|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je res???
12.11.2005 11:38:52   
Anonimen
Slišala sem, da dolga leta jemanja KT vplivajo na težave z zanositvijo.. In sicer, naj bi bilo zaradi tega več rizičnih nosečnosti, več spontanih splavov...user posted image

je res?? In koliko let je mišljeno v besedah "dolga leta"?!?! user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je res???
12.11.2005 11:41:36   
total
Ne bi rekla,jaz sem mela KT 5 let in po 3 mesecih takoj zanosila,sem še čakala ta 3 meseca da grejo mimo.Zdaj so te tabletke čist drugačne in lažje kot prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je res???
12.11.2005 12:44:45   
Anonimen
Larifari. Jaz sem jih jemala 10 let, prenehala, imela enoletno pavzo in potem zanosila v 3. poskusu.user posted image  

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je res???
12.11.2005 13:05:49   
wawa
Zaradi jemanja KT jajčniki zaspijo, zato se rahlo stanša maternična stena kar prvi mesec po prenehanju jemanja poveča moznost SS v prvih treh mesecih. Vendar pa jenanje KT v prvih mesecih po prenehanu beri do 6 mesecev, povzroči multiple ovulacije (ovulirata oba jajčnika hkrati - kar se normalno ne dogaja) zato je možnost zanositve po prenehanju jemanja še rahlo večja kot brez KT, kar se jasno vidi tudi če povprašaš ženke, zelo veliko nas je zanosilo nekje 3 do 5 m po prenehanju jemanja.

Kar sem ti napisala zgoraj je razlaga G, ki jo je podal meni, ko sem o tem spraševala 12m nazaj.....veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je res???
12.11.2005 17:12:07   
Klarissa
jaz sem jih jemala 5 let. prenehala jemati junija, zanosila septembra, spontani splav novembrauser posted image .
tebi pa želim vso srečo- je od punce do punce različno.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je res???
12.11.2005 21:23:07   
urška
jaz sem jih jemala 5 let; prenehala sem jih jemati aprila, maja sem bila že noseča;  

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je res???
13.11.2005 13:48:18   
lenika
Jaz sem jih jemala 5 let, januarja sem jih nehala jemat, si vzela polletno pavzo, nato pa nama je prvem poskusu ratalo in sem avgusta zanosila.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je res???
13.11.2005 13:58:48   
Monika79
hallo

sicer na to temo nimam osebnih izkušenj, lahko pa povem, da je moja kolegica 8 let jedla KT, 3 mesce sta pazila in je takoj v drugo uspelo, pa imata sedaj zdravo punčko user posted image user posted image  in nobenih problemov v user posted image

lp Moni



_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je res???
13.11.2005 14:24:10   
baguSka
Oh zdej mi je pa žou, da nism aktivno začela delat na tem že takoj po prenehanju s KT. Jst sm jih namreč jemala dobrih 6 let, potem sm mela eno leto pavze in zdej je že več kot eno leto, ko nama ne uspe zanosit. Matr zdej sm pa besna, da res nisva začela takoj. Grrrrr....!!!!

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je res???
14.11.2005 12:50:18   
Mijavček
Jaz sem slišala, da jemanje KT celo bolj koristi, kot utegne škoditi, ker zaradi manjšega izločanja hormonov, jajčniki ne pridelujejo jajčkov in se zato jajčniki nekako "konzervirajo" in se obvarujejo pred raznoraznimi boleznimi, ,ki so hormonsko pogojene; razne ciste, miomi, endometrioza,...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?