|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   WOOLONG čaj
5.2.2011 18:33:02   
jaša2
zanima me, a ima katera že kakšne izkušnje s hujšanje s tem čajem? na netu sem ga zasledila, pa me mali zanima. itak vse take stvari tam fuuuuuuuuuul hvalijo, ampak mogoč pa kaj res pomaga.user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 18:42:40   
kajajaka
Če bi res pomagalo, bi si ga kupila npr. Oprah, ki ima kjub vsemu denarju težave s težo...
Za fit postavo je žal edini recep manj jej in več gibaj user posted image

To so enaki nategi kot serumi za rast las... Če bi delovali, bi si ga lahko vsaj Trump kupil, da se ne bi več česal naprej user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 5.2.2011 18:44:02 >

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 18:57:46   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Če bi res pomagalo, bi si ga kupila npr. Oprah, ki ima kjub vsemu denarju težave s težo...
Za fit postavo je žal edini recep manj jej in več gibaj user posted image

To so enaki nategi kot serumi za rast las... Če bi delovali, bi si ga lahko vsaj Trump kupil, da se ne bi več česal naprej user posted image


ja saj si ga baje je. je navedena njena zgodba s tem čajem.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 19:36:09   
kajajaka
pa se ti zdi suha???
Ne vem no, pa poskusi, če misliš, da bo delovalo.

Ampak jaz mislim, da bi ta denar raje kot v čaj vložila v kakšne palice za nordijsko hojo ali fitnes karto...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 19:46:04   
kiara85
moji kolegici ta čaj ni odgovarjal- se je zelo slabo počutila in ga kmalu nehala pit. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 19:50:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 20:16:47   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Jaz sem mnenja, da če bi te stvari ful ful pomagale, na svetu ne bi bilo debelih ljudi. :)


in če bi kreme proti staranju delovale, bi bli plastični kirurgi brez dela. user posted image

dejstvo je, da je v večini teh 'shujševalnih' čajev neka sestavina, ki odvaja vodo. zdej a je to peteršilj, kopriva, plavica al pa kako obskurno kitajsko zelišče ni važno - teža gre hitro dol, ampak...

vsekakor, če ga boš kupila, poskrbi, da boš dovolj pila, ker te tak čaj hitro in brez da bi vedla dehidrira in potem povzroča slabo počutje, glavobole, probleme z želodcem, ledvicami,...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: WOOLONG čaj
5.2.2011 22:26:17   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

pa se ti zdi suha???
Ne vem no, pa poskusi, če misliš, da bo delovalo.

Ampak jaz mislim, da bi ta denar raje kot v čaj vložila v kakšne palice za nordijsko hojo ali fitnes karto...


draga kajajaka...če ne bi več dojila, bi že zdavnaj bila v fitnesu!! že vrsto let se ukvarjam z rekreacijo, ki pa zaradi dojenja trenutno ni izvedljiva. zato tudi poizvedujem o drugih načinih hujšanja. tak da ne spadam glih med neke lenuhe...


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: WOOLONG čaj
6.2.2011 8:59:50   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

pa se ti zdi suha???
Ne vem no, pa poskusi, če misliš, da bo delovalo.

Ampak jaz mislim, da bi ta denar raje kot v čaj vložila v kakšne palice za nordijsko hojo ali fitnes karto...


draga kajajaka...če ne bi več dojila, bi že zdavnaj bila v fitnesu!! že vrsto let se ukvarjam z rekreacijo, ki pa zaradi dojenja trenutno ni izvedljiva. zato tudi poizvedujem o drugih načinih hujšanja. tak da ne spadam glih med neke lenuhe...



imho ti bo sprehod ali uizi telovadba v fitnesu manj škodovala med dojenjem (no, tebi in otroku) kot pa nek obskuren čaj. je kej potrjeno (znanstveno, ne v reklami), da je primeren za doječe matere in ne škoduje otroku? ker after all, zadeva, če dugega ne, vsebuje veliko kofeina.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: WOOLONG čaj
6.2.2011 12:10:07   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

pa se ti zdi suha???
Ne vem no, pa poskusi, če misliš, da bo delovalo.

Ampak jaz mislim, da bi ta denar raje kot v čaj vložila v kakšne palice za nordijsko hojo ali fitnes karto...


draga kajajaka...če ne bi več dojila, bi že zdavnaj bila v fitnesu!! že vrsto let se ukvarjam z rekreacijo, ki pa zaradi dojenja trenutno ni izvedljiva. zato tudi poizvedujem o drugih načinih hujšanja. tak da ne spadam glih med neke lenuhe...



nisem poskusila, ampak jaz takih zadev sploh ne bi jemala, ce dojis, pa naj pise karkoli...
Predvsem pa ne vidim razloga,da fitnes in dojenje nista zdruzljiva. Oz sport in dojenje. Jaz sem zacela s tekom 8t po porodu, dojila 18m..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: WOOLONG čaj
6.2.2011 14:53:15   
jaša2
fitnes in dojenje v mojem primeru nista združljiva iz tega razloga, kr prihajam iz manjšega mesta, kjer ni nobene rekreacije take vrste in se vsa leta vozim v MB. to pa časovno trenutno ni izvedljivo, ker imam še kar nekaj vožnje.
saj doma telovadim, ampak....mi to ni dovolj. ko bo beba malo večja, bo pa že lažje, trenutno je še premajhen.

v glavnem, hvala vam za odgovore, me je pač zanimalo, če ima katrea izkušnje s tem čajem.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: WOOLONG čaj
6.2.2011 15:11:17   
Sandra_26
Če piješ samo ta čaj in nič ne ješ, ziher shujšaš, tako deluje, da pa ješ poleg pa verjetno ne tak kot ga predstavljajo


_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?