|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 10:44:10   
Anonimen
Sem si drznila kar sama temo povlečt naprej :)
V Kopru danes dežuje, pa malo neha...je tako, oblačno vreme, ki meni navadno kar paše, ker se vsi poskrijejo v svoje luknje in se da normalno dihat :)

A veste, da mi je zamujala :hudicek: cca mesec do dva in ko sem jo dobila sem čutila prav olajšanje, ker pač testi so bili negativni, :hudicek: pa od nikoder... no in je prišla, tako lepa in obilna, da me je pošteno sčistila in pripravila teren na nove podvige :)
no in kaj sem hotela povedat. aja: sem šla potem na tisto stran, kjer imamo ovulacijske slikice, ki jih damo k opisom imena, da slikico popravim tako, da bo prav štela. in ne boste verjeli, je bila že prav nastavljena. Po dveh mesecih se mi je ciklus normalno ujel nazaj v ritem. Sploh mi ni bilo treba ničesar popravljat :) smešno.

no deklice, jaz prav za vse nas držim pesti, da nam čimprej uspe zagledat bitja o katerih se pogovarjamo že toliko časa in najbolje, da si potem sprintamo vse naše pisarije, ko nam bo najstnik v svoji trmi in puberteti očital, da ga sigurno nimamo radi in, da sploh ni bil zaželjen. aha: črno na belem imam bitje zlato, kako sva te vsak mesec delala in čakala, da bi te le imela :) smeh je pol zdravja :)

in drage damice, kako ste pa ve kaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 10:51:56   
mihi78
pozdravljene!:rozica:
čeprav sem na drugem koncu slovenije - ptuj, ni vreme nič boljše :(:(:( pa saj smo se že navadili, mogoče pa doživimo tropsko poletje kdaj drugič - potem bi se seveda prtitoževale, da nam je prevroče :)-:)-:)-
to je dobra ideja, da bi si vsa sporočila sprintale in šparale za svoje potomce :bravo:
midva trenutno ne smeva kaj preveč :sloncek::sloncek:, ker čakam na histeroskopijo (3 ss v dveh letih). saj ne abstinirava ampak je treba kako postako "prej dol stopit" :)-:)-:)-
uživajte v podaljšanem vikendu :zajcek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 10:52:39   
sonca
Pozdravljeni!

Sem nova na forumu in upam da me boste sprejele.
Tudi jaz sem danes po treh dneh zamude dobila :hudicek: tako da nisem :nosecka:.
Bomo mogle iti v nove boje. Jaz bi se samo vprasali ce mi lahko poves kje je tista stran z ovulacijskimi slikicami, ker me zelo zanima.
Glede zadnjega odstavka pa se zelo strinjam!

LP, Sonca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 10:53:00   
lena76
tudi pri nas na štajerskem je vreme za :((:((:((:((, od poletja pa tako ali tako ni bilo nič!!!
Sem danes tako lena, da imam upravičeno nick lena76:)-:)-:)-, spala sem kar do 10.00 pa še bi, če me nebi moj :miska: zbudil preko telefona.Kaj čmo, pač pridejo taki dnevi.

Aja, da ne pozabim, na kateri strani oz. kje se pa rihtajo ovulacijske slikice?????sem že kar en lep čas tle gor, pa skoz pozabim vprašat:ups::ups:

pa pa
lena
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 10:58:31   
*AnaL*
Ojla!
Se ne oglašam prav pogosto v tole rubriko, za nas, ampak danes se vam pa pridružujem. Se mi nič ne da, pomoje je to zaradi vremena ampak mal bom še mogla delat, vsaj tja do treh. Ah kje je še to...Sreča da je petek in s tem podaljšan vikend.
Moj :love: je zdej, ko je na dopustu ves spočit, dobre volje, nagajiv, kot en mali :hudicek:, tako da se že prav veselim spet nekaj prostih dni.
Glede tega, da bi morale tole printati se pa čist strinjam.

L.P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:02:37   
Anonimen
Strani je kar precej. Vam bom napisala nekaj od teh:

http://www.lilypie.com
http://www.daisypath.com
http://www.snugglepie.com

svo takole, za začetek ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:16:22   
lena76
UnderEja hvala za info., dobiš čokolado po mailu :)-:)-:)-:)-:)-.....sem si že uspela narihtah

pa pa
lena
:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:22:25   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo: njam njam :darilo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:25:52   
lena76
....še dobro da je slabo vreme, da se ne bo stopila po poti do obale...:)-:)-:)-:)-

že šiba...:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:30:53   
ameli
Sorči za vse, ki se pritožujete nad vremenom, ampak meni ful ustreza. V dneh, ko je bilo nad 30 stopinj sem imena noge kot krofe:(, sedaj pa je vse spet OK.
Sicer pa že dva dni pečem pecivo, ker ima moj :love: jutri rojstni dan (okroglega 8)). Zvečer pa sem crkjena kot :hudicek: . Sem zelo radovedna, kaj se dogaja s Tio. Upam, da Anitka čimprej sporoči veselo novico :sloncek: . Pika, ti pa kar zmešaj vraštva svojemu :love: , škodit mu itak ne more. Ko sva bila midva v tem obdobju (slab S) si je moj :love: izmislil, da na S ugodno vpliva masaža mod (seveda bi mu pasala!). No, in potem sem jaz dva dni na netu iskala vse o masaži, pa nič našla. Na koncu mi je le priznal, da je bila natega;) . Mu pa vseeno včasih zmasiram kaj tam spodaj :ups::ups: (škodit ne more) .
Lepo se imejte in uživajte v tem lenem vremenu.
ameli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:47:49   
mihi78
kako pa pol te trakce preneseš sem:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 11:56:17   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=29948&idk=103

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 13:00:31   
simonas
Pozdravljene punce!

Tudi jaz sem štajerka in mi ohladitev prav prija razen tega, da nimam kaj za oblečt, kar je :hudicek:, ker mi je zimska garderoba vsa pretesna preko bušija. Saj jo dobim gor pa mi je prav pa vse, pol pa se vsedem in se mi zdi da bom :duda: zmečkala. Drugače pa me je vročina prav nemarno zdelovala...

In kako ste bodoče :nosecka:? Je že kaj veselih novičk, ki sem jih zamudila? Mogoče pa se bo zdaj v času ohladitve bolj prijemalo, ko se bo treba stiskat :sloncek::sloncek::sloncek:.

Simona :nosecka: 16t2d

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
12.8.2005 15:01:26   
VITA74
Da se še sama oglasim :)

Kot prvo držim pesti za našo Tio :bravo: in nestrpno čakam kakšno novico :zmeden2:

in še bolj nestrpno pa NEČAKAM tiste packe od M.... tako lepo bi bilo če ne pride, saj imava z dragim :love: 19.8. (5.)obletnico poroke in mislim da ne bi bilo lepšega darila 9nebesa
mah po drugi strani se pa ne upam preveč upat ker bom spet preveč razočarana...

Držim pesti za nas punce in Tio :bravo:
POzdravček vsem skupaj :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
14.8.2005 15:56:42   
Anitka
Hej bejbe! A smo mal pozabile na ZA NAS, kaj?8);)8);) Saj nam ni za zamerit. Bo počasi prišla jesen, pa bo konec dopustov in bomo spet vse bolj pridne. In kaj počnete v tem podaljšanem vikendu? Jaz še kar lenarim, moj štiritedneski dopust pa se žal izteka :(:( in v torek gremo spet veselo na delo.
Drugače pa smo spet v igri za :duda:, saj je ta rdeča mimo in smo že začeli s :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Tokrat spet skoraj čisto neobremenjeno, saj sem si spet vbila v glavo, da brez "kemikalij" že ne bo šlo in ta mesec sem še "čista".:)-:)-:)-:)-

Pa ostale?

Naša TIA verjetno pridno crklja malo princesko, PIA 73 pa malega princa. Prav je tako :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

ASTRI pa se dopust tudi izteka in že komaj čakam, da se nam spet oglasi. Morda bo to že danes, če ne pa vsekakor jutri.

KOALA upam, da tudi ti prav kmalu prideš do neta in kakšno rečeš.

:nosecka:PI pa tudi uživa na dopustu, tokrat zadnjič v takem številu. Drugo leto bosta že :duda::duda: več.;)

In kje se potepa :nosecka:BAMBI?

PIKA 74 sem videla, da ste imele včeraj spet večerno debato. Pridne, ni kaj.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: In kako si kaj drugače?

BLABOMA držim pestke :miska::miska::miska::miska::miska: da bosta imela lepo :darilo: za obletnico.

In naše :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:FRIZERKA, PIAM, NANNN, CMOKEC,TINKAMIŠKA..... :rozica::rozica::rozica::rozica:

Naj še vsem tistim, ki te dni željno pričakujete :modri::roza: zaželim uresničitev te velike želje, punce v dneh O pa ne pozabit :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Lepo nedeljsko popoldne vse skupaj,

Anitka:pika:



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
14.8.2005 21:48:25   
pika74
Anitka je pa zmeri pridna - vsaki tok lepo napiše. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:ti si pravi :angel: tukaj med nami :rozica::rozica::rozica:

Ja, včeraj smo mal debatirale. Drgač pa je neko zatišje na RR - pomoje je večina na :morje::morje::morje::morje:.

No, zdej grem pa še mal naokol pogledat, da vidim, če se kje kej dogaja :)

Lp
:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (265. nadaljevanje)
16.8.2005 9:33:20   
biba77
Evo mene... :rozica::rozica::rozica:
Sem se vrnila predvcerajsnjim pozno ponoci in vceraj preprala/prespala kot, da nisem pred tem bila na dopustu. Danes pa me ze mucijo v sluzbi.:((:(:((
Imeli smo se fiiiinoooo! Vreme ni bilo najbolj naklonjeno: malo dez, malo sonce, malo dez, malo sonce..., ampak smo izkoristili sonce za soncenje in kopanje, dez pa za... :sloncek::sloncek::sloncek:. :ups:
Voda je bila super; cista in dovolj topla. Razvajali smo se, parkrat sli v "civilizacijo" in tako...
Resnicno nimam casa, da preberem vse za nazaj za 2 tedna. Naj vseeno cestitam vsem novim :nosecka::nosecka::nosecka: in mladi mamici tii!
In, SimonaS - je ze tako dolgo odkar si nam povedala, da si :nosecka:??? 16. teden ze?!? :bravo::bravo::bravo:
Anitka, lepo, da se spomnis name tudi, ko sem "dalec" od vas! :rozica::rozica::rozica:
Aja, pa hvala vsem cvekam, ki so mi kaki mail poslale. 70 jih je cakalo... Tudi to me se caka - da jih pregledam... :)-
Lep dan, vsem in ne pozabite, da bo zdaj vsak dan topleje in da bo kmalu spet soncek!
:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?