|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10cm
19.1.2014 15:02:41   
Anonimen
Kratko in jedrnato vprašanje; bi bile zadovoljne z 10cm (v erekciji) velikim penisom?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10cm
19.1.2014 15:03:59   
Kerensa
Kratek in jedrnat odgovor. Ne.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10cm
19.1.2014 15:45:15   
HHH
Bi rekla, da bi mi kar manjkalo tistih nekaj cm. Ampak pravijo, da s pravo tehniko..., probala pa nisem.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10cm
19.1.2014 16:48:52   
mateyka
če si debel (10 kil in več nad idealno težo), se skriva vsaj 3-4 cm penisa še v špehcu. torej če shujšaš (če si debel) lahko bistveno vplivaš na dolžino penisa.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10cm
21.1.2014 12:42:48   
Anonimen

10 cm user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image odgovor je user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10cm
21.1.2014 22:46:35   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če si debel (10 kil in več nad idealno težo), se skriva vsaj 3-4 cm penisa še v špehcu. torej če shujšaš (če si debel) lahko bistveno vplivaš na dolžino penisa.

...user posted image , kaj pa če je tale tipček suh in se npr. zredi, .....user posted image user posted image mu ven iz špehca pogleda le še 6-7 cm penisa user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10cm
22.1.2014 0:13:42   
mateyka
potem lahko kompenzira z azijatko - baje majo korejci najmanjše povprečje, verjetno tudi ženske niso potem Matako K'yama, če veš kaj mislim; mogoče bi bile one zadovoljne s takim belcem, njim bi se zdel čist normalen.. user posted image mislim, če se za vsako rit palca najde, se mogoče tudi za vsak - khm.. user posted image

The TargetMap website has released a penis average length world map, using colors to indicate the lengths of the men in the 115 countries of the world. Amongst them, Africa and Central and Southern America’s “performance” were the best. The average length in Congo was 17.93 centimeters, making it the world champion, while all Asian countries were all less than 11 centimeters, with South Korea in last place at 9.66 centimeters
http://www.chinasmack.com/2011/pictures/average-penis-size-world-map-chinese-netizen-reactions.html

penis size world map:
user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 10cm
22.1.2014 7:28:30   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kratko in jedrnato vprašanje; bi bile zadovoljne z 10cm (v erekciji) velikim penisom?


Izkušenj nimam, in res je, da to ni glih neka zavidanja vredna mera, ampak hej, če je lbezen, kemija in energija med dvema, po moje ne bi smel bit problem. konec koncev obstaja tehnik zadovoljitve poleg klasike, še nešteto, tko da tale mera ni glih za čez balkon se vršt. Mal več samozavesti dela čudeže!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 10cm
22.1.2014 21:33:53   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kratko in jedrnato vprašanje; bi bile zadovoljne z 10cm (v erekciji) velikim penisom?


Izkušenj nimam, in res je, da to ni glih neka zavidanja vredna mera, ampak hej, če je lbezen, kemija in energija med dvema, po moje ne bi smel bit problem. konec koncev obstaja tehnik zadovoljitve poleg klasike, še nešteto, tko da tale mera ni glih za čez balkon se vršt. Mal več samozavesti dela čudeže!

Bo držalo ! Na morju sem videl češki par, ona orng bejba ...rita pa to..., on pa tička user posted image , no res ...samo glavca no ... res nič, če je tisto zraslo na 10 cm pol sem jaz papež. Ampak sta se mela res rada, pa ni bila azijka user posted image user posted image .

Poznam pa enga, ki je zmeri govoru, da ma majhenga. No, ......je reku, da je marsikatera že iz firbca dala !

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 10cm
22.1.2014 21:45:44   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kratko in jedrnato vprašanje; bi bile zadovoljne z 10cm (v erekciji) velikim penisom?


Oh za v usta je se ta velik!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 10cm
22.1.2014 21:50:26   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kratko in jedrnato vprašanje; bi bile zadovoljne z 10cm (v erekciji) velikim penisom?


Izkušenj nimam, in res je, da to ni glih neka zavidanja vredna mera, ampak hej, če je lbezen, kemija in energija med dvema, po moje ne bi smel bit problem. konec koncev obstaja tehnik zadovoljitve poleg klasike, še nešteto, tko da tale mera ni glih za čez balkon se vršt. Mal več samozavesti dela čudeže!

Bo držalo ! Na morju sem videl češki par, ona orng bejba ...rita pa to..., on pa tička user posted image , no res ...samo glavca no ... res nič, če je tisto zraslo na 10 cm pol sem jaz papež. Ampak sta se mela res rada, pa ni bila azijka user posted image user posted image .

Poznam pa enga, ki je zmeri govoru, da ma majhenga. No, ......je reku, da je marsikatera že iz firbca dala !

user posted image user posted image Oprosti tole se pa tako hecno bere. Pa ne zaradi tistih deset cm temveč zaradi stila pisanja in ker si kar predstavljam kako si na plaži tole " diskretno" kukal in se čudiluser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 10cm
25.1.2014 23:22:06   
sombrero
Mojih 18 je za suhe bejbe precej neprijetno. Od zadaj jih sploh nisem mogel, vedno sem moral vmes držati roke. Z malo bolj obdarjenimi ženskami pa ni problem. Se mi pa tale svetovna statistika ne zdi preveč realna.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?