|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:55:20   
Anonimen
Ne vem, bobek05, amak jaz bi lahko. Če bi me na mrtvo pretepli, ampak jedla bi pa še vedno lahko. To pa vedno.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:00:31   
bobek05
Jaz prve 3 mesece nosečnosti skoraj nič nisem mogla dol spravit user posted image ali pa če imam kakšno zastrupitev s hrano, potem se mi že ob skodelici kamiličnega čaja vse obrača v želodcu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:03:11   
Anonimen
Aja, meni pa v nosčenosti nikoli ni bilo slabo, pa zastrupim se tudi nikoli ne, pa lahko požrem, kar hočem. Moj želodec vse prenese, samo da je prazen ne.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:09:23   
smrček
Ojla, bobek05, fino ti pride vodni dan ravno danes, ko je lunina mena ob 11.16 minut, tobojo šle kile dol.
Evo še en razlog da ga pregurašuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:09:41   
Anonimen
Jaz bi se kar k bobeku vlegal, pa cel dan spala user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:30:38   
Maja0505
Bobek, tudi jaz imam danes 29. dan.Torej bova skupaj trpeli. Jaz ne pijem samo vodo ampak sem si skuhala sadni čaj in dala not mal limone in zdaj toplega pijem, pa se mi zdi, da sem sita. No, pa eno kavo sem dans spila.
Men ni usojeno, da dans ne bi kuhala, tako bom nardila nekaj kar jaz preveč ne maram.user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:37:34   
Maja0505
Smrček hvala za pojasnilo o lunini men. Sem se že spraševala, kdaj se hujša z luno. Sicer to počne ena sodelavka, pa sem jo zadnjič vidla po dolgem časo in je že čist "posušena", pa je stara okol 45 let. Pa pravjo, kako težko je shujšat, ko se mal postarašuser posted image .
Dej napiš, kdaj je naslednja lunina mena, sej mi ni, da bi mela vodo vsak teden al pa 14 dni, sam tko informativno. 

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:46:12   
Anaya1978
Zdravo punce, danes je moj cetrti dan - Sadje. Sem do zdej sam dve hruske pojedla pa se se kar drzim. Upam da ne bo veliko huje. Tud skodelo kave sem mela, a je to dovoljeno? Se ji zjutraj tezko odrecem...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 11:51:15   
Anonimen
Ja, kava brez vsega je dovoljena. Jaz tudi ne bi brez nje.

(odgovor članu Anaya1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 12:08:44   
Anonimen
Punce, jaz pa menim, da se preveč obremenjujete z malenkostmi. Kot to, da se meso kuha zraven v kaki omakci, ki jo potem pojeste na nemesni dan. Mislim, da telo zazna meso šele takrat, ko ga poješ vsak 10 dag.

Sicer pa bi se morale bolj sekirati, Splišni, da ješ škrob in OH skupaj, namreč, polenta ni dovoljena škrobni dan, kot fižol, pač pa na OH dan.

Nehajte se maltretirat in uživajte v hujšanju. Ta dieta ni za stradanje.
Splišni, če nimaš ideje za polžke. Jaz skoraj vedno jem svojo zelenjavno omako za špagete. Recept:

na malo olja prepražim čebulo, dodam svežo papriko, paradižnik, cvetačo, korenček, jajčevec, bučke, peteršilj, .... in to kuham do mehkega. Potem dodam pelati ali mezgo, od začimb pa že prej dam noter sladko mleto papriko, česen v prahu, sol, poper, baziliko, origano, majaron, lovor.
Na koncu lahko kuhaš tako dolgo, da omaka povre, da je bolj gosto, jaz pa si zgostim s polento ali zdrobom, ki je na ta dan tudi dovoljen. In kako je to dobro.....mnjami..... škoda, da nimam danes OH dneva.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 12:17:18   
Anonimen
Blacy, na mojih navodilih je polenta napisana pod škrobom, pa tudi škrob je ogljikov hidrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 12:19:33   
Anonimen
Pa saj to, saj vidite, da niti sami ne vedo, kako dieto so skup spravili, kaj se potem me tako sekiramo???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 12:26:51   
Anonimen
Zato, da bomo prej suhe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 15:50:40   
bobek05
Jaz sem vedno bolj LAČNA!!!! V želodcu mi že tak kruli, da bo ga vsak čas cel blok slišal user posted image .. Pa po TV so same reklame s hrano user posted image , potem pa sem začela 1 film gledat in kaj je v filmu? SPET HRANA!!!! user posted image

Maja, a čaj pomaga? Ga grem zdaj takoj kuhat! Samo brez natrena je nikakvi.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 17:10:14   
Anaya1978
A si mogoce probala metin caj, je dobr za pit tud brez cukra/natrena...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 19:57:27   
bobek05
Anaya, metinega čaja žal nimam doma, sem si pa skuhala sadnega.. pa ni nič drugače kot če vodo piješ.. Zdaj je ura že skoraj 20h, tako da se bom probala spravit čim prej spat (mali je zdaj glih zaspal)..

Zdaj že skoraj zagotovo lahko rečem, da sem pregurala vodni dan brez drobnitice hrane user posted image user posted image user posted image   (malo sem lačna, ampak se ves čas zalivam z vodo, pa z malim je kar dosti dela, pa gre)..

(odgovor članu Anaya1978)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 20:10:16   
Lianna
Bobek05 četitke.

Jst mam jutri spet sadni dan...me je že danes groza....user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




žan
dežale

imeli bomo dvojčka par. Fantek bo žan ka pa punčka?

sara (19%)

lea (20%)

lana (25%)

eva (36%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!