|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgradna pečica
28.1.2011 11:51:24   
AmonRaa
Zdravo,

kupujemo novo vgradno pečico, saj nam je na stari crknila elektronika (in se je ne splača popravljati). Do sedaj smo imeli Candy in bili zadovoljni. Ko smo se pogovarjali s serviserjem, nam je rekel, da je najbolje da vzamemo eno brez digitalne ure oz. prikazovalnika, saj ko gre elektronika je kar velik strošek. Zanima me kakšne imate vi izkušnje in katero pečico bi priporočali - smo pa finančno omejeni na nekje 400€.

Hvala in Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgradna pečica
28.1.2011 13:31:46   
Anonimen
Mi2 sva kupila gorenjevo, največjo, s ful funkcijami, digitalno. Sem zlo zadovljna, je pa res, da je bila nekih 600 al celo nekaj čez.

(odgovor članu AmonRaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 14:04:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgradna pečica
28.1.2011 14:06:38   
Saša27
Ko smo ravno pri pečicah. Ali ima mogoče katera belo pečico in belo indukcijsko/steklokeramično? Pri naročilu nove kuhinje sem se namreč odločila za slednje, pa me zanima iz prve roke, ali sem se odločila prav.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgradna pečica
28.1.2011 20:59:18   
zvezdica_1
za 400 E že dobiš solidno pečico - jaz imam electrolux, in sem zadovoljna. malo po technomarketu vam poglej, big bang in predvsem mimovrste spletno trgovino... imajo zdaj eno akcijo na belo tehniko, ampak sem pozabila, kaj je že v mailu pisalo.... imam pa elektronsko uro

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgradna pečica
28.1.2011 21:00:07   
zvezdica_1
saša

bela steklokeramična je bila tudi moja želja, ampak žal predraga... je pa super, ker se ti umazanija ne vidi toliko-sploh pa en tisti potegi z gobico, kot se bleščijo na črniuser posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 21:05:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgradna pečica
29.1.2011 11:46:50   
zvezdica_1
metulj
imam tisto gobico od vilede in frosch-z mokro gobico in froschem gre vse dol, bršem pa z mehkim delom-edino, ko se je prismodilo mleko, sem uporabila črn del gobice-in sem parkrat nežno šla čez madež in se je ščistilo. risov pa v pol leta nisem naredila....
ja, tisto rezli je bilo zraven za čistiti, ampak ga đše nisem sprobala. bo zdaj v uporabi, ko bo treba vinjeto dol spravit-slovensko seveda, avstrijsko odlepim in tuto finitouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 13:48:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 13:51:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vgradna pečica
29.1.2011 20:09:48   
zvezdica_1
metulj

saj jaz imam 3 plinske gorilnike.... in zato ni taka kot v trgovini, se vidjo potegi z gobico. no, saj če imam dber dan in vm, da se čez pol ure ne bo spet akj cmarilo na štedilniku, vzamem papirnato brisačo in lepo zglancam...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 20:21:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgradna pečica
31.1.2011 7:49:33   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

saša

bela steklokeramična je bila tudi moja želja, ampak žal predraga... je pa super, ker se ti umazanija ne vidi toliko-sploh pa en tisti potegi z gobico, kot se bleščijo na črniuser posted image



Ja saj je bila bela včasih dražja. Mi2 sva na spletni strani gledala kakšno indukcijsko bi imela, pa je imela črna enako ceno kot bela, ker pa bova imela belo kuhinjo, bo najbolj pasala zraven user posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 31.1.2011 7:51:13 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgradna pečica
31.1.2011 8:01:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

saša

bela steklokeramična je bila tudi moja želja, ampak žal predraga... je pa super, ker se ti umazanija ne vidi toliko-sploh pa en tisti potegi z gobico, kot se bleščijo na črniuser posted image



Ja saj je bila bela včasih dražja. Mi2 sva na spletni strani gledala kakšno indukcijsko bi imela, pa je imela črna enako ceno kot bela, ker pa bova imela belo kuhinjo, bo najbolj pasala zraven user posted image

Ni mus, da bela najbolj paše k beli. Imam belo kuhinjo in čisto beli pult, pa še vseeno imam črno ploščo in črno-sivo vgradno. Ne bi menjala za belo, ap če mi kdo šenkauser posted image . Včasih je treba razbit monotonost in dati kontrast- pride lahko precej lepše kot vse v eni barvi.
A imaš kako sliko z belo kuhinjo in belimi aparati?

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.1.2011 8:02:19 >

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgradna pečica
31.1.2011 9:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

saša

bela steklokeramična je bila tudi moja želja, ampak žal predraga... je pa super, ker se ti umazanija ne vidi toliko-sploh pa en tisti potegi z gobico, kot se bleščijo na črniuser posted image



Ja saj je bila bela včasih dražja. Mi2 sva na spletni strani gledala kakšno indukcijsko bi imela, pa je imela črna enako ceno kot bela, ker pa bova imela belo kuhinjo, bo najbolj pasala zraven user posted image

Ni mus, da bela najbolj paše k beli. Imam belo kuhinjo in čisto beli pult, pa še vseeno imam črno ploščo in črno-sivo vgradno. Ne bi menjala za belo, ap če mi kdo šenkauser posted image . Včasih je treba razbit monotonost in dati kontrast- pride lahko precej lepše kot vse v eni barvi.
A imaš kako sliko z belo kuhinjo in belimi aparati?


Se strinjam s Hope, bela se kar tepe z belo pulta in front, če niso res iste barve, črna lepše izpade.
Bi pa po moje krasno izpadlo, če bi se jo kombiniralo s steklenim pultom v isti barvi, kot je indukcija (pobarvajo v RAlu, kaljeno steklo).


Pečica: meni je daleč najpomembnejše, da ima pečica pirolizo.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vgradna pečica
31.1.2011 10:42:49   
Putka
Nazaj k temi..user posted image

Imamo Boschevo pečico, bila je ugodno, malo čez 400€ pa ima izvlečna vodila, elektronski displej za uro, timer (težko najdeš kaj brez tega) pa večji volumen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vgradna pečica
31.1.2011 12:15:08   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

saša

bela steklokeramična je bila tudi moja želja, ampak žal predraga... je pa super, ker se ti umazanija ne vidi toliko-sploh pa en tisti potegi z gobico, kot se bleščijo na črniuser posted image



Ja saj je bila bela včasih dražja. Mi2 sva na spletni strani gledala kakšno indukcijsko bi imela, pa je imela črna enako ceno kot bela, ker pa bova imela belo kuhinjo, bo najbolj pasala zraven user posted image

Ni mus, da bela najbolj paše k beli. Imam belo kuhinjo in čisto beli pult, pa še vseeno imam črno ploščo in črno-sivo vgradno. Ne bi menjala za belo, ap če mi kdo šenkauser posted image . Včasih je treba razbit monotonost in dati kontrast- pride lahko precej lepše kot vse v eni barvi.
A imaš kako sliko z belo kuhinjo in belimi aparati?


Se strinjam s Hope, bela se kar tepe z belo pulta in front, če niso res iste barve, črna lepše izpade.
Bi pa po moje krasno izpadlo, če bi se jo kombiniralo s steklenim pultom v isti barvi, kot je indukcija (pobarvajo v RAlu, kaljeno steklo).


Pečica: meni je daleč najpomembnejše, da ima pečica pirolizo.


Se strinjam z obema, da v čisto belo kuhinjo ne pašejo beli aparati, ampak pri nama so fronte bele, ostalo (pult, obrobe,...) pa oreh, tako da mislim, da bo bela indukcijska zelo pasala.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vgradna pečica
1.2.2011 11:20:29   
Anonimen
A, saša, to mi moralo pa zelo fajn izgledat - ker je kontrast.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?