|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   privat varstvo
10.8.2005 13:58:43   
Wahoo RR
Počasi bi rada začela iskat privat varstvo. Pa me zanima kako naj se tega sploh lotim. Po oglasih mi je po pravici povedano kar čudno iskat. Zdej sem 3 ženske poklicala in mi že sam način pogovora ni bil všeč.

Ne vem sicer kaj sem pričakovala...Po naravi sloh nisem komplikator, sam ene osnove in prijaznost a mislim da bi take osebe morale imet.

Sepravi na kaj naj bom pozorna, koliko otrok naj že ima itd...

Moja bo stara takrat 1 leto...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   privat varstvo
10.8.2005 14:20:46   
tinčica
jaz sem tud najprej mislila dat privat pol so me pa cene čist na rit vrgle, od 60.000sit naprej:ups::ups:, sem pa dobila enih par ponudb ena še čist frišna, ampak te mi je zelo žal ker se mi zdi da je gospa ful ok, sem se ful dolg pogovarjala z njo in je bila tako kul. če te kaj zanima ali pa za tel. št. me privatkaj.

drugač imam pa tud jaz slabe izkušnje s pogovorom, ene so take da komaj kaj rečejo potem pa vlečem iz njih besede....

lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   privat varstvo
10.8.2005 14:40:45   
Wahoo RR
ja, vem da je drago, samo midva nimava druge možnosti...če delam popoldan, delam do 23-tih, mož pa do 22-tih...Če sva dopoldan je ok...

Rabila bom itak samo z 4 ure, ker tako bom tudi delala...pa še to ne pomoje za cel mesec...dostikrat se namreč z možem samo zamenjava doma...

Tko da mislim da več kakor za vrtec ne bom dajala...ampak kot sem rekla...vrtec odpade, ker ni možno...

A je ta tvoja gospa iz Lj. ? Če je mi prosim pošlji številko na privat :)

Hvala lepa

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   privat varstvo
11.8.2005 21:20:48   
frutka_
Kaj pa izmenski vrtec oz. popoldanski vrtec. Gotovo obstaja tudi kakšna skupinica?

lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   privat varstvo
11.8.2005 22:21:27   
Wahoo RR
v Lj. so popoldanski vrtci...ampka kokr vem samo do 21-te ure...kar spet ne pride v poštev...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   privat varstvo
15.8.2005 10:14:04   
babylove
Jaz sem ravno ta mesec iskala in našla zasebno varuško. Postavljala sem pa takšna vprašanja:

:metulj: izkušnje
:metulj: stroški
:metulj: ali kuha za otroka in kaj kuha (sveže pripravljene stvari, zmrznjene stvari, kupljeno hrano, tradicionalne žgance ali dunajski s pomfrijem)
:metulj: ali ima vso potrebno opremo (posteljo, stolček za hranjenje, igrače, voziček)
:metulj: ali vozi otroka naokoli z avtom (tega jaz ne dovolim, razen v primeru zdravstvene urgence). če dovoliš vožnjo z avtom, se prepričaj o ustreznosti avtosedeža in zavarovalni pogodbi.
:metulj: ali sprejme tudi bolnega otroka in ali najde zamenjavo v času njene bolezni (in ali je pogosto bolna)
:metulj: kdaj je predvidela svoje proste dni, svoj dopust in ali bi ga vzela v varstvo občasno tudi ob sobotah in kak praznik
:metulj: ali čuva več otrok, starost teh otrok (idealno je, če čuva malo starejšega od tvojega, tako tvoj hitreje napreduje in se uči od njega)
:metulj: kako poteka dan pri njej, kakšen urnik bo imel otrok, kakšne aktivnosti bodo počeli
:metulj: kakšno ima prakso, če pride po otroka nekdo, ki ga ne pozna (jaz sem napisala seznam oseb, ki lahko pridejo otroka iskat, in se bodo morali izkazat z osebnim dokumentom - nisem paranoik, ampak je dejstvo, da dandanes otroke kradejo)

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   privat varstvo
15.8.2005 17:22:10   
Wahoo RR
najlepša hvala , babylove :bravo:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?