|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Male vrtnice
3.3.2006 12:41:36   
Anonimen
Saj veste, tiste z drobnimi prelepimi cvetovi, ki jih lahko kupiš kot lončnico v vsaki cvetličarni. 3 krat sem jo imela in trikrat je prišla preč. Pa imam drugače zeleneuser posted image prste in mi vse sobne rastline odlično uspevajo.
Včeraj sva dobili s hčerkico od mojega ljubega vsaka po eno prečudovito vrtničko z rdečimi cvetovi. pa mi je šlo kar na jok, ker se bojim, da mi bo spet šla v parih dnehuser posted image
Kakšen nasvet? Prooooosiiiiimuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Male vrtnice
3.3.2006 12:44:52   
PIKA
Te vrtnice so res zanimiva stvar. Če bi jo presadila na vrt, bi se čudovito razbohotila. Ne vem zakaj, vendar nobena vrtnica, kakršnekoli vrste tudi meni ni nikoli uspevala v vazi.Ali so dobile plesen, ali so neostavno propadle. Če sem jih pravočasno presadila v vrt, so se ponovno razživele.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Male vrtnice
3.3.2006 16:40:51   
sezam
Res jim bolj paše zunaj na vrtu kot pa notri. Enkrat sem imela eno v sobi, pa mi kmalu prišča preč user posted image , nato pa sem jih kupila in posadila ven, so bile pa krasne.user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Male vrtnice
3.3.2006 18:55:14   
Anonimen
In odgovor je točno tak - ker so te vrtnice za na vrt.
Nekaj dni jo sicer lahko imamo tudi v stanovanju, vendar:
- vlaga ne sme biti previsoka,
- temperatura ne sme biti previsoka (neogrevana soba),
- imeti mora dovolj svetlobe vendar ne sme biti na soncu.
In ker ti jo težko zagotovimo zgnije ali pa se posuši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Male vrtnice
3.3.2006 19:19:51   
Anonimen
Sem se bala ja, da bodo odgovori takšni. Saj mi je jasno, da vrtnica ni sobna rastlina. Vseeno sem majčkeno upala, da kateri uspe obdržati tele male krasotičke malo dlje. Upam, da bodo živele toliko časa, da jih bo možno presaditi ven...
Hvala, punceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Male vrtnice
3.3.2006 19:39:33   
Magi*
moja se je matrala nekaj let. nekajkrat sem jo še celo presadila, pa obrezovala - potem je delala nekaj časa bolje, ampak cvetov pa ni bilo nikoli več. ker takrat še nisem imela vrtička, mi tudi ni prišlo na misel, da bi tam delala bolje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Male vrtnice
10.3.2006 18:39:59   
nejcko
Se rano mislila novo temo odpreti. Tudi meni jo je mož prinesel za 8. marec in sicer v vazi, v kateri je spodnji del napolnjen z nekim gelom, gor pa je ta vrtnica skupaj v zemlji v nekakšni mrežici. Že dva dni tuhtam, kaj naj z njo naredim. No, jo bom jutri nesla k mami in jo bova posadili na vrt.
Me pa kljub vsemu zanima, čemu služi ta gel in če je za kaj uporaben.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Male vrtnice
11.3.2006 10:50:57   
Magi*
uf, nejcko, tko napreden vrtnar pa še nisem;) ta gel je po moje bolj zarad lepšega, pa najbrž tudi vlago zadržuje. videla pa tega še nisem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Male vrtnice
11.3.2006 18:11:08   
Anonimen
Tole je agrogel. Poleg učinkovitega estetskega efekta ima še funkcijo zadrževanja odvečne vode in oddajanja le te, ko ima rastlina po tem potrebo.
Ko boš rožico presadila, ga kar dodaj zraven vmešanega v zemljo. Bo veliko lepše uspevala!

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?