|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roemer king plus, do kdaj?
8.10.2011 18:52:36   
wis
Pozdravljene!
Tiste, ki imate za otroke  avtosedež Roemer King plus, novejši model, ta, ki ima okoli glave blazino, povejte, do kdaj ste jih lahko uporabljale? Na spletnih straneh piše da so od 9-18 kg oz. do 4 leta. Moja mala je stara 2 leti in 2 meseca, pa ima že dvignjeno blazino do vrha in sedaj, ko se je začel mraz in debela oblačila, ji rame še komaj stlačim pod blazino. Ne vem, ali se kje še kaj posebej dvigne, ne vem kam sem pospravila navodila, ali sem jaz do konca čudna, ampak 4 leta starega otroka si nikakor ne predstavljam sedeti v tem sedežu. Mi ga imamo malo več kot leto. Sedaj pa ne vem ali moram res že kupiti nekaj novega... Izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: roemer king plus, do kdaj?
8.10.2011 20:18:45   
wis
Se opravičujem, bi bil mogoče bolj primeren kateri drugi forum....
Če motim, me prosim prestavite.

(odgovor članu wis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: roemer king plus, do kdaj?
8.10.2011 21:29:40   
K_a_t_i
Mi smo ga uporabljali do 3,5 let. Ali do višine nekje 104 cm. Pa bi še bil za par mesecev, ampak je nanj že čakal bratec. Se pa iz našega tista "blazinica za glavo" enostavno sname.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu wis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: roemer king plus, do kdaj?
8.10.2011 22:21:07   
Jo@n
Prestavili pri dobrih 2,5 letih in 13kg, ker z bundo ni šel več noter... Velik cca 100 cm.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.10.2011 10:16:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jo@n)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: roemer king plus, do kdaj?
9.10.2011 19:40:40   
Aja1
Naša je bila v Romerju skoraj do 4 RD. Velika okoli 105 cm. Je pa res, da je še tisti model brez posebne zaščite za glavo.

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: roemer king plus, do kdaj?
9.10.2011 21:15:35   
Naja31
Mi imamo točno takega z zaščito za glavo (Roemer z isofixom), mali je star 3,5 leta, velik okrog 100 cm, okrog 16 kg, in ga še uporabljamo. Računam, da bo čez zimo še ok.
Tudi starješi je sedel v Romerju sigurno do 4. leta, kakšen mesec več.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: roemer king plus, do kdaj?
11.10.2011 13:49:10   
Claudi
mi mamo tud takega, ki zdaj čaka na mlajšega.Mel ga je do dobrih dveh let, mislm da pri 2,5 je mel že drugega, ker je bil otrok  že prevelik, tko da mi je žal da nismo kupili unga do 36 kg

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?