|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:08:53   
bambi
Oktobra bom rodila in me zanima katero številko zimskega pajaceka naj kupim..... Jaz bi kupila št. 62, 68 se mi zdi prevelika, da se ne bo moja :duda: zgubila v pajacu.......

Kakšne so vaše izkušnje?????


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:12:40   
Mateja*
Ja bambi, mal bo tud odvisno od tega, kolk bo otrok pri rojstvu velik in kolk bo težak. Moj je bil 4570g in 58 cm , in tak bo verjetno nosil kako št. večji kombinezon, kot itsti ki je bil težek 2800g in velik 54 cm. Okvirno pa nekje 62-68.

LP

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:13:08   
cmokec
Jaz sem vzela pajacek za velikost od 0 - 6 mesecev. Kolk je velik, pa še nisem vidla, ker sem naročila prek spleta.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:18:10   
Udb
cmoke, kje si pa naročila?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:19:21   
cmokec
Naročila sem ga ravno včeraj prek malih oglasov na RR.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:19:37   
Maxica
Ma ja, najbolje je, da kupiš takega, ki mu bo skoraj čisto prav, mogoče malo prevelik. Ker je čisto brezveze kupovati ne vem koliko velikega in tuhtati, da bi ga imel še za drugo leto. Rajši kupi sedaj ravno prav velikega, pa drugo leto novega. Hm, je pa res težko reči za velikost, ker je čisto odvisno, koliko bo velik ta vaš novorojenček. Jaz ti svetujem, da počakaš z nakupom do rojstva :duda:. Moraš računati, da če bo zima dolga, ga boste uporabljali kakšnih 5 mesecev zihr, tako da bi znala biti številka 68 kar pravšnja.:zmeden2:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:21:04   
2ursae
jaz sem ga pred parimi dnevi kupila v H&M v Lj - ful cortik, stal pa je 6.000 sit :bravo:.
Vzela sem št 62, ker se tudi meni zdi 68 mal preveč.

pozdravček :muca:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:29:54   
bambi
Jaz mislim, da naša :duda: ne bo preveč velika, ker tudi mami in ati nista bila, tako da več ko 52 skoraj ne more biti, razen če je potegnila kakšne daljne gene......

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zimski pajacek!
18.8.2005 10:40:27   
CatJa
Odvisno je tudi ali vzames tistega na nogice ali takega kot spalno vreco. Men je sestra lani kupla takega na nogice, mislim, da st. 74, pa mu je bil zelo hitro premajhen, ker je bil ali pajacek cuden ali pa je imel Jan tako dolge noge, kar ne verjamem, ker ni ravno kaksen velikan. St. 74 pa bi morala zdrzat vsaj do devetih mescev a ne, pa ni niti do sedmega.
Jaz bi na tvojem mestu vzela kar 68. Sej ni nobene panike, ce mu je na zacetku malo prevelik, bo pa vsaj do konec zime zdrzal.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zimski pajacek!
18.8.2005 11:06:39   
MINEJA
Računaj na to, da se bo pajacek nosil do meseca marca, se pravi lahko tudi slabih 5 mesecev!!!
Poleg tega, če boste ali ste kupile pajacek v celem in nima na sredini luknjice za sedež (lupinico) ga ne boste mogle dati v sedež. Če pa ste kupile na nogice, pa je OK.

LP!



(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zimski pajacek!
18.8.2005 11:21:22   
Natas@
Mi smo za našega kupili bundo št. 74. Je prav tako oktoberski, na začetku mu je bila zelo prevelika, ampak je pa zato zdržala do konca zime.

Lp

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zimski pajacek!
18.8.2005 12:43:07   
anitaz
ne kupuj preveč veliko...ker se bo kar zgubil otroček notri...jest bi kupila 62...

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zimski pajacek!
18.8.2005 12:56:35   
malika
Kupi št. 62!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zimski pajacek!
18.8.2005 13:04:26   
janja
Jaz sem našemu kupila pajacek št. 62, pa je bil rojen septembra. Nosil ga je potem nekje do februarja. Aja, rodil se je pa z 51 cm.
Se pa strinjam, da raje še malo počakaj, sploh pa ne kupuj preveliko, ker se otroček potem kar izgubi v cunjah.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zimski pajacek!
18.8.2005 13:07:15   
Mateja*
Bambi, midva tud nisva velika. Oči 1,80 , jaz 1,68, pa je bil mali 58cm, kot sem ti že napisala. Ne zanašaj se na to.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zimski pajacek!
18.8.2005 14:51:31   
urbancek
Bolje večje, kot premajhno, jaz bi 68 ali celo 74, ker otroka spodaj še oblečeš, je pa čisto odvisno od kroja, niso vse številke enake.
Lp

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?