|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
14.2.2006 22:26:25   
muzika
Pozdravljene!

Kar nekaj časa se nisem oglasila. Čakala sem in dočakala. Prvi obisk v antisterilitetni abmulanti z namreč. Bilo je malo drugače, kot sem pričakovala, pa vseeno je začetek. Mislila sem, da bova z zdravnico govorili in iskali rešitve v nedogled. Pa sem bila zunaj v 5 min. z nekaj napotnicami. Sedaj čakam na user posted image in upam, da je ne bo, če pa vseeno pride, začnem šteti dneve za različne preiskave krvi. Mi pa 2 napotnici nista najbolj jasni, vprašati pa sem tudi pozabila oz. nisem bila pozorna.
- Chlamydia Trachomatis - sliši se grozno. Ve mogoče katera, kaj bi to bilo? Zraven piše tudi ZZZV Prvomajska v MB. Ali moram tja na preiskavo?
- TSH, T3 in T4 - nuklearna medicina.
Ne vem, ali sem bila tako zmedena ali kaj, ampak meni se zdi, da mi je sestra rekla, da bodo vse preiskave v njihovi ambulanti. Torej kam sedaj s tema napotnicama?

Pa lepo se imejte in veliko se smejte![suser posted image m=smiley1.gif]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
14.2.2006 22:34:36   
emaa
Klamidija je spolno prenosljiva bolezen, ki povzroča neplodnost. Preventivno vse testirajo za prisotnost klamidije. Drugo so pa hormoni, dala boš kri, pa bojo preverili raven hormonov in za klamidijo. Nič groznega, če te še kaj zanima pa vprašaj.

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
14.2.2006 23:05:36   
PBJ
Jaz sem dala te preiskave skozi 2 leti nazaj v glavnem laboratoriju.
Ne rabiš sama nesti na prvomajsko (za klamidijo), čeprav na napotnici piše. Oni pošljejo tja in jim s Prvomjaske vrnejo.
Za hormone pa mi je v laboratoriju vzela kri in sem epruvetko sama nesla čez cesto, kjer je nuklerna medicina.
In potem so iz glavnega laboratorija vse izvide poslali v ambulanto za neplodnost.
Tako je bilo pri meni.



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
15.2.2006 7:14:01   
Sulfinija
Pozdravljena!

Tudi jaz hodim v MB in,ko sem na prvem obisku dobila en cel kup napotnic me je kar zasukalo na eno stran.Tudi jaz sem bila po prvem obisku ful razočarana,akjti čakala sem malo drugačen odziv ne pa samo zasliševanje in en kup napotnic.No toliko bolj vesela sem sedaj,ko pridno odštevam dneve do prvih injekcij.
No jaz sem z vsemi temi napotnici šla v isti stavbi kjer je naša neplodnostna ambulanta eno nadstropje višje,kjer ležijo bolnice,kjer nam bojo delali punkcijo in pri steklenem okencu mi je sestra vzela kri in vse skupaj poslala kam je trebalo in izvide so nato direkrno poslali v neplodnostno ambulanto in rezultate sem zvedela šele na drugem razgovoru.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
15.2.2006 10:51:06   
tehnofil
Čeprav potrebuješ pogovor in besede za pomiritev strahov je nekako smiselno, da te dobro pregledajo Na podlagi izvidov bo pogovor bolj usmerjen. Vsekakor ti predlagam, da naslednjič ko boš potrebovala pogovor enostavno zdravnico vprašaš in sprašuješ o stvareh, ki te zanimajo.
l.p.

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
15.2.2006 21:10:38   
muzika
Tehnofil: Imaš prav, ampak kot sem napisala, je vse potekalo tako hitro, da so se mi misli uredile šele, ko sem bila zunaj.
Ostale: Hvala za pojasnilo. Torej le nisem tako zmedena, kot sem se bala. Sedaj sem torej vržena v vodo in moram samo še plavati s tokom.

LP

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič v ambulanti - zmeda z napotnicami
17.2.2006 11:28:35   
tehnofil
Še to. Stalno se brigaj. Če se sama ne boš se drugi zate tudi ne bodo.

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?