|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uporabnice AR formul
14.11.2010 9:07:29   
snežakinja
Pozdravljene,
Zaradi polivanja sva morala prešaltat na AR formulo. Najprej sva uporabljala Novalac sedaj pa sva probala Aptamil.

Zanima me, če se vam Aptamil tudi tako peni?

Kakšne flaške in cuclje uporabljate? Midva imava TT in cucelj 1, pa se mi zdi, da se fulllll namatra, da spije flašo. Pa še neki taki čudni kristalčki se mi delajo.

Nekak se mi zdi čuden tale Aptamil AR user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uporabnice AR formul
14.11.2010 9:36:54   
mumu
Jaz uporabljam novalac AR, ker se mleko zgosti v želodčku, pa tudi prebava je boljša kot po aptamilu. Uporabljam pa nukovo stekleničko in cucelj za mleko.

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uporabnice AR formul
15.11.2010 13:01:43   
Katy78
Tudi jaz sem uporabljala Novalac AR, ki naj se v steklenički še ne bi zgostil vendar nam čez Aventove cuclje ni teklo oz. se je zraven ful matral. Potem sem malo eksperimentirala s temi cuclji in ugotovila, da se najbolje obnesejo Nukovi cuclji.



(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uporabnice AR formul
15.11.2010 13:57:26   
Hope2
Najprej je imel aptamil AR, pa smo hitro menjali, ker ga je ful napenjal. Niso mi bili všeč kristalčki, smrad in okususer posted image user posted image

Nato je pil novalac AR, vse pohvale. Pil pa je iz aventovih lončkov in cucljev. Nobenih problemov.

Kaj pa te pena tako motiuser posted image



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uporabnice AR formul
15.11.2010 19:09:02   
snežakinja
Midva sva ostala na Novalacu. Aptamil ga je napenjal, pa tisti kristalčki in pena so bili čisto grozni.

Uporabljava Mam stekleničke in so boljše kot TT. Novalac mu zgleda večjih problemov ne povzroča, šraufa ga tako in tako. Samo še vedno pa bruha, sicer manj kot prej, ampak še vedno. Pa kaka čisto nekako zelenkasto rumeno.

Bi me moralo to skrbeti? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uporabnice AR formul
15.11.2010 20:12:11   
m_o_i
zaradi suma na alergijo na KM je Elias pil ADC - kristusove muke pri kakanju, napenjanje... kakec je bil zelen, ven sem ga spravljala s palcko v rito(zaprtje). napenjanja ni odpravla nobena zavba, kapljice, kreme, masaze itd.
aja, refluks je itak imel in ker zaradi suma na alergijo nisem smela uporabljat nobenega drugega mleka, sem ga gostila z rizevo kasico in je pomagalo.
torej ce se ti zdi, da ga ne prenasa najboljse(aptamila), poskusi s kterim drugim mlekom in ga zgosti s cajno zlicko rizeve kasice/100 ml pripravka user posted image  (ce bos mela hippovo, je daj samo tretjino, ker drugace bo pregosto)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uporabnice AR formul
16.11.2010 10:45:29   
snežakinja
M_O_I pri katerem mesecu si pa začela zgoščevati z riževo kašico?

Moj čmrlj bo konec meseca šele 2 meseca, pa ne vem če ni to še prehitro.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uporabnice AR formul
16.11.2010 13:40:30   
m_o_i
heh, star je bil en mesec.
sej ne zgosti tolko, da bi mogla z zlico jest; cist lepo tece skoz najmanjsi cucelj user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uporabnice AR formul
16.11.2010 16:55:51   
snežakinja
Aha, pol bi naš tudi že lahko probal tole varianto s kosmiči. Bom vprašala še P, da vidim kaj reče.
Hvala ti za nasvet!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uporabnice AR formul
16.11.2010 17:17:51   
m_o_i
ti jaz povem, kaj ti bo rekla pediatrinja user posted image
gospa, dajajte se naprej aptamil/novalac***, ker ga fajn prenasa in skoda, da bi zdaj menjali mleko...

prosim, ce mi sporocis, ce sem uganlauser posted image

*** odvisno, od katere firme oz. zastopnika vec dobi

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uporabnice AR formul
17.11.2010 9:15:38   
snežakinja
To imaš verjetno prav. Itak vsak dohtar tistega naprej tišči od katerega več dobi.

Midva sva najprej uporabljala Holle. Ga nama je svetovala ena moja prijateljica, ki tudi vse od Holle uporablja. Mleko je bilo super. Lepo se je razmešalo, lepo dišalo, dobrega okusa. Ta mali ga je full rad pil, samo je pa veliko polival in bruhal po njem. Potem nama je patronažka svetovala Novalac. Ma jaz koza sem kupila Aptamil in ga je iber napenjal. Takoj sem menjala za Novalac. Po tem pa malo težko kaka, bruha pa še vedno malo.

Ma najraje bi mu dajala spet Holle in ga probala zgostit s kosmiči.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uporabnice AR formul
17.11.2010 12:19:30   
m_o_i
Ma najraje bi mu dajala spet Holle in ga probala zgostit s kosmiči.


evo, ce "ves" kaj narest-naredi to user posted image  verjemi, da ko najdes pravo formulo in resis neko tezavo, ti nasmeh zlepa ne zgine z obraza user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uporabnice AR formul
20.11.2010 20:10:01   
mesash
Tudi naša pije aptamil AR. Iz cucljev pa sem doktorirala. Po vseh neuspehih zaradi tako goste hrane, je na koncu zmagal NUK-ov cucelj 1-6 mes M (medium). Vse te oznake morajo pisati gor. Silikon.

Aptamil pa rada pije. Kaka normalno, mogoče jo le nekoliko napenja.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uporabnice AR formul
23.11.2010 10:20:06   
snežakinja
Evo mi smo po 3 tednih uporabe AR formule včeraj probali prešaltat nazaj na navadno Holle mleko. Do sedaj uspešno. Ni še niti enkrat bruhnil, še polil je danes zjutraj čisto malo, ko se je v košarici ves zaspan razburjal in ni hotel zaspati. Verjetno da zaradi tega. Tako da upam, da tako ostane. user posted image user posted image user posted image
Z riževo kašico si pa nisem upala zgostit.user posted image

(odgovor članu mesash)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uporabnice AR formul
28.11.2010 16:21:32   
Taddy78
Sicer je že dolgo nazaj, ampak se je pri nas Aptamil AR super obnesel. Ni ga napenjal, malo smo imeli probleme edino z grudicami. Da bi se pa penil se ne spomnim. Sicer ko zmešaš flašo se speni, ampak ker ga moraš pusti stati, se pene tak poležejo. Aja, pa edino z Nukovim cucljem je lahko to pil.

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uporabnice AR formul
28.11.2010 16:23:07   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: snežakinja

Evo mi smo po 3 tednih uporabe AR formule včeraj probali prešaltat nazaj na navadno Holle mleko. Do sedaj uspešno. Ni še niti enkrat bruhnil, še polil je danes zjutraj čisto malo, ko se je v košarici ves zaspan razburjal in ni hotel zaspati. Verjetno da zaradi tega. Tako da upam, da tako ostane. user posted image user posted image user posted image
Z riževo kašico si pa nisem upala zgostit.user posted image


Jaz sem po 1.mesečni uporabi tudi probala navadno Aptamil mleko, pa je tako bruhal, da je v loku šlo vse iz njega.

(odgovor članu snežakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?