|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 18:47:52   
tita2006
Vem, da ste to temo že velikokrat premlele, a vas vseeno prosim, da mi poveste, kakšne so bile vaše izkušnje z babicami v ljubljanski porodnišnici? Katero mi priporočate in opišite mi, prosim, kako se z izbrano babico domenim za najem, da sodeluje pri mojem porodu (ob ustreznem plačilu seveda). Hvala lepa in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 18:54:29   
CUKRČEK
Ines Glavan...ne bi si mogla želet boljše babice.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 19:21:09   
mala



Saša, kako se pa piše si pa nisem zapomnla, mislim da se njen priimek začne na K.Je pa res super babicauser posted image zelo zelo prijazna-priporočamuser posted image user posted image



(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 19:48:25   
Grascakinja
Ne vem, če se pri nas to da - zmenit za najem babice, namreč. Nekje sem brala o tem, da je nek problem z delovno zakonodajo in osebnim dohodkom. Ne vem, upam, da ti bo uspelo.
Jaz sem imela dve babici, Lilijano in Jasenko. To tazadnjo ful priporočam.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 20:06:19   
mojcadamijan
Moji je bilo ime Ines-enkratna, pa zdravnica z imenom Mojca Novak tudi super-imam pa zelo slabo izkušnjo z eno starejšo zdravnico, ki ima daljše svetle lase to se spomnim-pregledala me je kot bi bila žival in ko sem bila že skoraj nezavestna in nisem več mogla čisto nič je rekla, da z mano itak ne more sodelovati in me vendarle poslala na carski rez-p...... user posted image

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 20:09:22   
XXYY
Jaz ti priporočam Nado Hrovat ali Horvat (tako nekak).

Je full full vredu. Ima kratke črne lase in stara oz. mlada približno okrog 50 let ali morda malo manj.

Ker ona ne more imeti svojih otrok, potem se full preda v svoj poklic, ki ga ima zelo rada in na svet je že dala veliko otrok. Osebno jo tudi poznam in je res full vredu, samo žal mi je ker ne mora imeti svojih otrok.

Lahko pa tam, ko prideš v porodno sobo, rečeš za njo in bodo počakali nanjo, če te ne bo kaj prej doletelo. Tako sem jaz zahtevala njo. Če ne bi bilo Nade, ne vem kako bi rodila. Full ti lepo razloži, kako bo potekal porod in kaj bo sedaj naredila, pa kaj ti bo dala proti bolečinam oz. te full sprosti, se s tabo pogovarja, samo da te ni strah. Še veliko bi napisala lahko o njej, ampak lahko kdaj drugič.

Res, NADA je zakon. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 21:44:18   
bokalkb
živjo, jaz sem imela pri prvem porodu Nado Hribar, ki je user posted image user posted image user posted image  odlična babica, pri drugem pa Lilo(Lilijana), tudi prima babicauser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 22:29:26   
sezam
Renata Nahtibal user posted image user posted image user posted image  Sicer je še mlada, ampak jaz sem bla ful zadovoljna z njo. Je fuuulll prijazna, vse razloži, skoz je hodila okrog in spraševala kako napreduje, če še kaj želim, ... Skratka, če bom še kdaj rodila bi šeenkrat njo želela.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zanjo

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu bokalkb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
11.3.2006 22:50:08   
Piškotka~
Tudi jaz sem imela Renato Nahtigal pri Maticu, pri Luki pa Gordano Njenjič. Obe sta bili super. Super pa je tudi Anže Čeh,je bil tud zraven pri opravilihuser posted image .

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 9:32:31   
XXYY
Živjo.

Ups. Zdaj sem se malo pogovarjala s kolegico in sem jo malo povprašala kako se piše babica Nada, ki dela v porodnišnici.

Tako da babica Nada se piše HRIBAR in ne Hrovat ali Horvat. 

Tita2006, iskreno se ti opravičujem za majčken škratek, ki se je naredu v mojih možganih.

Je pa res full vredu babica. Ti jo zelo priporočam. Sam pa mislim, da so tam v porodni sobi vse babice zelo vredu. Tudi Lila oz. Lilijana je full vredu. Sem že slišala za njo in ona me je tudi obrila in klistir dala. Tako me je že tam full sprostila in se pogovarjala z mano.

Pa srečno pri porodu.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 11:03:42   
atina74
Tudi jaz sem imela babico z imenom Saša in ne bi si mogla želeti boljše. user posted image user posted image  Ne spomnim se kako se piše, sem ji pa v porodni sobi takoj povedala, da sem na forumu brala, kako hvalijo eno babico z imenom Saša. Pa mi je dejala, da je v Ljubljanski porodnišnici ona edina Saša. Tako da, če si rodila v Lj. gre zagotovo za isto babico.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 11:06:07   
alfa
Jaz sem imela tudi Renato Nahtigal, pri koncu pa je prišla še ena babica, mislim, da se piše Ilič. Ma sta bili super, zadovoljna 100 na uro.
LP!

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 11:46:14   
beti 1
Moja babica je bila tokrat Zijada Zidar, močno priporočam.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 11:51:25   
katarina2004
Jaz sem imela Jozico Pelhan in je bila super strokovna, prizadevna,topla,prijazna skratka enkratna.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
12.3.2006 15:27:53   
kikibor
Liljana Hojsak - izredno profesionalna babica. Pred porodom sem se zelo bala, da me ne bi po nepotrebnem rezaliuser posted image , vendar se nič takega ne dogaja, če res ni nujno potrebno. Mene niso rezali (pri obsegu glavice 35 cm), Lila pa je tudi poskrbela, da se nisem nič strgalauser posted image

Po porodu sem Lilo prosila, če grem lahko na C oddelek, saj je bila tam moja fizioterapevtka Mirjam in tudi tam sem bila zelo zadovoljnauser posted image ! Sestre so res carice - dojenčke odlično porihtajo, logistika 'laufa 100/h' in seveda so v večini primerov zelo prijazne.

Je pa res, da vsaka porodnica drugače doživlja porod in obdobje po porodu. Glede na dejstvo, da ženske dandanes ne rojevamo tako pogosto, kot so rojevale včasih, si vsaka želi, da bi bil njen porod nekaj posebnega. Zase to lahko 100% potrdim. Menim, da boš to tudi ti dosegla, če boš že vnaprej vedela, kaj bi rada (katero porodno sobo bi rada imela - prosiš seveda za novo posteljo, kakšen potek poroda si želiš - biti aktivna med popadki ali ne..., karkoli) in boš to tudi povedala - na sprejemu, v porodni sobi in na oddelku, kjer boš preživela še tistih par dni.

Pa veliko dobre volje seveda - če boš ti nasmejana, se bodo vsi okoli tebe smejali.

Veliko sreče pri res izjemnem dogodku!

_____________________________

Katarina

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
13.3.2006 11:25:43   
anajmad
Jst sem imela Nado Hribar in Anžeta.Bile so pa še zraven dve drugi babici,ki pa ne vem,kako sta se pisali.
Ampak Nada je zakon.Pri vsej moji evforiji in krču,ki me je prijel(nisem mogla stegniti ne rok,ne nog,ker me je prijel krč) smo porodili našo punčico brez problema.Še kasneje sem obdržala stik z njo in jo toplo priporočam vsem.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
13.3.2006 16:28:49   
Barbs
Ko tako berem, so vse super in prav je takouser posted image  Torej ni hudir, da ne bi naletele na eno od naštetihuser posted image user posted image  se pravi... se ni treba sekirati in z nobeno posebej dogovarjati...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
13.3.2006 16:53:39   
ANJA5
Babice so že super, ampak tiste, ki noter uletavajo so pa živi hudiči. Ena je pri meni uletela v porodno- se mi dobesedno ulegla na trebuh in mi zatežila kaj se tok derem da naj bom tih...pol je pa šla...še dobr da je nisem dobr vidla....

Naslednič bom babici rekla da naj vse ona dela in ne še pet drugih...

Srečno
A.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
13.3.2006 19:58:48   
sasha
Mara Ilič- super!
Anže je pa žal končal izmeno pred porodom, ampak dobre izkušnje.

Lp.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
13.3.2006 21:01:58   
lonja
Hojla,

Anže Čeh je zakon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Full pomirjujoče deluje s svojim glasom, porod pa spremeni v čudovit dogodek. Komaj čakam, da grem spet.

Lonja user posted image in ajda user posted image

(odgovor članu sasha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izkušnje z babicami v lj.porodnišnici
16.3.2006 9:30:50   
dana
Tudi jaz sem imela Ines Glavan user posted image . Res dobra babica - ful prijazna, vse sproti pove kaj se dogaja - pa tudi ko sem kasneje govorila s kolegico ki je na intenzivni v porodnišnici, je rekla da boljše ne bi mogla dobiti. Se pa nisem nič vnaprej dogovarjala (sploh ne vem ali je možno?).

Glede na goraj pisano je očitno kar veliko dobrih babic v lj. porodnišnici, tako da kar brez skrbi.

lp danauser posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?