|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 19:07:22   
Teya D.
Pozdravljene!

Vidim, da se vas vecina zelo trudi imeti soncka in upam ter drzim pesti, da se vam skrite zelje uresnicijo v teh praznicnih dneh.

Zdaj pa k zadevi, ki me malo bega :)...
Rabim vas nasvet, pomoc...
Moje perilo nekako ni bilo redno, zadnje mesece nekje pol leta se je vse skupaj popravilo, ce lahko tako recem in imam cikle od 30 do 33 dni ampak tudi ti so kako jim pase.
Torej, zadnje perilo sem imela 10.novembra...zdaj perila ni in ni. Sem prav izracunala in je danes 33.dan? Najraje bi stopila po tester in se prepricala ampak imam obcutek kot da bom imela vsak cas perilo, tako je bilo tudi vceraj. Napet trebuh, sraufanje v trebuhu, pogost obisk wcja...naj povem da noseca nebi bila prvic..vsakic je drugace ampak nebi rada prehitro sklepala. S partnerjem ne nacrtujeva povecanja druzine, tudi paziva pri odnosih ceprav zascite nimam zaradi zdravstvenih razlogov ( s tem mislim da do izliva pride zunaj noznice,tako je ze nekaj let od poroda).

Vsak nasvet mi bo pomagal in me spravil v boljso voljo in mofocevpomiril mojo zmedenost. Hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 20:35:30   
Anonimen
35. dan user posted image

V kolikor bi bila nosečnost nezaželjena in bi ob pozitivnem testu šla na splav, je po mojem pametno narediti test ... Sicer pa lahko še malo počakaš.

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 21:10:32   
Teya D.
Najprej hvala za odgovor..user posted image

Torej sem uspela se izracunat narobe?iskreno..kje sem ga kiksnila mimo ne vem.
Splav? Ne pride v upostev niti slucajno! Ce je pa resnicno bo pa pravo praznicno darilo.
user posted image user posted image user posted image

Kar najezila sem seuser posted image ...cetudi ni bilo nacrtovano (za zdaj..bil je tisti mogoce za nekoc odprt) bo pa zelo dobrodoslo in ljubljenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 21:19:33   
Anonimen
1. dan zadnje menstruacije je bil 10.11. Danes smo 14.12.
Od 10.11. do 30.11. je 21 dni (ker se šteje tudi 10.11. kot en dan) + 14 dni v decembru je to 35 dni.

Ne vem, zakaj se mučiš, pojdi po Baby Check mini, dva testa v paketku, stane pa 3€.

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 21:28:00   
Anonimen
Res, da testi niso ravno zastonj, ampak res ne razumem, zakaj ob zamudi najprej jamrate na forum, testa pa ne naredite.

Namesto testa si lahko tudi zjutraj meriš BT. Če pade vsaj za 0.2°C, lahko v roku enega dneva pričakuješ M, če ostaja visoka, pa si najbrž user posted image (npr. dva dneva zapored 37.1, nato padla na 36.6 in popoldne se je ulilo, v nosečnosti pa je bila celo 37.4).

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 21:43:41   
Teya D.
Mah saj vem da jamram in utrujam tukaj gor ampak mucno je cakanje. Ponavadi me zvija itn tik preden dobim ali je to isti dan ali naslednji najkasneje do popoldneva. Zdaj sem pa se napeta in zaradi drugih tezav ki jih moram tudi upostevati sem zmedena.
Bom sla jutri po test, iskreno...strah me je to je vse. Lani je namrec bilo vse skrbno nacrtovano in ko smo se veselili sem imela ss. Zato smo ta del nacrta za nekaj casa opustili. Grozen obcutek me obdaja ker nebi rada sla ponovno skozi tole(ponoven ss)...to je razlog da sem tudi vprasala.
Se enkrat hvala za trud in cas, ki je bil potreben za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 21:52:43   
Anonimen
Ma ne, saj te razumemo (zelo zelo :) ) Samo vseeno je mučno čez 2 dneva brat, kako še ena tensta paniko na isti način kot sem jo sama par dni nazaj ;)

Špika, ne špika, a že vse ojačano voham, me bolijo (.)(.)? Si vse domišljam? Kakšen je MV - dolg, kratek, zaprt, se mehča? Sem zadosti sitna za običajen PMS? user posted image

Sporoči rezultat testa user posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 22:04:21   
Teya D.
user posted image

res ti zelim vse te znake in da potemuser posted image zagledas + in ce bog da naj bosta dvojcka.
Nimam nobenega znaka kot napet trebuh, rahlo me lovijo krci kar sem pripisala posledicam vetrov in sraufanja. Zaradi tega sem pripravljena na prihod nic kaj prijetne tete. Ker so pa krci kar mocni me je strah pogledat test jutri in videt +...potem se bi ponovilo kar se je zgodilo lani..tocno tako se je namrec zacelo.

Drzim pesti tudi zate da cimprej uspeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Perilo kje si? Nosecnost?
14.12.2012 22:14:04   
Anonimen
Jaz še ne bi bila spet user posted image . Naš user posted image še ni star eno leto.

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?