|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako praznujete....
24.12.2005 22:10:29   
LONA13
današnji predvečer Božiča.....
Mi smo imeli za večerjo eno velikooooooooooooo kračo -- svinjsko, pa francosko solato, pa mal vinčeka za zraven.......
Sem dala par fotk v album --- Nejc pri petih mesecih in moje jaslice

Lepe praznike vsemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako praznujete....
24.12.2005 23:05:33   
anckabancka
Mi smo že ob 17h jedli fondi (mesni), potem odvijali darila in kmalu sva z možem šibala v Stolnico k maši, kjer sva pela  v pevskem zboru, spremljal pa nas je orkester... Ko sva prišla domov sem uspavala malega in mož tudi že spi, ker je nekaj bolan. Jaz sem si pa metin čajček privoščila pa košček potice in malo RR.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako praznujete....
25.12.2005 0:38:00   
KODA
Smo povečerjali okoli 18 ure.Nato smo šli pogledat,kaj je pod dreveščkom pustil božiček.Nato so šli otroci počasi spat.Jaz pa malo na RR čvekat.Te praznike bomo kar doma,ker smo bolani.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako praznujete....
25.12.2005 10:01:57   
total
Ta božič mi je bil najlepši doslej.Bili smo pri mojih doma,imeli skupno večerjo,sledilo odpiranje daril pod smrekico in nato zabava,res lepo user posted image  in nepozabno.
Večerjali smo pršut+jurčke pečene,za glavno jed odojčka pečenega+francoska solata+domači pečeni kruhuser posted image ,ogromno pečenega pšaciva in seveda domačega vinčeka.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako praznujete....
25.12.2005 18:44:58   
lin
Mi smo imeli božično kosilo okoli 14.30,in smo se najedli samih dobrot,pol smo se obdarili in veselo odpirali darila.
Pol je sledil dolg klepet,nato mali sprehod z Lin in zdaj se pripravljamo na naslednje pospravljanje dobrot-večerjo.
Ko pa gre Lin spat si bova z možem privoščla kozarček vinčka ,sladico in pol pa .............user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?