|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
28.12.2012 14:18:50   
Tibetka
Punce pozdravljene. Zal nimam dobrih novic, CB pokazal -, M prisla,2 dni solze, zdaj pa ze razmisljam o novem postopku ni druge.
Vsem noseckam zelim lepo nosecnost, z ostalimi se bomo pa se naprej brale ...

Lepe praznike vsem skupaj!

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
28.12.2012 17:03:45   
medo2013
Tibetka, tako mi je hudo za teuser posted image ..... kako to ni pošteno, zakaj ne mormo vse zagledati magični user posted image . Sama na srečo nisem doživela te izkušnje, ti pa že drugič ne? Po tem takem, bi morala ti pred mano zagledati plusek ne pa zopet minus. Res ni pošteno. Sem pa vesela, da razmišljata že o novem postopku, samo da ne obupaš. Drži se, vem da ti ni lahko. Držim pesti, da bo naslednji krog uspešen tudi za te.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
28.12.2012 17:46:53   
oreh
Tibetkauser posted image user posted image user posted image .
Pogumna si, da že optimistično zreš v prihodnost! Pa saj drugega paru ne preostane. Želim ti, da se v času med postopkoma posvetiš sebi in vama, potem pa, da zares rata.

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
29.12.2012 16:09:20   
športnica
punce pozdravljene,

nekaj časa se že nisem javila. in je sedaj skrajni čas da vam zaželim lepe lepe praznike, ter da se vam v naslednjem letu izpolni največja želja.
nevem čese me spomnite, je kar nekaj novih tule, jsz sem bila z vami 6 postopkov in v zadnjem nama je uspelo. sem v 21 tednu, malo čez polovico, imamo fantka in se počutim enkratno. včasih se vprašam če je vse oK, ker res kot da ne bi bila noseča, razen že kar ogromnega trebuha user posted image . sva pa presrečna in tudi za vas bo enkrat prišel ta dan kot za naju.

želim vam vse lepo.

Mihika tebi pa še posebej čestitke, res zelo vesela za vaju, sedaj pa pozitivno naprej.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
29.12.2012 16:56:02   
gasilka
Tibetka zal mi je da vama ni uspelo. Lepo čudovito da si se pobrala in da že razmišljaš o novih zmagah prihodnje leto naj bo uspešno!!!!!!!!!!!!!

tudi jaz vam vsem želim srečno, zrdavo in polno + in čudovitih otrok v letu ki prihaja !!!!!!!!!!!!





medo2013 super da si že imela pregled in da si videla svojgauser posted image koliko dni po krvnem si ga pa imela ? cca 14 dni? jaz sem že pozabla kako je bilo prejšnjič user posted image

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
29.12.2012 19:49:50   
MIHIKA1
u ****tiš tibetka....vedno sem žalostna, ko to preberem....verjamem, da greš polna pozitivnih upov in z novimi močmi novim uspehom naproti...! kar tako naprej....tako je prav..!enkrat bo..!
pri meni še vedno vse ok...čista belina...dvakrat sem opazila vseskozi od et dve temno rjavi nitki, kar mislim, da je res pomenlo vgnezditev....sedaj se mi že kar dogaja....ufffff.....mi je bilo slabo danes...kr naenkrat...imam vse gori..bi lahko bruhala...sam bruham pa ne...pol pa mine...pa spet...kuj vidim, kako naš sonček raste v meni...!bomo vidli na UZ..!

hvala športnica...joj..kako mine..21..teden...ja zaj pa je že velik buši...!
vsem želim resnično eno lepo nosečo leto 2013....da čimprej zagledamo naše sončke...in da začnemo čimprej žet, to kar smo ves čas tako pridno sejale...!
gasilka..a so tebi povedali, kdaj imaš UZ...men so rekli, da moram poklicat 02.01.2013 sestro Lily, da mi da termin...!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
29.12.2012 21:50:28   
ninocka26
Športnica super, da tvoja nosečnost poteka tako lepo in čestitke za fantka. user posted image

Mihika se spomnih teh slabosti. Meni je bilo do 12. tedna tako slabo, da surove hrane tudi povohati nisem smela. Sem bila prav hvaležna, da imam mami tako blizu, da sem se kar tam naročila na kosila. user posted image

Punce vse naj naj v novem letu in naj vam vsem uspe!!!

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
30.12.2012 14:13:45   
gasilka
MIHIKA1 tudi meni so rekli naj pokličem 2.1.2013 da dobim datum za prvi uz KOMAJ GA ŽE ČAKAM DA ZVEM DA JE VSE O.K.

Drugače imam pa tut jaz občasne slabosti določena hrana in čudne vonjave mi grozno smrdijo user posted image

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
30.12.2012 17:08:18   
MIHIKA1
gasilka...jaz ga tud komaj že čakam..danes sem že cela spet na trnih..spet dve nitki temno rjavi brez izcedka...res ne vem, od kje se to jemlje....pol pa spet vse ok naprej..tako, da komaj čakam UZ....ja men tudi smrdijo določene stvari full...sem pa sigurna, da je z mojo pikico vse vredu....!!!!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
1.1.2013 16:19:06   
gasilka
MIHIKA! Jaz srčno upam da tiste nitke niso nč hudega in da vajina pikica lepo raste v tebi tako kot najina v meni in da njuna srčka lepo bijeta user posted image

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
1.1.2013 19:34:41   
MIHIKA1
gasilka...jih ni več...so zginle...v tem času po et jih je bilo enih pet takih tankih..nisem razumela, kaj je to...pa še zdaj ne...danes je spet belina...verjetno je res blo neki starega še....seveda rasteta pikice....!a veš, da me skoz bolj matra in slabost in vse me počasi začelo bolet..pa ne vem, al je to že psiha, če pa boli....trebuh napet do konca..vse špana....prsa sploh ne morem dotaknit prav..tako,da ja..so spremembe...bruham sicer ne...slabo mi je pa na cajte tako, da lahko samo dol padeš...tud vredu se mi vse to smeji...upam, na čimprejšen UZ....! danes imava 6.tednov in dva dni...!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 10:28:43   
gasilka
MIHIKA1 Dobila datum prvega uz 8.1. 2013 ob 7:30 zdej pa komaj čakam torek !!!!!!!!!!!

no men slabo ni več ravno velik občasno

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 10:39:00   
BarbiG
IZVIRNO SPOROČILO: gasilka

MIHIKA1 Dobila datum prvega uz 8.1. 2013 ob 7:30 zdej pa komaj čakam torek !!!!!!!!!!!

no men slabo ni več ravno velik občasno


Uuuuuuuuu, gasilka, čestitam. Ne vem, če se me spomniš, samo sva skupaj trepetali v postopku pred tremi leti in skoraj istočasno videli plusek in izvedeli, da nosive dvojčke. Tako da user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 10:42:30   
oreh
Pozdravljeno, še tukaj zaželim srečno, zdravo in umirjeno novo leto!

Naj tile 1. pregledi hitro pridejo! no, moj je že jutriuser posted image . Po naravi sem taka, da se raje pripravim na slabšo verzijo, da lahko potem skačem do stropa. Tako, da se kar živciram kaj bo UZ pokazal, ampak vem, vem, da bo pokazal en ali dva lepa srčka.

Mihika tudi mene je včeraj skoraj s školjke vrglo, sem se obrisala in je bila čisto rahlo roza obarvana sluz, potem sem pa počivala in ni bilo nič več. Sem na silvestra mal pretiravala s kuho, pogostitvijo... in mi je verjetno kaka žilca počla, res moram več počivat.
Meni pa sploh ni slabo, do zdaj mi je bilo enih 3x in sem se teh slabosti neizmerno veselila, ker veš, da je vse ok. sem pa prava zaspanka, pa prsa in bradavice so občutljive, drugače pa bp.

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 11:15:00   
gasilka
Barbi g ja spomnem se te user posted image vem da sva pred leti skupaj trepetali SREČNO

OREH srečno jutri vse bo o.k. boš videla

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 11:16:26   
MIHIKA1
u gasilka..super...jaz pa imam 07.01.2013 ob 7.30..tako, da jaz tud komaj čakam...oreh..ja je treba počivat...to te vrže, ko to vidiš ja...bo pa vse ok..tako, da sam pridne mormo bit....pa bo vse ok..komaj čakam UZ...!lepo bodite punce...pa božajte pikice...!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 11:51:27   
Pommaranca
punce, jutri imam deit pri Rešu, za 3. icsi postopek. Upam, da štartamo naslednji teden in da nama končno uspe!

Zelo si želim, da v 2013 postanemo mamice!

Srečno!!



(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 20:16:21   
medo2013
Čer....naj vam vsem skupaj najprej zaželim srečnega pa zdravega, naj se vam v novem letu izpolni vse tisto, kar si same najbolj želite.
In kako ste kaj preživele najdaljšo noč? Midva sva bila kar doma s kolegi se mi zarad slabosti ni ljubilo nikamor.
Gasilka, ja, točno 14dni po krvnem sem imela UZ, kjer se je že videluser posted image . Držim pesti da ga v torek tudi ti zagledaš. Jst sm bla tok vesela, da bi bila od sreče kar jokala. Bo hitro minilo do torka, boš videla.
Mihika, ti imaš pa na isti dan UZ kot jst, že tudi komaj čakam, da zopet vidim našo pikico kako pridno raste.
Kako se drugače počutite, ste OK? Luna in Valy, kako sta vidve? Luna, upam, da se je pri tebi stanje že kaj umirilo, in da si boljše.
Aja, a je mogoče ktera iz MB konca? Na nuhalno se bo treba počasi naročit, pa me zanima koga kaj priporočate. Za Pelkičevo sem slišala da je baje kar v redu, pa Lukman na Ptuju tudi.

Lep večer vam želim, pa pridno božajte bušije user posted image

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 20:52:21   
Tibetka
Gasilka, Oreh in Medo, hvala za tolažilne besede, zdaj se že bolje počutim. Malo smo bili na smučanju, malo v naravi, pa sem si nabrala nove energije, zdaj pa v nov postopek. Jutri pokličem Reša, da mi pove kdaj začnemo z novim postopkom. Tokrat sem prepričana da nama v tretje uspe user posted image

Vsekakor pa vsem vam želim srečno, zdravo, veselo in polno otročkov novo leto! user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki gremo pa v nov boj, se bomo pa še naprej podpirali in za vas vesele nosečke držale pesti, da bo vse uredu ... user posted image


(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
2.1.2013 22:06:26   
gasilka
punce uredila sem novo teo januar februar da se tam tipkamo ker je te z letom konec

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
3.1.2013 16:33:33   
oreh
Pomaranča, si se danes načakala pri Rešu? gužva za znort.
No, mi smo videli srček, ki lepo bijeuser posted image user posted image . Ko pa sem mu omenila bolniško, me je pa skoraj s hlač streseluser posted image . Je prav alergičen na to vprašanje. A je katera na bolniški?

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
3.1.2013 21:09:24   
gasilka
oreh pridruži se nam v temi januar februar

ja super da si videla svojga srčka super tut jaz že komaj čakam da ga , drugače sem pa jaz na bolniški že od 30.11. pri svoje splošni zdravnici ne pri ginekologu tako da si tam uredi bolniško :)

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 247
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?