|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spominski album -1 leto življenja
23.1.2012 11:17:29   
urska32
Za otroka delam spominski album za prvo leto....pa me zanima kaj ste ve napisale pod rubriko "pomembni dogodki" za leto/mesec, ko se je rodil. Osnovne stvari (predsednik države, število prebivalcev, znani športniki, igralci, cena mleka, kruha, kino vstopnice, bencina) že imam napisane, iščem pa kaj izvirnega, zanimivega.
Hvala za pomoč!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spominski album -1 leto življenja
23.1.2012 13:40:27   
Medea10
Hm...
Jaz imam te "rubrike" (predvidevam da te zanima samo obdobje po rojstvu, jaz mam namreč tudi opise prvega, drugega in tretjega tromesečja- kaj sem najraje jedla, česar sploh ne, kako sem se počutila, kaj me je najbolj veselilo, imam tud nasploh o družini neke zadeve- rodovnik- babice, dedki, sestrice, bratci... );
Prihod domov, mere ob rojstvu, ura, datum in rojstva, mere ob odpustu iz P, barva las in oči, horoskop, spanje prvo noč, slike prve sobice in posteljice, izrezek iz časopisa na dan rojstva, pomen imena, kdo ga je izbral, komu sem prve dni podobna/en, prva igračka, kdo je prišel na obisk, kaj so mi prinesli, kdo je bil predsednik na dan rojstva, cena časopisa na DR, cena litra mleka na DR, najbolj predvajana skladba na DR, znani športniki/igralci/pevci, s kakšnim avtom so me pripeljali domov, moj prvi naslov, kdaj prvič mirno spim vso noč, komu prvič pomaham/pošljem poljubček, se nasmejem, kdaj prvič zaploskam, kdaj prvič samostojno držim glavo/sedim pokonci brez opore/ plazim/hodim, rubrika "glej kako rastem" (vpisovanje teže/višine pri 1, 3, 6, 12 mesecih), spalne navade pri 3/6/9/12 mesecih, prvi stik z naravo/živalmi, pomembni izleti z družino, prvo kopanje v banjici, prvo kopanje v toplicah ali na morju, prvi zobki, odtisi rok in nog, prva risbica, Prva vožnja z vozičkom/avtom/vlakom/avtobusom/ladjo/letalom, prvi božič in novo leto, prvi prijatelji, koder las, prvo hranjenje z GH, kaj najraje jem, česar ne maram jesti, kdaj prvič samostojno uporabim žlico/skodelico, kdaj se samostojno vsedem na stol, moje najljubše igračke, prve besede, kdaj prvič rečem ati/mami/dedi/babi, moja prva beseda ali zvok za ati/mami/dedi/babi, slovarček besed, ki jih malček "govori"- čeblja in njihov pomen, prva pesmica, ki jo zapojem, prva pesem na katero plešem, posebni spomini... A bo dovolj?

(odgovor članu urska32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spominski album -1 leto življenja
23.1.2012 16:53:46   
Najaa
Jaz imam od dneva, ko sta se rodili po 2 časopisa tak da sem sam prepisala ven. user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?