|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 10:23:36   
HanaNeža
Uf, spet prihaja december, človek pa ne ve več kaj bi kupil svojim otrokom. Igrač je na pretek, itak pa so zanimive le nekaj časa. Rada bi kupila nekaj iz česar bi otrok razvijal svojo domišljijo, motoriko, pa da bi blo še vedno zanj zanimivo.  starejša hči je stara 7 let, druga 5 let, sin pa 3 leta. Fajn bi bilo, da bi se vsi trije skupaj igrali.
Najraje bi kupila prek spleta, ker enostavno nimamo časa, predvsem pa me je groza hodit v trgovino decembra, ko se ne da premikat po štacunah. Nekaj sem že gledala po spletnih trgovinah, pa nič pametnega ne najdem....

Imate kakšne ideje. Kaj boste kupili vi?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 10:30:55   
pinkiponki
Lego kocke so pri nas zanimive za vse tri, pa so stari 7, 5 in 2 leti. Puzzle tudi, no razen za najmlajšega, kakšen risarski pribor,...

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu HanaNeža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 11:33:28   
bonboncica
Kolegica je zadnjič omenila, da je neke ustvarjalne in take podobne igrače naročila. Pa se ne spomnim kje in kaj točno.

Jo bom vprašala, ko se vrne nazaj s službene poti, pa ti javim.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 12:02:36   
lenčy
js isto pravim za kocke, če jih še nimate dost. drugača pa kako družinsko igro mogoče? jih še ne gledm, ker mi smo premali, tko da nobene ne poznam...
mimogrede,a pri vas vsi ledeni možje nabavljajo?user posted image

< Sporočilo je popravil lenčy -- 29.11.2011 12:03:07 >


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu bonboncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 12:46:20   
ronja
Jaz sem jima večino že kupila: pri nas je obvezna knijgica (za vsako svoja, seveda), to so razne slikanice, dostikrat sta dve (tudi tokrat), tokrat dobita še eno skupaj, ker je bolj družinska (not so razne igre), potem dobita vsak svoj porcelanast servis (pravi, za jest), ker zaenkrat imata plastične krožničke, ampak počasi šaltamo na porcelan. Od igračk bosta dobili vsaka ene prstne barve (da bo več različnih barv, pa ker tega kar porabimo) in obe skup leseno železnico, ker si jo želita in bosta zanjo baje pisali dedku Mrazu.

Poleg tega dobita od dedija prave lego kocke (zaenkrat imata duplo, ki jih imata zelo radi, ampak sta že dovolj spretni za manjše), pa ker je dedi vedno vesel, če mu povem, kaj si želita, pogledam, ko vidim akcijo kje, kjer vem, da pozna štacuno, pa ga pošljem po to in smo vsi super zadovoljni: on, da se mu ni treba preveč ubadat s tem, kaj bi jima bilo najbolj všeč, midva, da ni treba vsega kupit, malidve, da dobita to, kar jima je všečuser posted image . Bica (moja mami) da navadno kako debelo knijgo pravljic in še kaj zraven, lani je bil to mini porcelanst servis, male posodice in hrana iz filca (malidve pač radi kuhata, bogve od kod jima to;).

Ker ima Lejla kmalu po novem letu rd, sem tudi zanjo že kupila in naredila darila: dobi spet eno knjigico, ker je to pač naša klasika, pa stiskalnico za plastelin, amigurumi leva (svačkan pliško, made by mama), pa mogoče žogo za skakanje - mava kupljeno, samo ne vem, če jo bova dala ravno zdaj...

Za/od svojega bratca bosta dobili vsaka eno knjigico in obe skup termometer za v bano v obliki ribice, da ga ne bo mel samo on, ampak tudi onidve svojega, ker mata ful radi igračke za v bano, to je res njuna najljubša igra, po moje. Vse že kupljeno. POtem pa upam, da mi bo ratalo še kaj naredit - rada bi jima naredila eno igračko, ki jo bosta previjali (če bi šlo vsaki svojo, super, samo dvomim), pa pleničke za previjat igračke, pa dekice, itd... Ampak sem rajši kupila stvari za vsak slučaj, če me mali prehiti.

Za nečaka bom naredila za novo leto spalki, ker imata vse igrače, ki se jih da kupit, za nečakov rd, ki ga ima januarja pa žepke za na steno, v katere pospravljaš stvari in če mi bo zneslo še ene hlače, pa eno ragljo bova dala zraven (tudi že kupljena).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu bonboncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti za Miklavža, Božička, Dedka Mraza
29.11.2011 13:17:40   
josephine27
ronja ti si pa res polna idej za darila

_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?