|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okulist v Mariboru
6.11.2012 13:07:28   
Majchee
Mamice prosim, če mi lahko pomagate, kam naj peljem svojo 8-mesečno hčerko na pregled k okulistu. Dobile sva napotnico ker ima eno očko skoraj vedno bolj zaprto kot drugo in rahlo otečeno. Če mogoče ve katera kje sprejemajo dojenčke. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okulist v Mariboru
7.11.2012 11:57:46   
BA2008
a se ne gre potem k očesnemu zdravniku na ORL  v bolnico?

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu Majchee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okulist v Mariboru
7.11.2012 12:15:21   
bambixxx
najboljše bi bilo vprašati pediatra, ki ti je izdal napotnico.
drugače pa je ORL v ZD Adolfa Drolca, pa ORL v UKC Maribor ali pa kakšna privat ambulanta. Mi hodimo k Dr. Budimličevi (ki je delala tudi v B) v Optiko MB na Žolgarjevi 7.

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okulist v Mariboru
8.11.2012 8:02:11   
RG
Mi imamo tudi probleme z očko že od rojstva, pa sva bile z napotnico od pediatra pri okulistu v Žolgarjevi, samo mi ni bila nič kaj všeč. Sploh si ni časa vzela, da bi otroka dobro pogledala, dala nam je samo napotnico za bolnico. tako da jaz bi drugič šla drugam.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okulist v Mariboru
8.11.2012 11:59:10   
MC09
Pozdravljena!

Jaz imam nedonošenko in ima preglede na UKC, Oddelek za očesne bolezni pri dr. Gračnerju. Enkrat jo je pregledal tudi dr. Vrhovec, sem zadovoljna z njima, sploh s prvim, ti vse razloži in zna s takimi malimi. Jaz bi na tvojem mestu tja poklicala,tudi osebje je prijazno in vem da dr. Gračner preglejuje tudi otroke, ki so na intenzivnem oddelku pediatriije.
lp

(odgovor članu Majchee)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okulist v Mariboru
12.11.2012 16:51:07   
aurora29
Pozdravljena!

Jaz sem mojo pikico en mesec nazaj peljala k okulistu na Očesni oddelek v UKC Mb in sem bila zelo zadovoljna, je pa dobro da se prej naročiš, ker za take male ni vedno zdravnik tam (vsaj pri meni je bilo tako). Še tel. za naročanje: 321 17 17.

Lp

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?