|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Debeluška
19.2.2011 16:23:31   
Anonimen
rodila sem mu dva otroka in sem seveda spet nabila kile nazaj.


Od kje ideja, da si dva otroka rodila njemu? Otroci se običajno rodijo tako mami kot očetu. Stališče, da ženska možu rodi otroka je (iz mojega zornega kota, da ne bo hude krvi user posted image ), stališče molzne krave. Ko jo pomolzeš, je vseeno, kaj je z njo, važno, da je dala mleko oziroma rodila otroka. Sama se postavljaš v pozicijo lastnine, ki je škodljiva za vaju oba. Ti si sebe zanemerila, zanemarila si tudi svojo seksualnost, ne samo s kilogrami, ampak z naravnanostjo do seksa. To, kar praviš na koncu, ni samo posledica tega, kakšen ljubimec je moški, ampak tudi tega, koliko je tebi do seksa in koliko v njem uživaš. S svojim stališčem, da si njemu na uslugo, mi spodnja ugotovitev zveni zgolj kot logična posledica, za katero sta odgovorna oba. Prej kot boš ugotovila, da svoje kilograme in seksepil določaš sama, bolje bo. Lahko se jutri po hitrem postopku ločiš od moža, a ne verjamem, da se boš zato v svoji koži počutila bolje. To, da te je mož s svojo izjavo prizadel pove, da v komunikaciji ni diplomatski, hkrati pa pove tudi to, da je vsebina realna in te je z njo prizadel zato, ker se sama v sebi zaradi sebe slabo počutiš

btw tud ko se mu  dvigne je sex tako tako, nič posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Debeluška
19.2.2011 19:53:44   
Peli
Sigurno je lepše pogledat suho kot debelo žensko, čeprav tud kakšne debele se znajo čist dobr zrihtat, ne morš trdit da so debele ženske zanemarjene.
Če bi slišala od maža tako kritiko, na tak način, kot piše anonimna, bi bla pač mnenja da me nima več rad, a ne zaradi oblike telesa. Kako je lahko nekdo skupaj z nekom zaradi njegove postave? Sory ampak s temu tipom ni vse OK!
Seveda pa da zagovarjam debeluške - tud jest sm med njimi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Debeluška
12.3.2011 0:24:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Sigurno je lepše pogledat suho kot debelo žensko, čeprav tud kakšne debele se znajo čist dobr zrihtat, ne morš trdit da so debele ženske zanemarjene.
Če bi slišala od maža tako kritiko, na tak način, kot piše anonimna, bi bla pač mnenja da me nima več rad, a ne zaradi oblike telesa. Kako je lahko nekdo skupaj z nekom zaradi njegove postave? Sory ampak s temu tipom ni vse OK!
Seveda pa da zagovarjam debeluške - tud jest sm med njimi user posted image .


Se popolnoma strinjam!!!


(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Debeluška
12.3.2011 6:34:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Nisem prebrala cele teme, ampak... Ja, obstajajo moški, ki jih rajcajo debele ženske in ja, obstajajo moški, ki jih ne motijo odvečni kilogrami njihovih partnerk. V večini pa po svetu še vedno hodijo klasično vizualno usmerjeni moški, kateri se veliko raje obrnejo za suho žensko, ki ima višini in teži primerne obline. In takšno imajo raje tudi v postelji, ker jih takšna pač bolj rajca. Tako pač je.

In kaj je klasična vizualna usmerjenost? To definicijo bi pa z veseljem prebral, tko da jo napiši prosim.

Pod "klasična vizualna usmerjenost" ni bilo mišljeno to, da bi bili moški v veliki večini zagledani v nek določen vizualni tip ženske (npr. v pregovorne blondinke z velikimi joški in nogama do vratu), ampak je bilo mišljeno, da so moški, po defaultu (klasično) vizualno usmerjeni.
Moške privlači seksapil, to pa s kilogrami nima dosti skupnega.

Da je seksapil tisti, ki privlači, se popolnoma strinjam, moje mnenje pa je,  da ima seksapil kar nekaj zveze z zunanjim videzom (seveda pa ne izključno s kilogrami).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Debeluška
12.3.2011 20:54:42   
biba88
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moj patner mi je rekel, da sem debela in da zato nima želje, da spi z mano.

Od nekdaj sem bila malce bolj polne postave. Moj prvi mož me je imel rad tako polno a bile so druge stvari, ki niso klapale ter sva se razšla.
Potem sem se vrgla v delo in sem zaradi pomanjkanja časa in preutrujenosti res shujšala.Povsem nenamreno...
In spoznala sem sedanjega moža in sva se poročila, rodila sem mu dva otroka in sem seveda spet nabila kile nazaj.

Sedaj pa pravi, da je to prevara in goljufija kajti on je spoznal bolj suho ženo in hoče tako nazaj. Poleg tega pravi, da sem neokretna in ne vem kaj še...

Skratka njemu se ne dvigne kriva je pa moja teža??

Kaj mislite?

Naj se besno vržem v dieto in stradam cel life da se bo njemu dvignu?

Ali naj ga nekam pošljem...



btw tud ko se mu  dvigne je sex tako tako, nič posebnega.







anonimna če bi meni moj to reku bi ga tako v rit nabrcala!!!! po moje tvoj nima nobenega spoštovanja do tebe!!! jest bi mu rekla če se pa tebi ne bo dvignu se bo pa komu drugmuuser posted image user posted image user posted image in bi gotovo šlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Debeluška
14.3.2011 12:36:29   
TomTaylor
Avtorica, predvidevam, da se kljub kilogramom počutiš odlično in dobro v svoji koži, zato ne vidim ovir, da si ne bi poiskala nekoga, ki te bo cenil kot se za "babo in pol" spodobi.  

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Debeluška
18.3.2011 8:53:41   
miapia
Med biti poln ali biti debel je ogromna razlika. Skrbeti za sebe in biti fit, pa četudi nimaš indeksa telesne mase 20, ampak mogoče 24, je eno, slabo jesti in živeti je pa drugo. Kaj avtorici mož očita in obratno me niti ne zanima, samo prej bo imela ženska povečane dele telesa zaradi debelosti kot pa zaradi starosti. In izgovori, da se kg po porodu kljub majhni količini vnosa hrane v telo, sabo nabirajo, je eno veliko izgovarjanje. (Izključujem prosim bolezen!!!). Jaz osebno sem po porodu spremenila svoj način življenja in prehrane (zdravstveni razlogi - zaradi dermatitisa), shujšala iz 75 na današnjih 60 kg in mi rit prav nič ne visi, včasih mi pa že malo je. Nikoli pa ne bom verjela, da se 100 kg ženska ali moški dobro počuti, če so že motorične sposobnosti ovirane. Prosim vas lepo!!! Še Šerbi je prišla k pameti in zdaj izgleda prav super.

Problem je, ko se ženska ali moški zapusti. Ljudje so navsezadnje le vizuelna bitja in verjamem, da je lepše gledati okroglo lepo ritko kot pa visečo ali pa lep trebuh pri moškemu ne pivskega sodčka. Sploh če si takega človeka na začetku spoznal. Pa gor in dol spoštovanje in biti mama otroku, je že zrno resnice v tem, kar je mož rekel partnerici. Ja, saj zaboli, včasih pa tudi strezni. Pa bog si ga vedi, kako zelo se je gdzredila - ali je to 5, 10 kg ali pa 30. Po drugi strani pa se tudi sprašujem, kakšen je on.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Debeluška
18.3.2011 10:46:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Med biti poln ali biti debel je ogromna razlika. Skrbeti za sebe in biti fit, pa četudi nimaš indeksa telesne mase 20, ampak mogoče 24, je eno, slabo jesti in živeti je pa drugo. Kaj avtorici mož očita in obratno me niti ne zanima, samo prej bo imela ženska povečane dele telesa zaradi debelosti kot pa zaradi starosti. In izgovori, da se kg po porodu kljub majhni količini vnosa hrane v telo, sabo nabirajo, je eno veliko izgovarjanje. (Izključujem prosim bolezen!!!). Jaz osebno sem po porodu spremenila svoj način življenja in prehrane (zdravstveni razlogi - zaradi dermatitisa), shujšala iz 75 na današnjih 60 kg in mi rit prav nič ne visi, včasih mi pa že malo je. Nikoli pa ne bom verjela, da se 100 kg ženska ali moški dobro počuti, če so že motorične sposobnosti ovirane. Prosim vas lepo!!! Še Šerbi je prišla k pameti in zdaj izgleda prav super.

Problem je, ko se ženska ali moški zapusti. Ljudje so navsezadnje le vizuelna bitja in verjamem, da je lepše gledati okroglo lepo ritko kot pa visečo ali pa lep trebuh pri moškemu ne pivskega sodčka. Sploh če si takega človeka na začetku spoznal. Pa gor in dol spoštovanje in biti mama otroku, je že zrno resnice v tem, kar je mož rekel partnerici. Ja, saj zaboli, včasih pa tudi strezni. Pa bog si ga vedi, kako zelo se je gdzredila - ali je to 5, 10 kg ali pa 30. Po drugi strani pa se tudi sprašujem, kakšen je on.


Šerbi ima sladkorno, se mi zdi.....torej je shujšala silom prilike......

Drugače pa se strinjam s tabo.....lepše je gledati lepo okroglo in napeto ritko in napet trebuh....samo kaj, ko narava tudi dela svoje.....in ritka in trebuh pri 40 nista več taka kot pri 20, kot tudi obraz ni več tako napet in gladek kot je bil nekoč.....pa tudi, če vsak dan eno uro preživiš v telovadnici.......in sploh se ti ni treba zapustiti, da vidiš, da ritka in joške niso več take kot nekoč.......

In ker smo ljudje vizuelna bitja, se bodo moški verjetno vedno radi obračali za tistimi napetimi joškami in ritkami dvajsetletnic......ker ni šanse, da štiridesetletnica iste atribute......razen, če si privošči raznorazne medicinske lepotne popravke......

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Debeluška
18.3.2011 12:21:10   
TomTaylor
jz pa poznam nekaj moških, ki so jim všeč debeluške in ne napete ritke user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Debeluška
28.4.2011 13:44:16   
artista7
No takole. Midva sva začela ko sem imela nekaj več kil kot jih imam sedaj. moj je imel težave pri spolnosti, dokler je imel problem v glavi in ker mu je enkrat oče rekel, naj me shujša, ker sem debela (biti suh pri njih na splošno pomeni kako zelo si zdrav, moj je tudi precej suh kljub dobremu apetitu). To sem sicer počasi izvlekla iz njega - pa če dobro pogledam - moja prekomerna teža je bila malenkostna. Nehala sem se sekirat za to, kar mislijo njegovi. S partnerjem sva čez dala že številne pogovore na to temo, in lahko rečem, da je edino kar učinkuje, čeprav je potrebno ogromno energije in tega si moreš želeti. Sedaj tega ni več na dnevnem redu, rešujemo druge probleme user posted image Kar se seksa tiče, jaz sem zadovoljna, da je, in da se ob tem prijetno počutim - s tem se ne obremenjujem, da ni več tako noro kot je bilo v začetkih.
Sedaj sem zaradi zdravstvenih težav in postoperativnega zdravljenja v zdravilišču in ker je to zame na splošno zelo koristno, z vadbo pridobila na mišicah. Zdravnik je vprašal, če sem shujšala - kil je pa isto. Naredila sem to zaradi lastnega zdravja, dobro se počutim! Ne bom pa verjetno nikoli posebej suha. Tako da ti to svetujem predvsem za tvoje dobro počutje; - sem tudi jaz med lenimi - pa ti povem, da se da potelovaditi zvečer pol urce pred spanjem, pa malo prilagoditi prehrano, da ne ješ prepozno - vse je stvar volje. Volja pa bo potrebna po mojem mnenju tudi za vsak pogovor med vama. Vedno je še nekaj, problemi ponavadi niso preprosti.
Veliko uspeha ti (vama) želim!


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Debeluška
28.4.2011 14:56:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Evo spet jaz! Tista anonimna, ki je odprla to temo.
....Vendar ima pa težave s potenco že nekaj let.
.....Rada ga imam, ker je drugače skrben in dober mož in oče.
....in sedaj pravi enkrat po tvoje enkrat po moje. Tako, da bomo tudi tisto "tako, tako" rešili.
.....Rada imam položaje, ki so komot ne pa da je sex gimnastični trening.
.....Rekel je tudi, da ga nič ne briga če celo življenje stradam, in da ....
.....Maščevanje je sladko! Ker me je res prizadel v dno srca in bi mu samo rada pokazala kako to je ko ti nekdo zadane tako bolečino.

Rada ga imaš. Kaj pa on tebe? Te ima za kuhanje, likanje, pospravljanje in seks - ali te ima rad? Človeka imaš lahko rad dokler je telesno idealen potem pa ga nimaš več rad?

Vidva že dolgo nista par, če sta sploh kdaj bila. On je do tebe čustveno žaljiv, nesramen, poniževalen. Ti do njega čutiš zamero, željo po maščevanju,...

On se obnaša do tebe brezčutno, ampak kaj v tvoji mladosti je povzročilo, da si partnerjevo brezčutnost pripravljena prenašati?

Prav gotovo ti ne bom dal idej za maščevanje - potem je bolje da gresta takoj narazen.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.4.2011 14:57:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Debeluška
29.4.2011 10:19:11   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Drugače pa se strinjam s tabo.....lepše je gledati lepo okroglo in napeto ritko in napet trebuh....samo kaj, ko narava tudi dela svoje.....in ritka in trebuh pri 40 nista več taka kot pri 20, kot tudi obraz ni več tako napet in gladek kot je bil nekoč.....pa tudi, če vsak dan eno uro preživiš v telovadnici.......in sploh se ti ni treba zapustiti, da vidiš, da ritka in joške niso več take kot nekoč.......
In ker smo ljudje vizuelna bitja, se bodo moški verjetno vedno radi obračali za tistimi napetimi joškami in ritkami dvajset_letnic......


Reči "ljudje smo vizuelna bitja" pomeni ignorirati še ostala čutila s katerimi je moč izkušati različne dražljaje, skoncentrirati se samo na vid nas z ozirom na dan biološki potencial oropa pridobivanja izkušenj in njih interpretacij s celovito paleto drugih čutil. Gledati jabolko ni enako občutiti ga, okusiti ga, vonjati ga, tudi slišati ga, pa magari moral dati narekovaje nad ta glagol. Kaj je torej s temi estetskimi ideali, ki jih pozna vsaka družba in kultura in za katere antropologija že dolgo spoznava, da so vsakokratni različni družbeni in kulturni ureditvi in da se pri določanju estetske vrednosti zmeraj sklicujemo, čeprav nezavedno, ravno na to kar je pozicionirano kot "tako bi moralo biti"??? Rečeno drugače, rečeno z najbolj banalno primerjavo s hrano, njenim okušanjem in vrednotenjem ali je ta dobra ali slaba - ali lahko rečemo, da je okus [hrane] objektivna kategorija, če pa se mnenja o tem kaj uvrščamo med (ne)užitno hrano delijo od kulture do kulture? Ko bo moje dete gledalo mene kako uživam v dunajskem šniclu in o tem doživeto pripovedujem, si bo najverjetneje prizadevalo podoživeti sicer mojo izkušnjo vendar na način, da bi jo lahko tudi sam ponotranjil, da bi postala del njega, torej njegova, da bi nekoč lahko podobno kot jaz vzkliknil: "Mater je dober tale dunajski, da prste poližeš!!!".
Lasten prdec nikoli ne smrdi toliko kot tuji, kar bi lahko pomenilo, naučili smo se, da določeni vonji smrdijo, drugi pa dišijo. In že smo pri tistem, kar smo že v eni temi nekoč omenjali kot način družbenega, kulturnega posredovanja želje in želaj je zmeraj usmerjena v nekoga, nekaj.

Dobre **** so: običajno, skozi celotno zgodovino Zahodne kulture dolgonoge, prsate, razkošne, dolgolase, ritate, krakate, ostrugale pete lepotice. In te v nas običajno prebudijo cel kup asociacij, fantazij, zgodbic, podob in prispodob pretežno seksualne narave, ki naj naš libido usmerijo v točno določeni željeni smeri. Postavi Angelino Jolie (ona je zdaj najbolj tipična ikona poželjenja zahodnega samca) med neke golorite Bušmane in ti bodo pribili, da s tako čvrstimi in premalo povešenimi joškami, zadnjico, trebuščkom in spodnjo žnablo še najbolj spominja na fizično najbolj izklesanega in najmočnejšega vodjo plemena ter da je preveč možata za njihov okus - niti dvignil se jim ne bi!    



In ker smo ljudje vizuelna bitja, se bodo moški verjetno vedno radi obračali za tistimi napetimi joškami in ritkami dvajset_letnic......ker ni šanse, da štirideset_letnica iste atribute......razen, če si privošči raznorazne medicinske lepotne popravke......


In hvala bogu, da štirideset_letnica nima istih atributov kot dvajset_letnica, ker bi to pomenilo, da bi čez nekaj let glede ne samo seksa temveč tudi razmerja ostal na istem nivoju, kot sem bil pred dvajset_imi leti in ker bi to pomenilo, da se v vsem tem obdobju absolutno ničesar nisem naučil, ničesar novega odkril, ničesar novega spoznal ter ves ta čas slepo tapkal na istem mestu. Ne bi se rad prikrajšal za trenutek, ko se bom pri štirideset_ih zagledal najdražji v oči, jo poljubil na vsako njeno gubico, točno tisto gubico v katero kot bi bilo vklesanih vseh 22 let, vsi najini vzponi in padci, vse "dobro in zlo"... Recimo user posted image

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 29.4.2011 10:22:32 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Debeluška
2.5.2011 12:07:23   
Mjau
Bom še jaz svoje mnenje napisala. Preprala sem uvodni post in še nekaj postov potem.
To, da če si star 30/40+ in si se po porodu zredila, da potem ne moreš izgledati več dobro so navadni izgovori. Če ima moški sedaj pred sabo kup špeha, poročil pa se je z žensko z normalno postavo, je pri večini logično, da se mu ne zdiš več privlačna. Ljedje se čez leta spreminjamo in včasih se ti na enkrat telo svojega partnerja ne zdi več lepo.
Poznam mnogo žensk, ki imajo kljub otrokom in letom zelo dobro postavo. Tudi moj fant ne bi bil ravno vesel, če bi se zapustila in zredila za 10kg. Če te ima rad se lotita skupinskih športnih aktivnosti, družinskih izletov, malo pa spremeni prehrano. Že nekaj ur športne aktivnosti (npr. plavanje, pojdita skupaj na sprehod) učvrsti telo, malo spremenjena prehrana in 5kg gre hitro dol.  Upam, da čimprej uredita spolno življenje.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Debeluška
7.5.2011 2:47:49   
superstar7
Štala. Pol bi me mogu moj u kontejner vržt, ker jaz sem se za 25kg zredila v 1. nosečnosti. Vse sem izgubila  v točno 9ih mesecih po porodu, zdej smo pa spet noseči in spet nabiramo. S tem hočem povedat, da se da shujšat sploh če maš motivacijo, meni je bila motivacija to, da me je bilo sram pri luči seksat.user posted image Tvoj ma pač jajca da pove kar si misli, moj si ni upal.user posted image  

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Debeluška
31.5.2011 16:01:22   
Anonimen
Berem malo po dolgem času in me mika, da odgovorim, čeprav mogoče nikogar več ne zanima....

Moj partner se je zaljubil v polno punco, ki je nato precej shujšala, počasi postajala polnejša in se nato močno zredila med dvema nosečnostima. Priznam, da ne znam več obvladovati svoje teže in ne morem shujšati nikakor. On mi večkrat omeni, da bi mogla shujšati zaradi zdravja, da bi mogla migati, me spodbuja na sprehode. Vem, da mu nisem več telesno privlačna, ker sem res predebela, nikakor pa ne morem reči, da mu sploh nisem privlačna. Še vedno se mu redno dviguje, najin seks pa je v bistvu boljši, čeprav to nima veze s težo, ampak z ljubeznijo, predanostjo, z željo, da rada poskušava kaj novega. Ko sva v postelji, se namreč ne počutim kot debela ženska, ampak sploh nimam časa razmišljati zaradi užitka.
Res smo ljudje vizualna bitja in seveda večina radi pogledamo lepše kot grše, čeprav je težko opredeliti, kaj je lepo, kaj grdo, sploh ker je očitno okus različen.

Kar sem hotela povedati je to, da težave v postelji ne morejo biti le posledica tega, da se ljudje nagibamo h klasični vizuelni podobi (ali kako je že kerensa napisala), ker drugače bi vsi moški zapustili ženske, ki so se zredile (ali pa vsaj nebi seksali z njimi). Tudi to, da se moški z debelimi ženskami samo izgovarjajo, da so jim všeč, ker nimajo jajc, da bi ji rekli kaj, ne more držati, ker poznam veliko moških (tudi moj je tak), ki žensko ljubijo in obožujejo v postelji, pa čeprav vejo, da ni ravno kot una suhica iz revije.... Bi rekla, da večina moških zaradi ljubezni sprejema ženo tako, kot je in jim seks pomeni veliko več kot le nabijanje napete riti in gnetenje napetih jošk.

V teh letih sva se oba spremenila - jaz sem postala širša, on plešast, kar mi ni všeč, pa se vseeno sprejemava takšna kot sva, ker se ljubiva. In ne, ne gledam za čupavimi moškimi na skrivaj, ker mi ni treba. Zelo si želim, da bi shujšala in vem, da bi to naredila zase, hkrati pa si želim to narediti tudi zanj. Ker je tako krasen, da me ni pustil na cedilu, ko sem že tako imela težave sama s sabo in mojo debelostjo.

Ne morem verjeti, da moški reče, da hoče žensko, kot jo je spoznal.... Ja, takrat je bila samska, brez debila kot je on na grbi...

(odgovor članu superstar7)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Debeluška
31.5.2011 16:08:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kar sem hotela povedati je to, da težave v postelji ne morejo biti le posledica tega, da se ljudje nagibamo h klasični vizuelni podobi (ali kako je že kerensa napisala), ker drugače bi vsi moški zapustili ženske, ki so se zredile (ali pa vsaj nebi seksali z njimi).

Drži, da je izključno povišana telesna teža ženske težko razlog za težave pri seksu, je pa zagotovo lahko povod za težave. Sploh v primeru, ko moškega ženske s prekomerno težo spolno ne privlačijo. Kajti, konec koncev - ne poznam moškega, kateremu bi se dvignil ob ženski, ki ga ne privlači.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Debeluška
31.5.2011 17:48:32   
Anonimen
Kerensa, tko načeloma bi se strinjala s tabo, ampak če mojemu pokažem žensko, ki je enako debela kot jaz, ga gotovo nebi privlačila in se mu res nebi dvignil. Res mu debele ženske niso privlačne, napisala sem, da se zavedam, da mu tudi jaz telesno nisem privlačna. Ampak očitno ne gre samo za telesno privlačnost na podlagi izgleda, ampak še kaj drugega.
No, mogoče se res najde kakšen, ki ga porast teže tako zelo močno moti, da vpliva celo na njegovo potenco, ne verjamem, da pa so v večini. Ampak če on ne more sprejemati svoje partnerke v dobrem in slabem, ne vem zakaj bi ga mogla sprejemati ona. Kar se mene tiče, je impotentnost večji problem kot nekaj kg preveč. Ona bo shujšala, njemu pa se še vedno ne bo dvignil in takrat bo krivo kaj drugega......

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Debeluška
1.6.2011 16:32:19   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
....izključno povišana telesna teža ženske težko razlog za težave pri seksu, je pa zagotovo lahko povod za težave. Sploh v primeru, ko ...

Ni povod. Povod za težave je v odnosu. Telesna teža je samo in le izgovor.

Oba sta razočarana (v čustvenih pričakovanjih) in le oba lahko to spremenita. Samo ne vem. Takšne njegove izjave kažejo na njegovo veliko jezo. Jezen je, ker se pričakovanja niso uresničila in jezen je na sebe ker ne ve kakšna so ta njegova neuresničena pričakovanja. V bistvu - nemoč.

Telesna teža je skoraj sigurno vidni rezultat medsebojnih težav. Torej če "teh" (ne vemo katerih) težav v medsebojnemodnosu ne bi bilo, bi ona ne čutila potrebo po tolažbi in on bi jo imel itak rad (ker težav ne bi bilo) in teže sploh opazil ne bi.

Tako pa so vse te maščobne celice le "vidne solze" skrite žalosti. In pri njemu vsa ta zahteva po "sex telovadbi" le manifestacija nezadovoljenih čustvenih potreb. Žalosten poskus z "živahnim" seksom preglasiti ta občutek žalosti.

Ampak ta žalost je pregloboka, bolečina premočna. Nič je ne more preglasiti. Z vedno večjim draženjem čutil lahko sicer začasno dosežemo "preglasitev" a slej ko prej so potrebni še večj dražljaji, in tako naprej, brez konca.

Sploh ni važno, ali s seksom, ekstremnim športom, alkoholom ali drogo. Skupno jim je to da je za potlačenje bolečine potrebno neprestano stopnjevanje. Rezultat tega pa je znan.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 1.6.2011 16:33:49 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Debeluška
2.6.2011 12:40:08   
Anonimen
Definitvno način, ki ga opisuješ, kako ti je povedal ni pravi, je nespoštljiv.. dejstvo pa je, da če bi se npr. moj partner zredil 30 kg mi tudi ne bi bilo prav, sploh ne.. tak da meni je to kr en larifari, ko pravite, da če je odnos v redu, da se lahko ženska 30 kil zredi, pa ga ne bo motilo.. sigurno jih moti, samo povejo ne!!!

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Debeluška
2.6.2011 14:25:39   
november2010
Shujšaj samo če je tp tvoja želja in če se boš ti zaradi tega bolje pocutila.... me prav zanima kakšen lepotec je mož..... :S

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Debeluška
2.6.2011 15:35:44   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
tak da meni je to kr en larifari, ko pravite, da če je odnos v redu, da se lahko ženska 30 kil zredi, pa ga ne bo motilo.. sigurno jih moti, samo povejo ne!!!


naj te razsvetlim, da smo ljudje različni in kar tebe moti lahko da mene ne, in obratno. tako da ja - NI to vedno larifari, lahko pa da so eni ljudje taki, da ne povejo svojim partnerjem da jih kile motijo; drugi so netaktni in povejo na grd način. sicer so bolj plitve narave taki patroni zame, ampak vsakemu svoje, ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Debeluška
4.6.2011 23:38:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Definitvno način, ki ga opisuješ, kako ti je povedal ni pravi, je nespoštljiv.. dejstvo pa je, da če bi se npr. moj partner zredil 30 kg mi tudi ne bi bilo prav, sploh ne.. tak da meni je to kr en larifari, ko pravite, da če je odnos v redu, da se lahko ženska 30 kil zredi, pa ga ne bo motilo.. sigurno jih moti, samo povejo ne!!!


Ja, lahko jih moti (enih ne), ampak ne toliko, da nebi mogel seksat. Vsaj pri večini..... Verjamem, da se najde kakšen tak, ki se mu res ne dvigne zaradi ženinih petih kil viška. Oziroma se mu ne dvigne, potem pa je ženinih pet kil krivih za to. Me prav zanima, kaj bo naredil, ko se bo njemu rit povesila, pa trebuh... curak mu itak že visi... Bljak...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?