|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cele dneve NE, Ne, ne...
27.9.2005 23:10:00   
dix
Pri nas je to trenutno najbolj priljubljena beseda. Gre nekako takole.

starejši:
-pospravi igrače...NE, pridi jest...Ne, vsedi se za mizo...Ne, bodi pri miru...NE, pridi se kopat...NE itd
Če ni NE je ZAKAJ?

mlajši:
- pridi ti dam puso...NE(in se sramežljivo obrne stran), pridi greva se previjeva ker si kakal...NE (in odbeži), pridi da te oblečem...NE (spet pobegne)
Tu mi je še vsaj smešno, še posebej ko mu rečem da naj mi da puso ali pa da bom jo jaz njemu, tega se brani, v bistvu puse sploh ne ve dat ker je noče, je alergičen na objemanje in podobno user posted image  

-še dobro da se mož ni nalezel tega NEjanja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cele dneve NE, Ne, ne...
28.9.2005 10:06:39   
Anonimen
Saj velikokrat je tako, ampak včasih pa prav izrazito. Tako je bilo pri moji prijateljici in je  sama potem prišla do tega, da onadva z možem besedo NE ogromno uporabljata. Ne tega, ne onega. In sta jo zavestno opustila oziroma prekvalificirala v druge opise stanja NE. In je čez čas začelo delovati.

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cele dneve NE, Ne, ne...
28.9.2005 12:12:09   
pravljica
naredi to ali ono...NE --> a lahko to ali ono?...NE.....pa smo si kvit user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?