hudo ko sem prišla, da nisem mogla ležati na hrbtu, ko me je želela fizioterapevtka pregledati.
Pojdi čim prej na pregled. Zadeva se namreč samo stopnjuje, pri nekaterih tako daleč, da na koncu pristanejo na berglah. Čim prej moraš pričeti z vajami medeničnega dna. Le-te te pa lahko pravlno naučijo samo pri nekomu, ki je za to usposobljen. Običajno vse nosečnice to mišici ob izvedbi vaj premočno potegnejo in tako naredijo več škode kot koristi. Pojdi čim prej na pregled in se posvetuj z fizioterapevtko.

(odgovor članu monja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?