Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
spi ponoči v spalni vreči. Že cel teden brez problemov. Včeraj zjutraj in danes sem ga našla brez spalne vreče. Sam si jo sleče, ko se prebudi in vstane, ima pa vreča zadrgo...ma ni mi jasno, kako si jo lahko odpere na zadrgo in sleče in že ordinira po kuhinji, ko se jaz še pretegujem v postelji in poslušam z enim ušeskom. In sam si obuje en copat, drugega pa ne. Se mu drugi nekako ne dopade.

si je pri dveh in pol že sam odpel vrečo, ker jo ni maral že kar sredi noči in jo je vrgel ven iz posteljice. Potem pa k nama v taveliko posteljo seveda, ker ga je zeblo
.
bom drugič mal bolj pogledala. 

