|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi obisk na GK MB
12.1.2006 15:52:40   
Andy29
Pozdravljene punce, prebiram vaše "čvekanje" že dolgo, danes se oglašam prvič.

S fantom, ups možem (par mesecev poročena) se trudiva že skoraj dobri dve leti, pa nikakor ne zagledam user posted image .
Obiskala sem svojega gin. , ki mi je prečekiral ovulacije -vse ok in poslal na HSG. Opravila uspešno, prehodnost je! Mož je opravil prvi spermiogram v lj in je bil porazen, naslednjega ima naslednji teden. Tako sem danes dobila od svojega G napotnico za ambulanto za zdr. neplodnosti. naročena sem 15.5. pri dr. gavrič-lovrec.

A mi katera ve povedati, kako je? malo sem razočarana nad datumom, a vem, da hitreje ne gre! Bova imela kaj prednosti, glede na to, da sva nekaj raziskav že opravila? V kakšen psotopek greva, glede na najine izvide (jaz ok, slab spermiogram?)

pozdravček vsem, ki si želite user posted image . držim pesti za vse nas!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi obisk na GK MB
12.1.2006 16:06:04   
Skorpija
Dobrodošla med nami Andy! Mislim da boš odgovore na svoja vprašanja našla pod temo, ki jo je pred parimi dnevi odprla Ženkica, drugače pa mislim, da ti bo največ o GK v MB znala povedati mojca9000, ki se bo tule sigurno oglasila, ker je prijazna pupa, ki rada pomaga user posted image

No, zdaj pa kar veselo prebirat Ne bo šlo tako lahko (mislim, da je nekako tako naslov teme)



_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi obisk na GK MB
12.1.2006 16:11:03   
Sulfinija
Skorpija!!!!

Hvala za tvoj lep kompliment.Sem ji vso celotno zgodbo in kako gre tole v MB napisala privat tolk da v tem dnevu čakam,da se mi nazaj javi,če sem ji seveda kaj pomagala.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi obisk na GK MB
12.1.2006 16:17:49   
Skorpija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo Mojca!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi obisk na GK MB
12.1.2006 16:49:10   
brina_3
dobrodošla med nami Andyuser posted image user posted image
upam da z možekom čimprej zagledata +


user posted image user posted image moyca za prijaznostuser posted image user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi obisk na GK MB
12.1.2006 17:34:26   
Andy29
punce hvala za spodbudo in predvsem hvala mojci9000 za obrazložitve.

verjamem v nas in naše velike trebuščke! čeprav mene še čaka dolga pot. sedaj upava na čimboljši drugi spermiogram, vmes pauser posted image  - upanja ne bom nikoli izgubila

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi obisk na GK MB
15.1.2006 7:48:16   
tita2006
Na splošno: če je možev spermiogram slab, pomeni, da v njegovem izlivu ni dovolj spermijev, ali te niso dovolj gibljivi za normalno oploditev. Rešitev, ki se verjetno ponuja nosi kratico ICSI: gre za postopek, ko s posebno pipeto vnesejo en spermij v jajčno celico, jo s tem oplodijo in nato oplojeno jajčece prenesejo v maternico. Medicina dela čudeže: najbolje pa je še vedno, da se za vse posvetujeta z ginekologom. V mariborski porodnišnici je najboljši za te zadeve prof.Vlaisavljević!

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi obisk na GK MB
15.1.2006 20:52:11   
muzika
Zdravo!

Tudi jaz sem nova tukaj in tudi jaz čakam na prvi pregled v GK MB. Imam ga 13. 2., natočila pa sem se enkrat novembra. Tako pač očitno je s temi termini. Moj datum se približuje in sem že malce na trnjih. Nisem imela še nobenih preiskav in me je kar malo groza, ko prebiram na forumu, kaj me še vse čaka.

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi obisk na GK MB
15.1.2006 20:59:49   
Andy29
tita2006 hvala za obrazložitev, saj to tudi predvidevam, da naju bodo dali na ICSI, a bomo videli, mogoče pa se spermoigram kaj izboljša. Najhuje je, da se na ta iCSI takoooo dolgooo čaka! Za Vlaisavljevića pa sme slišala, baje ima tudi privat v mb.

muzika, ti pa se javi kako bo na prvem razgovoru, glede preiskav pa...midva š
že nekaj imava za seboj,a baje nič ne pomaga, baje bova morala še vse enkrat dati skozi,ker želijo imeti svoje izvide.

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?