|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 13:05:16   
Sugy
Ali katera ve, kje bi lahko naredila UZ kolkov za mojega user posted image , pa koliko to stane (LJ in okolica).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 13:14:32   
Katrin
Ali nisi dobila napotnice? Zakaj bi plačevala?
Pokliči na polikliniko v Ljubljani, tam te bodo naročili.

Mislim, da to delajo tudi v Porodnišnici Kranj.

LP user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 13:20:40   
Sugy
ne, sem že imela 1. pregled, pa so bli kolki 1b in moram zdej povijati na široko do 5,5 meseca. Pa bi rada še kako mnenje, ker se mi zdi to malo veliko. Pa lahko da so zdaj kolki že OK.

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 13:25:19   
alfa
Mi smo 1. pregled naredili v Barsosu na Gregorčičevi v Lj. Pregled je bil samoplačniški (12.500,00 SIT), nato smo z računom odšli na ZZZS na Miklošičevo in so nam celoten znesek refundirali.
LP!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 13:43:37   
taška30
Mi smo tudi delali UZ v Barsosu, sicer plačali 8.500 SIT, ampak nisem vedela, da se znesek lahko dobi nazaj?user posted image
Kaj mislite, da je to še možno narediti po 6 mesecih?

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 16:21:09   
Anonimen
Porodnišnica Kranj. Avgusta sem dala 5.000 SIT, pa še tko so bile prijazne, da bomo tja še šli (če bomo imeli s kom user posted image  )

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 20:34:19   
Anonimen
Kje pa dobiš napotnico za UZ kolkov? Jaz je v porodnišnici nisem dobila, pa tam mu UZ tudi niso naredili, berem pa, da nekaterim ga... Po kakšni logiki zdaj to gre? Prvi pregled imamo pa šele 12.01.2006.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 21:00:52   
pety78
Napotnico dobiš pri pediatru na prvem pregledu. user posted image

LP, Petra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UZ kolkov - samoplačniško?
23.12.2005 21:18:35   
Anonimen
UZ kolkov NE DELAJO edino ne v Ljubljanski porodnišnici. To govorim za takoj po porodu. Sem se jaz skoraj pretegnila, pa ni bilo nič. Pa je moja G napisala, da imamo v družini probleme s kolki (v resnici jih nimamo, samo jaz sem želela, da mi naredijo UZ). No, pa niso. Mi je "hišna" pediatrinja rekla, da imajo (v LJ porodnišnici) tako slab UZ, da je škoda mojega otročka, da bi ga tja notri dajala user posted image
Sem mogla reveža povijat na širok sred poletja pri skor 35stopinjah. Mi je pa patronažna rekla, da ga lahko čez dan kar pustim samo v plenički, da čez noč je kao bolj pomembno. In to sem pediatrinji tudi povedala. Pa se je čist strinjala.
Napotnico smo dobili pri prvem pregledu. Sam klinc, ko je pa v LJ za čakat tudi do 3mesece. No, itak naj bi bil otroček tolk star, preden ga nehaš široko povijat. No, in smo rajš dal 5.000 SIT pa šli v KR na samoplačniško, da smo takoj vidli, kako in kaj. Pa je bilo vse okej.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?