|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozabljena kontracepcija
26.9.2012 11:00:30   
Anonimen
Kolikokrat lahko pozabim (vzamem naslednji dan) tableto brez "posledic"? user posted image
Uporabljam Yarino in je bilo vedno ok, tudi če sem vmes kakšno pozabila in vzela dan kasneje, ampak ta mesec mi pa res ni usojen. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozabljena kontracepcija
26.9.2012 12:15:40   
panineve
user posted image user posted image user posted image

a to ti resno sprašuješ? kontracepcije naj se ne bi nikoli pozabilo oz. če se zgodi, se jo tisti mesec kombinira še s kakšno drugo zaščito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozabljena kontracepcija
26.9.2012 12:35:28   
Anonimen
Ja v teoriji res, v praksi pa gre načeloma tudi drugače.

Sicer pa resno ja. user posted image

(odgovor članu panineve)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozabljena kontracepcija
26.9.2012 12:48:47   
Anonimen
če bi jo jaz samo enkrat pozabila, bi najverjetneje zanosila tisti mesec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozabljena kontracepcija
26.9.2012 18:33:35   
Anonimen
Preberi navodila: http://www.zdravila.net/navodilo.php?navodilo=a-009950.pdf&dir=pdf

Jaz osebno bi (že zaradi boljšega občutka) uporabljala še dodatno zaščito (kondome).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozabljena kontracepcija
27.9.2012 8:27:31   
Anonimen
No, sej to da bi zanosila me sploh ne sekira, imam vse pogoje izpolnjene user posted image (bomo pa velika družina user posted image )
Samo me res zanima, kako površna mora biti uporabnica, da zanosi.

Ko sem nameravala drugič zanositi, mi po prenehanju jemanja kontracepcije tri mesece ni uspelo. Zato nekako ne verjamem, da bi lahko po eni pozabljeni tableti zanosila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozabljena kontracepcija
27.9.2012 16:59:42   
Anonimen
Hm, dokaj naivno razmišljanje...

1. Dovolj je ena pozabljena tabletka... Še z rednim jemanjem je 1% možnosti, da zanosiš.
2. Če ti je enkrat ratalo v tretjem mesecu, to ne pomeni popolnoma nič - lahko ti naslednjič v prvo, lahko pa po sedmih letih.

Aja pa nekaj me zanima - če želiš zanositi, zakaj enostavno ne prenehaš s tabletkami? A jih tvoj šteje, če jih res ješ? Navsezadnje ni ravno idealno za zarodek, da začenja svoj razvoj v takih pogojih...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozabljena kontracepcija
27.9.2012 19:36:16   
Anonimen
Nihče mi ne šteje tablet, nasprotno. Može me že pol leta sprašuje, če bi imela še enega otroka (dve deklici že imava). Pa se nekako ne morem odločiti. Ta mesec jebilo res veliko vsega, imam podrt urnik in posledično tudi včasih kakšna tabletka izvisi.

Zato me je zanimalo, kakšne izkušnje imate s pozabljenimi tabletkami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?