|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začaran krog
19.11.2013 13:12:04   
Anonimen
Saj ne vem kako bi začela. Sva poročena, mlada pod 33 let, imava 3 otroke, finančno preskrbljena oba... Na videz oh in sploh srečna družina. Pa ni čisto tako. V najini vezi zadnje čase zelo pogrešam seks. Res. Do njega pride 1x na mesec, max 2x. Naj povem, da sva še pred 5.leti bila sex maniaka - kar pomeni da sva seksala tudi po večkrat na dan. Potem pa poroka, prvi otrok, drugi otrok, tretji otrok... s seksom pa konec. Pa ne bi rekla, da so za to krivi otroci. Ne. Še vedno imava čas zase zvečer, skupaj pogledava kakšen film, se pogovoriva... Vendar do seksa ne pride. No pride, če začnem sama riniti vanj. Da bi on dal pobudo pa nikoli. Ne vem v čem je problem. Sva se že pogovorila v zvezi s tem... En teden, dva je malo bolje, potem sva spet na starem tiru. Pojma nimam kje tiči problem. Vara vem da me ne. Razmišljala sem, da ga mogoče ne privlačim več. Sicer to trdno zanika pa vendar... Kadarkoli kam gremo in vidi kako lepo žensko, ne more nehati strmeti vanjo. Tega prej ni nikoli delal. JAz sem bla zanj središče sveta in nikoli ampak res nikoli ni pogledal druge. Zdaj je to postalo stalnica. Tudi to sem mu omenila, da mi ni prijetno če v pričo mene stremi v druge, pa mi je rekel samo: ''oprosti. ne bom več''. Po treh porodih mi je ostalo kar nekaj viška kg. Pričela sem s hujšanjem samo zaradi njega. Skoraj sem že na prednosečniški teži, vendar kljub temu ni sprememb. Nič nisem ponosna na svoj trebuh. Po treh porodih imam ogromno strij. Je grd. Res grd. Pa kaj naj? Bi šla na odstranitev, pa baje se strij ne da odstraniti. Trudim se, zelo se trudim, pa ni učinka. Sem že čisto na robu obupa. Potrebujem moškega. Razmišljala sem že o ljubimcu. Vendar ne bi rada uničila tega kar imam. Trudim se na vse načine. Vendar preprosto ne gre. Kot bi obtičala v nekem krču iz katerega ne moreva. Mogoče sem res vsega jaz kriva in moja podoba. Delam na sebi. Res ne gre hitro pa vseeno. Po drugi strani se mi zdi krivično vse to. Tudi on se je zredil, pa ga zaradi tega nisem zavračala. Konec konecv ne vem če je kriva ravno moja podoba. Mogoče vzrok tiči čisto kje drugje. Ima kdo izkušnje s tem???? Rada bi popravila najin odnos... Help. Aja - pa ne mi dajat odgovorov kot so: ''pogovorita se''. Sva se že. Milijonkrat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začaran krog
19.11.2013 13:46:32   
josephine27
Zakonsko svetovanje je edino kar mi pade na pamet, če pogovor ne deluje in če praavzamprav ne vesta kje tiči problem.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začaran krog
19.11.2013 19:24:18   
Izabelina
glej skor identična tema: http://www.ringaraja.net/forum/ko_partnerju_nisi_ve%C4%8D_v%C5%A1e%C4%8D/m_6085175/tm.htm mogoče so tm kej pametnega predlagal tut zate...

držim pesti, da vama rata!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začaran krog
19.11.2013 19:26:17   
bskrle
Preberi pet jezikov ljubezni, morda odkriješ, kar bi ti pomagalo. Pogovor je premalo, ker so zadaj čustva.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začaran krog
20.11.2013 8:20:07   
browneyes
Evo, bil sem v podobni situaciji, pa povem svoja razmišljanja.

prvo razmišljanje: Ali lahko data otroke za kak dan v varstvo? Vzemita si čas zase, večer je diktiran od drugih faktorjev in osebno sem imel večerov poln kufer, ker sva bila oba zjahana do konca. Oba željna bližine in seksa, oba pa tečna in zje.b.ana insamo čakala, da drugi pokaže ultimativno ljubezen in seksualno energijo. Ja, pogovr pomaga, ampak dan (in mislim DAN) samo za vaju, pa tudi če sta samo doma....

drugo razmišljanje: čisto pragmatično, tvoj mož rabi kickstart, da dojame, da si ga želiš. In žogica, recimo temu tako, je na obeh straneh. Povleci ga recimo naenkrat v kopalnico (vstavi poljuben prostor, ki ima vrata, da te mulci ne presenetijo) mu ultimativno potegni hlače dol in naredi blowjob. Ne rabi biti super duper krasen, ampak iskren, pa če mu pride ali ne. Kakor pač končaš, se dvigni mu daj lupčka in mu reci, da si ga želiš, da ga moraš čutit, da te mora napolnit.... Če se bo izmotaval....no matter... poskusi še kake dvajsetkrat. Veliko je variant, v vsakem primeru pa vztrajaj.

Skratka, tip mora dojeti, da ga RABIŠ kot moškega in kos mesa, ne samo kot partnerja, očeta, zaupnika.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začaran krog
20.11.2013 15:14:20   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Aja - pa ne mi dajat odgovorov kot so: ''pogovorita se''. Sva se že. Milijonkrat.

Ne se nista. Govorila sta vednar pogovorila se nikoli nista.

Pogovor pomeni prvo poslušati, ne samo čakati da lahko poveš svoje. Pogovor pomeni se vživeti v situacijo partnerja in ga ne samo razumeti ampak začutiit. Pogovo pomeni povedati ne kaj ti gre na živce ali kaj bi rad ampak svoje občutke ob situacijah. Velja za enega in za drugega. In pogovora ni nikoli konec, vsak dan se nadaljuje.

Če je eden tu samo napol - potem pogovora ni, je samo govorjenje. Pogovor ustvarja povezanost, govorjenje pa samo ločuje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




katero ime
ljupka

Katero ime vam je bolj všeč!

Marko (33%)

Luka (67%)


Število vseh glasov: 605

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!