|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bojevita!!!
20.9.2005 17:14:32   
nusa
Ojla,


Zanima me samo kaj z Bojevito? Kaj a si že dobila to presneto M al ne? Upam da je nisi!!!!!! NO jest jo še nimam, pa sploh nič ne čutim da jo bom dobila, nekam drugače se počutim, hmhm! Kljub temu da sem probala že 3 teste pa so bli vsi negativno NE BOM OBUPALA!!!!!! Mogoče imam pa še premalo nosečniškega hormončka in zato noče pokazati. Če M nebo do drugega tedna, bom pa ponovno probala TEST
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:20:47   
kapica
Hej, Nusa!

Ne, M se nimam . Pa tudi nobenih znakov nimam, pa nekako se tudi cudno pocutim. ne vem ali se mi v trebuhu ali jajcnikih vcasih "nekaj dogaja". Sem tudi naredila dva testa, oba negativna, ampak upanje se imam.
Jaz sem tudi mislila pocakati do drugega tedna, ponedeljek , torek mogoce, pa se en test naredim.

Upam za naju obe !!!

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:21:36   
kapica
ah, pozabila sem odstraniti trakec, namrec ni veljaven . Si morem nekaj drugega omislit.

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:40:46   
nusa
Hola,

Čaki kolk časa ti M zamuja! Pri meni je danes 32 dan zadnje M !!!!! In še vedno ni sledu, Pa tudi prsi me nekam čudno bolijo, čisto drugačne bolečine imam kot pa ponavadi, HM HM ! Sej sploh nevem več, ali naj vrjamem tem testom al ne, po mojem je še najboljš da grem v porodnišnico in dam kri, pa je! Pa vsaj pomirjena bom! Ma kuga jest vem.....

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:51:49   
kapica
Ja, pri meni je tudi 32 dan od zadnje M, pa je ponavadi na 28 dni. Vsaj zadnje mesece je bila lepo redna.

A bi sla dat kri? Kaj pa jaz vem, jaz se ne bom nic pocela, me je tako strah da bom razocarana . Raje potihem tako za sebe upam, pa tudi ce pride M, vsaj par dni bom malo med oblacki .

Moj je tud cist preprican, da je ta mesec kaj prijelo, me skoz sprasuje ce me ze prsa bolijo .

A mislis da res spadamo med tisti 1%? Jaz skoraj ne verjamem, da bi imela taksno sreco.
Kot sem rekla, cakam do drugega tedna.


(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:53:17   
kapica
Aja, kako je bilo pa pri prejsnjih nosecnostih? A je tudi M zamujala, pa ti brez kaksnih znakov in tako?

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?