|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Snet kondom - zanositev ??
2.9.2013 13:56:36   
Anonimen
Ne vem če je pravo mesto za to vprašanje...a ima katera podobno izkušnjo. Z možem sva se včeraj zvečer imala lepo in na koncu ugotovila da je ˝plašček˝ iz njegovega junaka odšel preden bi moral...in to sva ugotovila ko...sva zaključila z akcijo. Kondom je bil zgužvan nekje globoko na koncu ˝tunela˝ Ker imam boleče ovulacije, približno vem kdaj pride do ovulacije, tako da...ovulacija naj bi bila včeraj zjutraj. Me je kar pošteno strah da...doma imava dva sončka...ta mali je star 14 mes. ta večji bo pa 4 leta...midva z možem pa ne več rosno mlada (jaz 38 mož 44)...Kaj mislite...me je upravičeno strah? Ima katera podobno izkušnjo in kakšen je razplet?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Snet kondom - zanositev ??
3.9.2013 9:46:07   
Anonimen
Kaj pa jutranja tableta, če si ne želitauser posted image  To bi morala vzeti čimprej, mislim pa da imaš 72 ur časa, drugače pa čakaj kaj se bo izcimilo. Možno je vse, še posebno na čas v katerem se je to zgodilo.

Srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Snet kondom - zanositev ??
3.9.2013 9:55:39   
Tippi
O ja, zanositev je možna. seveda!
tudi jaz ti predlagam jutranjo tabletko, če si ne želita še enega otroka, sicer pa lahko reskiraš user posted image  lahko da je, lahko da ni prišlo do zanositve. to boš najprej vedela čez 14 dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Snet kondom - zanositev ??
3.9.2013 11:02:04   
Anonimen
Jutranja tabletka...naj bi pomagala če do ovulacije še ni prišlo, pa IZOGIBAM se v VELIKEM loku vsej kemiji ki povzroča zmedo v našem telesu, tako da...sem se že sprijaznila...kar bo pa bo...ko sem bila drugič noseča smo gradili, cele dneve sem bila sama z otrokom in ogromnim trebuhom...sedaj smo na svojem tako dapa še hecela sem se večkrat da...ta prvi fant je bil spočet na moževem domu, ta mali na mojem domu, da ta tretje dete bo pa v našem domu, tako da...user posted image ...vse kar se nam zgodi, se pa sigurno zgodi z razlogom...

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Snet kondom - zanositev ??
3.9.2013 18:09:42   
hubi
Vsa kemija pa tudi ni slaba. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?