|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telečja jetrca
22.9.2010 12:24:41   
Klaraklara30
Koliko star otrok jih lahko je? Jetrca so sicer dobra za kri, ampak jih sama ne jem, zato nikoli nisem razmišljala o tem, kdaj jih lahko ponudim otroku v kakšni enolončnici.

Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telečja jetrca
22.9.2010 12:46:17   
Hope2
Star je 22 mesecev, pa še ni jedel jetrc. Midva z možem jih jeva, ampak otroku jih ne dam. Jetra so mogoče res dobra za kri-železo, ampak so tudi svinjarija, v njih se marsikaj skladišči. Za dobro kri ima čist dovolj vrst druge hrane

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telečja jetrca
22.9.2010 14:33:55   
kristinaj
moja jih še nista jedla iz razloga..... moja mama je naši kšno leto nazaj pripravila jetrca in jo je tako zaprlo, da je morala v lekarno po glicerinske svečke, drugače so pa vsem dobre...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telečja jetrca
22.9.2010 20:57:47   
AnciM
Moj jih je začel jesti okoli prvega rojstnega dneva. Nikoli nobenih problemov. Najbolj pa jih obožuje z jajčki in pire krompirjem.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telečja jetrca
22.9.2010 21:05:46   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Moj jih je začel jesti okoli prvega rojstnega dneva. Nikoli nobenih problemov. Najbolj pa jih obožuje z jajčki in pire krompirjem.


jetrca z jajci? recept prosim user posted image
sem slišala za pražena s čebulo in v omaki, z jajčki pa še ne user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telečja jetrca
23.9.2010 21:03:14   
AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Moj jih je začel jesti okoli prvega rojstnega dneva. Nikoli nobenih problemov. Najbolj pa jih obožuje z jajčki in pire krompirjem.


jetrca z jajci? recept prosim user posted image
sem slišala za pražena s čebulo in v omaki, z jajčki pa še ne user posted image



Na malo oljčka prepraži čebulo in nato na njej še jetrca. Malo posoli (lahko tudi vegeta) in popopraj. Ubiješ jajčka gor in mešaš. user posted image Nič posebnega. Če vam paše vino, pa lahko preden dodaš jajca, zaliješ z deci in povreš.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?