|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kmetija
29.8.2010 20:35:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

seveda ne. vsako delo ki ga opravljaš, naj bi delal s srcem, ne? ali kakor pravi Aristotel - Pleasure in the job puts perfection in the work.


Aristotel bi to v lat. povedal, ne v anguser posted image . Sicer on ni kaj dosti delal, ker je bil pač filozof in elita in je imel sužnje, da so delali zanj. Tako da...user posted image Sicer se pa strinjam z njim.


eh, če bi napisala v latinščini bi malokdo razumel - vključno z mano user posted image če "sicer" ne delaš fizilnih del, še ne pomeni da ne veš kaj delo je. če pa jih opravljaš, zelo verjetno nimaš časa razmišljat kaj bi delo lahko bilo v filozofskem smislu user posted image user posted image so, its catch 22 user posted image

Lej, so hobiji, ki so združljivi z družino in malimi otroki in so hobiji, ki jih moraš izvajat stran od malih otrok. ...
In tebi je mogoče sprejemljivo, da pač mož ni vsak dan tudi z otroki, vendar vsem pa ni - njej recimo ni, kolikor sem uspela razbrat. Ni edina taka, niti nisi ti edina, ki se ti ne zdi nič slabega, če se dalj časa ne vidite - samo različni smo in rečt: saj meni tudi ni hudega, pa to delam, ni vedno fer. Meni tudi ni nič blazno hudega, če spim 4 ure na noč (kadar sem zdrava), večina bi se pa zelo kmalu sesula. Različni smo.


glede hobijev se strinjam (ne bom vsega še enkrat citirala). glede nadaljnjega pa - jaz dobro vem da smo ljudje različni. in ravno zato sem hotela poudarit z izpostavitvijo te razlike, da če je on tako drugačen od nje (in zgleda da je), da bosta morala sklenit kompromis (slej ko prej) ali pa bosta šla narazen (slej ko prej). to je vse.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?